مرکز پخش عمده انواع حوله پالتویی در اصفهان

برای اطلاع از قیمت حوله های تن پوش در ابتدا میبایست به چند نکته بسیار مهم توجه داشته باشیم که این نکات در چند بخش رنگ محصول، کیفیت بافت، نوع بسته بندی و تراکم محصول تقسیم میشود. حوله های پالتویی در طرح های جدید و به روز تولید میشود که پاسخگوی نیاز هر سلیقه و سنی باشد برای اطلاع از به روز ترین حوله های پالتویی میتوانید به بخش محصولات مراجعه کنید.

قیمت حوله تن پوش جدید

برای تولید حوله های پالتویی مراحل زیادی طی میشود که هر کدام از این مراحل مهم میباشد و در کیفیت محصول و قیمت آن بسیار موثر میباشد.

اولین مرحله بافت این حوله ها میباشد. برای بافت این محصول از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. بهترین الیاف برای بافت این حوله ها الیاف پنبه میباشد. الیاف پنبه از جذب آب بالایی برخوردار است و بسیار نرم و لطیف میباشد. در قسمت بافندگی این محصول از دستگاه های به روز استفاده شده است که این باعث میشود که حوله ها یکنواخت بافته شوند و اگر دستگاه تنظیم باشد باعث میشود حوله پرزدهی نداشته باشد.

دومین مرحله رنگرزی این محصول میباشد. برای رنگرزی این محصول از رنگ های مرغوب مانند رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که از ثبات رنگی بالایی برخوردار میباشد و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ خود را از دست نمیدهند.

سومین عامل موثر در کیفیت محصول و قیمت محصول بسته بندی محصول میباشد. بسته بندی محصول تاثیر بسزایی در زیبایی محصول دارد ولی این بسته بندی باعث بالا رفتن چشم گیر قیمت محصول میباشد. مشتریان محترم میتوانند بنا به درخواست خود این قسمت از محصول را از محصول کم کنند. این قسمت از محصول تاثیر چندانی در کیفیت اصلی کالا که حوله میباشد ندارد و شما هنگام سفارش میتوانید سفارش خود را با بسته بندی با نایلون های ضخیم سفارش دهید.

خرید اینترنتی عمده حوله تن پوش جدید

بهترین روش خرید محصول به صورت عمده خرید از طریق اینترنت میباشد زیرا شما به راحتی با عمده فروش ارتباط برقرار میکنید و از جدید ترین و به روز ترین محصولات دیدن مینمایید و سپس سفارش خود را ثبت میکنید.

در خرید عمده به صورت اینترنتی به اطلاعات جامعی درباره محصول دسترسی دارید و میتوانید محصول خود را با دقت هر چه تمام تر انتخاب کنید و در انتخاب خود دچار اشتباه نشوید.

در خرید اینترنتی میتوانید به راحتی چند محصول را با هم مقایسه کرده و به صرفه ترین و مناسب ترین آنها را انتخاب نمایید. برای مقایسه چند محصول میتوانید به بخش محصولات مراجعه کرده و از چند محصول دیدن نمایید.

برای خرید عمده این محصول میتوانید به بخش محصولات در سایت مراجعه کنید و از جدید ترین محصولات ما دیدن نمایید و با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید و کالای مورد نظر خود را در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

پخش عمده انواع حوله پالتویی ارزان به سراسر کشور

 

خرید حوله های تن پوش جدید کودکانه

تمامی موارد گفته شده در بالا برای حوله های تن پوش کودکانه نیز صادق میباشد تنها تفاوت این محصول سایز بندی این محصول میباشد. برای خیاطی کردن این حوله ها از طرح های مختلفی برای برش این محصول استفاده میشود که این امر باعث میشود در حوله های پالتویی برای سنین پایین از متراژ کمتری برای دوخت استفاده شود و این امر باعث کاهش قیمت محصول میشود.

در حوله های تن پوش کودکانه سعی شده است از طرح های مختلف کارتونی استفاده شود این امر باعث زیباتر شدن محصول میشود و باعث میشود کودکان احساس بهتری برای حمام کردن داشته باشند. برای خانواده هایی که مشکل حمام کردن بچه هایشان را دارند استفاده از این حوله ها گزینه بسیار مناسبی میباشد زیرا کودکان به شخصیت های کارتونی علاقه دارند و باعث میشود که کمتر بهانه برای نرفتن به حمام را بیاورند.