قیمت حوله ست عروس با بهترین کیفیت طرح و رنگ

ست حوله عروس و داماد در طرح های مختلفی تولید میشود. برای تولید این حوله ها از مواد اولیه مرغوب مانند نخ رینگ و رنگ ری اکتیو استفاده میشود که از بهترین مواد اولیه مرغوب در بازار است.

تولید انواع سرویس حوله عروس و داماد

برای تولید این محصول از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. یکی از مواد اولیه این محصول نخ بکار رفته در این محصول میباشد. نخ استفاده شده در این حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است که باعث استحکام این محصول و همچنین جذب بالای آب در این محصول میشود.

رنگ یکی دیگر از مهم ترین مواد اولیه ای میباشد که در این محصول به کار گرفته شده است. برای رنگرزی این سرویس عروس و داماد، رنگ های ری اکتیو انتخاب شده است که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و به مرور زمان تغییر رنگ نمیدهند و این مدل رنگ یکی از بهترین رنگ های موجود در بازار میباشد.

برای بافندگی این محصول از دستگاه های به روز استفاده شده است که این امر باعث میشود حوله ها به هیچ عنوان پرز ندهد و حوله بسیار با دوام باشد.

دستگاه های رنگرزی این محصول نیز دستگاه های تمام اتوماتیک میباشد. با توجه به تنظیمات اپراور دستگاه و برنامه تعریف شده برای دستگاه های رنگرزی این دستگاهها به مرور زمان رنگ را با فشار آب داغ به حوله ها تزریق میکنند و این عمل باعث میشود که رنگ به حوله نفوذ کند.

پخش سرویس حوله عروس و داماد

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی شما عزیزان مهیا سازد تا بتوانید خریدی آسان و مطمئن را تجربه نمایید.

برای سفارش محصول میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه فرمایید و پس از بازدید از محصولات این مجموعه با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

این مجموعه تدابیری برای ارسال این محصول به سرتاسر ایران اندیشیده است که این کالا در اسرع وقت و بدون هیچ آسیبی دیدگی به دست شما عزیزان برسد.

رنگنبدی و طراحی این حوله ها به گونه ای میباشد که پاسخگوی سلیقه ی همی افراد جامعه در کلیه شهر ها را میباشد.

تاثیر قیمت در انواع طراحی سرویس حوله عروس و داماد

طراحی این محصول بدلیل استفاه برای عروس و داماد ها از به روز ترین طرح ها استفاده شده است. به همین منظور مجموعه امینی تلاش کرده است که از نرم افزار های به روز و از رنگبندی های جدید استفاده کند.

برای طراحی این محصول از نرم افزار های کامپیوتری استفاده میشود. پس از طراحی کلی این محصول نوبت به بافت این حوله میرسد. دستگاه های بافندگی با توجه به طرح از پیش تعیین شده حوله ها را میبافند.

دو نوع بافت در این حوله ها صورت میگیرد. در اولین روش ابتدا نخ ها را رنگرزی میکنند و سپس به قسمت بافندگی انتقال میدهند و سپس با توجه به طرح های از پیش تعیین شده دستگاه شروع به بافت این حوله ها میکند. در این روش حوله ها به صورت دو رنگی در می آید. در روش وم نخ های خام را به قسمت بافندگی انتقال میدهند و پس از بافت حوله ها، حوله ها را به قسمت رنگرزی میبرند و حوله ها رنگ میکنند. در این روش حوله ها تنها دارای یک رنگ خاص میباشند.

این محصول در دوازده زنگ متفاوت تولید میشود. در هر سرویس یک حوله پالتویی به رنگ روشن برای خانمها وجود دارد و یک حوله پالتویی در طیف رنگی همان رنگ و البته تیره تر برای آقایان قرار داده شده است.

قیمت سرویس حوله عروس و داماد

قیمت این محصول به عوامل زیادی بستگی دارد که چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

اولین عامل رنگ محصول میباشد. برای رنگرزی این محصول از مرغوب ترین رنگ ها استفاده شده است که باعث زیبایی دو چندان محصول میشود.

برای بافت این حوله ها از نخ پنبه استفاده شده است که از با کیفیت ترین نخ های موجود دبازار میباشد.

این محصول در بسته بندی های متفاوتی تولید میشود که به اصطلاح به این بسته بندی ها بسته بندی چند تکه گفته میشود. این محصول در بسته بندی های چهار تکه، شش تکه و هشت تکه تولید میشود که در هر بسته بندی تعدادی محصول قرار داده شده است که متناسب با تعداد این محصولات قیمت تمام شده ی این محصول نیز تغییر خواهد کرد.

چگونگی خرید محصول از سایت

برای خرید محصول از سایت ابتدا به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و از محصولات ما دیدن نمایید پس از انتخاب محصول مورد نظرتان مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه کنید و پس از کسب اطلاعات کلی درباره محصول با همکاران ما تماس بگیرید همکاران ما شما را برای ثبت سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد.