سفارش و خرید انواع حوله تبلیغاتی در طرح های مختلف

بدلیل استفاده زیاد از حوله ها یکی از بهترین روش های تبلیغات، تبلیغ بر روی حوله ها میباشد. برای زدن تبلیغ بر روی حوله ها نیاز به دستگاه های بروز میباشد. برای ایجاد طرح روی این حوله ها میبایست طرح اولیه را به دستگاه داد و دستگاه نیز با توجه به طرح حوله را میبافد. برای رنگرزی این مدل حوله ها نیز از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود.

خرید انواع حوله های تبلیغاتی

حوله های تبلیغاتی را به دلیل داشتن طرح خاص شرکت یا مجموعه در فروشگاه به فروش نمیرسد بنابراین سفارش این محصول تنها به صورت عمده میباشد.

برای ایجاد طرح بر روی این حوله ها ابتدا میبایست طرح مورد نظر برای مجموعه امینی ارسال گردد و پس از تبدیل این عکس به طرح قابل اجرا بر روی دستگاه بافندگی آنرا به دستگاه بافندگی انتقال میدهیم و دستگاه نیز طبق نقشه حوله را آماده میکند.

بهترین حوله برای ایجاد طرح حوله های حمامی میباشد. حوله های حمامی طول و عرض زیادی دارند و همین امر باعث میشود طرح به صورت واضح بر روی این حوله ها بافته شود. برای ایجاد طرح میتوان از حوله های استخری و دستی نیز استفاده کرد ولی شفافیت حوله های حمامی را نخواهد داشت.

خرید انواع حوله های تبلیغاتی

تولید حوله های تبلیغاتی

برای تولید حوله های تبلیغاتی از دو روش استفاده میشود. در روش اول ابتدا نخ ها را رنگرزی میکنند و سپس به قسمت بافندگی ارسال میکنند و پس از بافت این حوله ها حوله ها به صورت دو رنگی تولید میگردد. در روش دوم ابتدا با نخ های سفید و ساده این حوله ها را میبافند و سپس حوله ها به قسمت رنگرزی انتقال میدهند با این کار حوله ها تنها دارای یک رنگ خاص خواهند بود.

برای رنگرزی این حوله ها از دوازده رنگ متفاوت استفاده شده است. دستگاه های رنگرزی این حوله ها تمام اتوماتیک میباشد به صورتی که در ابتدا اپراتور با توجه به جنس حوله برنامه مورد نظر را به دستگاه میدهد سپس در مدت زمان مشخص شده ای رنگ به تدریج به حوله ها تزریق میگردد و این کار باعث میشود رنگ حوله بسیار ثابت شود و به مرور زمان و در اثر شستشو از بین نرود.

در مرحله بعد حوله ها را از هر نظر کنترل میکنند تا هیچکونه عیب و ایرادی نداشته باشد و سپس حوله ها را به قسمت بسته بندی منتقل میکنند.

برای بسته بندی این حوله ها از پلاستیک های ضخیم استفاده شده است که تا زمان رسیدن محصول به دست مشتری هیچ گوته آسیبی به حوله ها وارد نشود و صحیح و سالم به دست مشتری برسد.

 

سایز بندی حوله های تبلیغاتی

حوله های تبلیغاتی در سایز های 60*30، 80*40، 130*70 و 160*100 تولید میشود. این سایز بندی ها سایزبندی های استاندارد در بازار است ولی خریدار میتواند سفارش خود را در سایز های مختلف نیز ثبت نمایید.

سایز های 60*30 و 80*40 حوله های دستی است. سایز 130*70 را حوله های استخری میگویند و 160*100 نیز به حوله های حمامی معروف است. تولید این حوله ها در سایزهای مختلف برای مشتریان گرامی انجام میشود.

خرید اینترنتی حوله های تبلیغاتی

یکی از ساده ترین و به صرفه ترین روش های خرید، خرید اینترنتی میباشد و دلیل آن هم این میباشد که در ابتدا شما میتوانید به راحتی تولید کننده این محصول را پیدا کنید و خرید خود را بدون هیچ واسطه و مستقیم از خود تولید کننده محصول انجام دهید.

شما میتوانید برای سفارش این محصول تمام جزئیات مربوط مانند رنگ حوله و سایز حوله وغیره خودتان مشخص نمایید. برای ارسال این محصول به سرتاسر کشور نیز همکاران ما تدابیری اندیشیده اند تا در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی محصول به دست شما خریداران محترم برسد.

در خرید اینترنتی میتوانید از نمونه کارهای قبلی دیدن نمایید و سپس خرید خود را انجام دهید.برای اینکار کافیست به بخش محصولات سایت مراجعه فرمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید و مطالب مربوط به هر محصول را نیز مطالعه کنید تا به درک دقیق تری نسبت به محصول دست یابید.

در این مجموعه محصولات دیگری مانند ست حوله عروس و داماد و حوله پالتویی بچگانه و حوله دست و صورت نیز به فروش میرسد.

مجموعه امینی تلاش خود را بکار گرفته است تا بتواند بستری امن و مناسب برای خرید شما خریداران محترم فراهم آورد تا بتوانید خریدی به صرفه را تجربه نمایید.