حوله های استخری یکی از وسایل پر کاربرد برای ورزشکاران میباشد. این حوله ها در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید میگردد که برای همه ی ورزشکاران در همه ی زمینه های ورزشی قابل استفاده میباشد. برای تولید این حوله ها از مواد اولیه مرغوب همچون نخ های پنبه و رنگ ری اکتیو استفاده شده است که باعث بالا رفتن کیفیت محصول میگردد. این محصول در بسته بندی هایی قرار گرفته است که میتوان به راحتی تعداد زیادی از این محصول را ارسال نمود.

تولید حوله های استخری

برای تولید حوله های استخری از نخ های پنبه استفاده شده است که خاصیت این نخ ها این میباشد که در عین استحکام بسیار نرم و لطیف میباشند و به مرور زمان خاصیت اولیه خود را از دست نمیدهند.

برای رنگرزی این محصول از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ این محصول از بین نخواهد رفت و رنگ اولیه خود را حفظ خواهد کرد.

برای بسته بندی حوله های استخری از نایلون های محکم استفاده شده است که از محصول تا هنگام رسیدن به دست مشتری در مقابل رطوبت محافظت نماید.

طراحی و رنگبندی حوله های استخری

برای طراحی این حوله ها بیشتر از طرح های ورزشی استفاده شده است که برای ایجاد طرح از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است. این دستگاه ها قابلیت برنامه پذیری را دارند و میتوان به دستگاه الگوی مورد نظر را وارد کرد و دستگاه نیز طبق الگو حوله ها را آماده میکند.

برای رنگبندی این حوله ها از دوازده رنگ مختلف استفاده شده است که عبارتند از طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای . در بعضی موارد هر چه رنگ ها به سمت تیره تر شدن میرود قیمت تمام شده محصول افزایش میابد.

این را میتوانید به صورت کاملا سفارشی تهیه نمایید. سایز حوله، طرح حوله و رنگ حوله میتواند به در خواست مشتری تغییر کند.

خرید اینترنتی انواع حوله استخری

یکی از بهترین راه های خرید حوله خرید اینترنتی این محصول میباشد و دلیل این امر نیز این میباشد که شما مستقیما از تولید کننده محصول خریداری مینمایید و قیمت تمام شده ی محصول کاهش میابد.

در خرید اینترنتی شما میتوانید چند محصول مختلف را با یکدیگر مقایسه نمایید و به صرفه ترین محصول را انتخاب نمایید. در خرید اینترنتی شما به تعداد زیادی محصول دسترسی دارید که میتوانید با دستی باز این بین این محصولات خرید خود را انجام دهید.

بارها شده است برای پیدا کرد تولید کننده یک محصول زمان زیادی را صرف کرده باشید ولی در بستر اینترنت میتوانید به راحتی تولید کننده محصول را پیدا کنید و خرید خود را انجام دهید.

سفارش محصول از سایت

برای سفارش و خرید محصول کافی است که به بخش محصولات سایت مراجعه کنید و از محولات ما دیدن فرمایید و پس از انتخاب محصول مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه کنید و برای اطلاع از قیمت و خرید محصول با همکاران ما تماس بگیرید.

برای ارسال محصول همکاران ما تدابیری اندیشیده اند تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتریان گرامی برسد.

مجموعه امینی تمام سعی و تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی در اختیار شما قرار دهد تا شما خریدارن گرامی بتوانید به راحتی و با امنیت کامل خرید خود را انجام دهید.

در این مجموعه علاوه بر حوله های استخری، حوله های پالتویی، ست حوله عروس و داماد، حوله های دست و صورت و غیره نیز تولید و به فروش میرسد. برای اطلاع از آرین محصولات مجموعه امینی میتوانید به بخش محصولات مراجعه نمایید.