یکی از بهترین و ماندگار ترین روش هایی که سازمانها یا شرکت ها میتوانند برای تبلیغات خود انجام دهند استفاده از حوله های تبلیغاتی میباشد. حوله های تبلیغاتی میتواند یکی از ماندگارترین هدیه هایی باشد که سازمانها میتوانند به مشتریان خود بدهند. بدلیل استفاده زیاد از حوله ها این تبلیغ همیشه در ذهن مشتری ها میماند. شما میتوانید تبلیغات خود را روی حوله های دستی، حمامی و حوله های استخری درج نمایید.

تولید کننده حوله تبلیغاتی

برای تولید حوله های تبلیغاتی مراحل زیادی طی میشود که به اجمال به برخی از آنها میپردازیم.

اولین مرحله ی تولید این حوله ها بافت حوله ها میباشد. برای بافت این حوله ها از دستگاه های به روز استفاده شده است که میتوان هر طرحی را که مورد نظر مشتری باشد با آن روی حوله ها پیاده کرد. موردی که در بافت حوله ها مهم میباشد تراکم است که در قسمت بافندگی انجام میگردد. دستگاه های بافندگی پارامتری تحت عنوان تراکم دارند که تکنسین مربوطه با توجه به سفارش مشتری این پارامتر را کم و زیاد میکند. تراکم به معنی وزن حوله میباشد و این امر باعث افزایش جذب آب و لطافت حوله ها میشود.

مرحله ی دوم در تولید حوله ها رنگرزی این حوله ها میباشد. برای رنگرزی این حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده میشود که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و در اثر شستشو و به مرور زمان رنگ حوله ها از بین نمیرود.

سومین مرحله، مرحلهی بسته بندی محصول میباشد. برای بسته بندی این محصول از پلاستیک های ضخیم ضد آب استفاده میشود. برای بسته بندی این حوله ها تدابیری اندیشیده شده است که براحتی بتوان در تعداد بسیار زیاد حوله ها را به سراسر کشور ارسال کرد.

چگونگی سفارش و طراحی حوله های تبلیغاتی

برای سفارش این محصول میتوانید از قسمت محصولات، قسمت حوله های تبلیغاتی از محصولات ما دیدن نمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظر با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را برای ثبت محصول راهنمایی نمایند.

برای طراحی این حوله طراحان ما با استفاده از بروز ترین نرم افزار ها طرح یا لوگوی مورد نظر شما را برای بافت آماده میکنند. بافت طرح به دو صورت انجام میگیرد. در اولین روش ابتدا نخ ها را رنگرزی میکنند و سپس به بخش بافندگی ارسال میکنند. در این روش طرح های رنگی روی حوله ایجاد میشود. در روش دوم نخ ها را به قسمت بافندگی می آورند و بعد از عملات بافت حوله ها را رنگ میکنند که این باعث میشود حوله ها تنها دارای یک رنگ باشند.

بهترین حوله هایی که میتوان بر روی آن طرح پیاده سازی کرد حوله های حمامی میباشد. به دلیل اینکه این حوله ها سایز بزرگی دارند و طرح مورد نظر با کیفیت روی این محصول پیاده میشود.

ارسال حوله های تبلیغاتی به سرتاسر کشور

برای ارسال محصول همکاران ما از بهترین روش ها استفاده میکنند تا محصول شما در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست شما برسد.

هموطنان عزیز از سرتاسر کشور میتوانند محصول خود را سفارش دهند و محصول خود را در شهر خود تحویل بگیرند. تمامی ارگانها و مراکز میتوانند با مجموعه امینی قرار داد امضا کنند و هر ساله از خدمات و مزایای مجموعه امینی بهره مند شوند.

خرید محصول به صورت عمده میباشد و عزیزانی که قصد سفارش این محصول را دارند میبایست سفارش خود را بصورت عمده ثبت نمایند. دلیل این امر این میباشد که ارگال مربوطه تنها مصرف کننده این محصول میباشد.

حوله، یکی از بهترین روش های تبلیغ

اگر دقت کرده باشید روزانه چندین بار با حوله ها مواجه هستیم و از آنها استفاده میکنیم. به همین دلیل اگر لوگو یا طرحی روی این محصول ایجاد شود این طرح یا لوگو در ذهن ثبت میشود.

یکی از بهترین مکانها برای تبلیغاتت نیز هتل ها میباشد. در هتل از حوله هایی استفاده میشود که در هر سال تعویض میگردد صاحبان کسب و کار میتوانند از این موقعیت استفاده کنند و از این حوله ها برای تبلیغ محصول یا خدمات خود استفاده کنند.