حوله های پالتویی یکی از پر طرفدارترین حوله ها در بین محصولات در زمینه حوله میباشد. برای تولید این حوله ها از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. این حوله ها برای استفاده عموم در سراسر کشور طراحی شده است و به همین دلیل در رنگ های مختلفی تولید شده است تا سلیقه ی تمام  شهر ها را تامین کند. برای بسته بندی این محصول نیز از بسته بندی های محکم استفاده شده است که در هنگام انتقال محصول هیچگونه آسیبی به محصول وارد نشود.

تولید حوله های پالتویی با بالاترین کیفیت

برای تولید این حوله ها از بهترین مواد اولیه استفاده شده است که به اختصار به آنها میپردازیم.

نخ استفاده شده در این حوله ها نخ های پنبه میباشد. این نخ ها از استحکام بالایی برخوردار میباشد و به هیچ عنوان حوله بافت اولیه خود را از دست نمیدهد و پرز نمیکند. استفاده از این نخ ها باعث جذب بالای آب و لطافت حوله میشود. برای بافت این حوله ها نیز از دستگها های بافندگی به روز استفاده میشود که قادر به طراحی انواع طرح و نقش بر روی این حوله ها میباشد.

رنگرزی این حوله ها با رنگهای ری اکتیو انجام میگردد که از ثبات بالایی برخوردار است و این امر باعث میشود که رنگ حوله ها به مرور زمان از بین نرود و پساب نداشته باسد. این حوله ها در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که این طیف رنگ از رنگ های بسیار جذاب تشکیل شده است. برای رنگرزی حوله های تن پوش از دستگاه های کاملا اتوماتیک استفاده میشود که باعث میشود رنگ به آرامی و در زمانی مشخص به حوله تزریق شود و حوله یکنواخت رنگ شود.

برای بسته بندی این حوله ها نیز از جعبه های مستحکم استفاده شده است که این استحکام باعث میشود که در هنگام جابجایی محصول هیچگونه آسیبی به حوله ها وارد نشود.

در مرحله ی آخر حوله های پالتویی را به قسمت کنترل کیفی ارسال میکنند. همکاران ما با بیشترین دقت تمام اجزای محصول را چک مینمایند و سپس محصول آماده ارسال برای مشتری میشود.

فروش حوله های پالتویی با بهترین قیمت و ارسال به سراسر کشور

مرکز عرضه انواع حوله پالتویی

بارها شده است برای خرید محصولی زمان زیادی برای پیدا کردن تولید کننده محصول صرف کرده باشید ولی به برکت فضای اینترنت این زمان بسیار کوتاه شده است و شما میتوانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن با تولید کننده محصولی ارتباط برقرار کنید.

اصفهان یکی از قطب های تولید حوله میباشد. کیفیت حوله های این شهر زبانزد عام و خاص میباشد. مجموعه امینی نیز این رسالت را بر عهده گرفته است تا مکانی مطمئن برای خرید شما عزیزان فراهم سازد.

حوله های پالتویی در سراسر کشور مصرف کننده دارد و همه ی مردم ایران در تمام شهر ها از این محصول استفاده میکنند. مجموعه امینی برای ارسال این محصول به سراسر کشور نیز برنامه هایی دارد تا محصول سفارش داده شده در اسرع وقت به دست شما عزیزان برسد. این کالا در بسته بندی هایی قرار گرفته است که میتوان این محصول را با تعداد بسیار زیادی ارسال کرد.

چگونگی سفارش محصول از سایت

برای سفارش محصول کافیست چند کار بسیار ساده را انجام دهید. در ابتدا به بخش محصولا سایت مراجعه کنید و از محصولات ما دیدن فرمایید. در بخش محصولات سایت همه ی محصولات با تمام رنگبندی های آن محصول موجود میباشد.

پس از انتخاب محصول مورد نظر مقاله مربوط به آن محصول را مطالعه نمایید تا به اطلاعات جامع درباره آن محصول دست پیداکنید. اطلاعاتی همچون کیفیت محصول و نوع مواد اولیه بکار رفته در محصول و غیره.

و در آخر برای ثبت سفارش و تکمیل خرید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

به فضل خداوند و با یاری خداوند منان مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول برای شما عزیزان فراهم آورد.