حوله پالتویی کودک در رنگ بندی جذاب و طرح های کارتونی تولید میشود که برای کودکان و نوجوانان بسیار هیجان انگیز میباشد. این حوله ها از مواد اولیه مرغوب مانند نخ های پنبه و رنگ های ری اکتیو تولید میشود که از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

تولید حوله پالتویی کودک

برای تولید این حوله ها از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه که یکی از بهترین نخ های موجود در بازار است استفاده شده است. خاصیت این نخ ها استحکام بالا، جذب آب بالا و لطافت بالای  میباشد.

رنگرزی این حوله های پالتویی با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند. برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های رنگرزی به روز استفاده شده است که باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

بسته بندی این حوله ها در جعبه های مقوایی پلاستیکی انجام میشود که بسیار مقاوم و محکم میباشند و از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت میکند.

مرحله ی آخر کنترل کیفی محصول میباشد. همکاران ما با دقت زیاد این محصول را بررسی میکنند تا محصولی با کیفیت بالا در اختیار خریداران محترم قرار دهند.

خرید اینترنتی حوله پالتویی کودک

در خرید اینترنتی شما به انواع و اقسام طرح و رنگ دسترسی دارید و میتوانید به راحتی محصول خود را انتخاب نمایید. این تنوع طرح و رنگ دست شما را برای خرید راحت محصول باز میگزارد و شما میتوانید با توجه به سلیقه ی خود محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در خرید اینترنتی شما محصول را با قیمت ارزان خریداری مینمایید و دلیل این امر این میباشد که شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید.

برای انتخاب سایز مناسب برای کودکتان شما میتوانید به مقاله سایز بندی حوله پالتویی کودک مراجعه نمایید. جدول موجود در این مقاله به شما کمک میکند تا سایز مناسب کودک خود را پیدا کنید.

قیمت حوله پالتویی کودک

قیمت محصول رابطه تنگاتنگی با مواد اولیه به کار رفته در محصول را دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد تولید این محصول سه قسمت مهم دارد. نخ بکار رفته در تولید محصول، رنگ استفاده شده برای رنگرزی و بسته بندی محصول.

در خرید های عمده میتوانید هر کدام از بخش های توضیح داده شده در بالا را به صورت کاملا سفارشی تغییر دهید و این کار باعث کاهش قیمت محصول میشود.

برای اطلاع از انواع و اقسام کیفیت محصول میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

انواع طرح و رنگ حوله پالتویی کودک

رنگ حوله های پالتویی در دوازده رنگبندی انتخاب شده است که عبارتنداز :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

برای طراحی این محصول از طرح های کارتونی انتخاب شده است که برای کودکان بسیار جذاب و جالب میباشد. طرح هایی همچون باب اسنجی، خرسی، گربه ای.

برای ایجاد طرح بر روی این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است. در ابتدا طرح را بر روی کامپیوتر طراحی میکنند و به دستگاه با فافندگی انتقال میدهند. دستگاه بافندگی نیز طبق الگو حوله ها را آماده میکند.

چگونگی خرید محصول از سایت

برای خرید محصول از سایت میتوانید به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظر مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه نمایید.

برای سفارش محصول نیز میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای ثبت سفارش و خرید محصول را هنمایی میکنند.

در این مجموعه محصولات دیگری همچون ست حوله عروس و داماد، حوله پالتویی زنانه و مردانه و حوله دست و صورت نیز تولید میشود.