خرید اینترنتی انواع حوله دست و صورت

بیشترین استفاده از حوله، استفاده از حوله های دست و صورت میباشد. حوله های دست و صورت در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید میشود. حوله های با طرح هایی ساده و در رنگبندی متنوع و حوله هایی با طرح های چاپ خورده برای کودکان تولید میشود. حوله های دست و صورت در سایز بندی های متفاوتی تولید میشود که در متن بیشتر به آن اشاره میکنیم. این محصول به دلیل اینکه زیاد مورد استفاده قرار میگیرد در کیفت بالایی تولید میشود تا رضایت مشتری را جلب نماید.

خرید بهترین حوله دست و صورت

بهترین حوله دست و صورت حوله ای میباشد که با بالاترین استاندارد ها تولید شده باشد و بهترین کیفیت خلاصه میشود در چند موضوع، اولین موضوع استفاده از الیاف مرغوب برای بافت این حوله ها میباشد بهترین الیافی که میتوان برای این محصول مورد استفاده قرار داد الیاف پنبه میباشد. این الیاف باعث جذب آب بالای حوله ها میشود و باعث نرم شدن این حوله ها نیز میشود .

نکته دوم استفاده از رنگ با کیفیت برای این محصول است. اگر از رنگ های ری اکتیو استفاده شود ثبات رنگی محصول بالا رفته و به هیچ عنوان به مرور زمان رنگ و در اثر شستشوی مداوم رنگخود را از دست نمیدهد.

نکته ی سومی که باعث افزایش کیفیت این محصول میشود دستگاه چاپ این محصول رنگ استفاده شده برای چاپ بر روی این حوله ها میشود. اگر دستگاه استفاده شده دستگاه به روزی باشد و رنگ نیز مرغوب باشد چاپ از کیفیت بالایی برخودار خواهد بود و به مرور زمان رنگ محصول از بین نمیرود.

خرید اینترنتی انواع حوله دست و صورت

فروش انواع حوله دست و صورت دخترانه

حوله های دخترانه در دو مدل طراحی میشوند. در نوع اول طرح بندی ساده میباشد ولی از رنگ های شاد متناسب با سلیقه ی دختر ها تولید میشود رنک هایی مانند صورتی، بنفش و غیره .

در مدل دوم حوله ها باطرح هایی عروسکی تولید میشوند که این طرحها از شخصیت های کارتونی انتخاب شده است و برای دختران خیلس جذاب میباشد.

این حوله ها در سایز بندی های متفاوتی تولید میشود. 60*30 و 75*35 بهترین استاندارد برای این حوله ها میباشد و البته پر مصرف ترین سایز ها، برای حوله های دستی این دو سایز میباشند.

خرید اینترنتی انواع حوله دست و صورت

خرید عمده حوله دست صورت نوزاد

یکی از وسایل پر استفاده برای کودکان حوله میباشد. برای انتخاب این حوله ها باید توجه داشته باشیم که این حوله ها هیچ گونه حساسیتی برای کودکان نداشته باشد و بسار نرم ولطیف باشد چون پوست کودکان بسیار نرم و لطیف میباشد و مستعد دریافت انواع بیمار های پوستی نیز میباشد.

باید توجه داشته باشیم که حوله های انتخاب شده برای کودکان فاقد رایحه های خوش بو کننده باشد چون این گونه حوله ها باعث ایجاد حساسیت های تنفسی میشود و به مرور زمان باعث ایجاد بیماری برای کودکان و حتی بزرگسالان میشود.

نکته قابل توجه در این حوله ها کم حجم بودن این حوله ها میباشد که این یک مزیت بزرگ محسوب میشود زیرا شما میتوانید در مسافرت نیز از این حوله ها استفاده کرده و بتوانید براحتی آن را درو کیف قرار دهید.

خرید اینترنتی انواع حوله دست و صورت

خرید از مجموعه امینی

مجموعه امینی سعی کرده است که بهترین محصولات را در اختیار مشتری خود قرار دهد. شما میتوانید برای بهره مندی از خدمات مجموعه امینی و ثبت سفارش خود با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. رضایت مصرف کننده محصول هدف مجموعه امینی میباشد و تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف والا بکار گرفته است تا بتوانیم کشوری آباد تر و مستقل داشته باشیم. به امی روزی کیفیت کالا های ایرانی زبانزد همی مردم دنیا شود و محصولات ایرانی در مقابل محصولات خارجی قد علم کند. با لطف خداوند این مسیر را برای پیشرفت ایران عزیزمان و با اراده ای راسخ ادامه خواهیم داد .