خرید سرویس حوله نوزاد بصورت عمده و تک

حوله های نوزادی بدلیل استفاده در نوزادان از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت مانند نخ های پنبه که بسیار نرم و لطیف میباشد و هیچگونه بیماری پوستی به همراه ندارند تولید میشود. این حوله ها در رنگهای مختلفی تولید میشود.

تولید حوله های نوزادی

برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است که علاوه بر استحکام بالا از جذب آب بالایی نیز برخوردار است. این نخ ها به مرور زمان خاصیت خود را از دست نمیدهند و حالت اولیه خود را نیز حفظ میکنند.

برای رنگرزی این حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و در اثر شستشو و به مرور زمان رنگ محصول از بین نمیرود. این حوله دارای رنگبندی متفاوتی میباشد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

برای بسته بندی این حوله ها از بسته بندی های محکم و با استحکام بالا استفاده شده است که از محصول تا زمان رسیدن به دست مصرف کننده محافظت میکند.

خرید اینترتنی حوله دست و صورت کودک بصورت عمده و تک

قیمت حوله های نوزادی

قیمت این حوله ها رابطه تنگاتنگی با مواد اولیه به کار رفته در این محصول دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد این محصول از مواد اولیه مرغوب مانند نخ های پنبه.، رنگ ری اکتیو و بسته بندی محکم تولید شده است.

این سه عامل یعنی نخ، رنگ و بسته بندی قیمت اصلی محصول را مشخص میکند. شما خریداران گرامی برای سفارش محصول خود میتوانید بنا به درخواست خود هر کدام از موارد بالا را تغییر دهید تا به قیمت دلخواه خود دست یابید.

برای سفارش محصول با توجه به مواد اولیه میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید. خرید عمده محصول تاثیر بسزایی در قیمت محصول دارد. اکر محصول خود را به صورت عمده سفارش دهید قیمت محصول به طور چشمگیری کاهش میابد.

رنگبندی و طراحی حوله نوزادی

این محصول در رنگبندی های جذاب و متنوع تولید میشود که عبارتند از :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

برای طراحی این محصول بیشت از طرح های کارتونی استفاده میشود. برای ایجاد طرح بر روی این حوله ها در ابتدا این طرح ها را با استفاده از نرم افزار کامپیوتری آماده میکنند و سپس طرح را به دستگاه بافندگی انتقال میدهند دستگاه نیز طبق الگو حوله ها را آماده میکند.

شما خریداران محترم میتوانید هر نوع طرح و رنگی را برای محصول خود انتخاب کنید. با ارسال طرح مورد نظرتان میتوانید در خرید های عمده طرح مورد نظر را روی حوله درج نمایید.

حوله پالتویی نوزاد

یکی دیگر از محصولات ما حوله های پالتویی نوزاد میباشد. این حوله بدلیل استفاده آسان و ایجاد حس بسیر خوب برای کودک بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این محصول نیز مشابه حوله های نوزادی از رنگبندی و طراحی متنوع برخوردار است.

حوله های پالتویی کلاه دار میباشند و سر کودک را نیز پوشش میدهند. برای خرید عمده و تک این محصول نیز میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

خرید حوله نوزادی بصورت عمده و تک

طریقه خرید از سایت

برای خرید محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید. پس از انتخاب محصول مورد نظر مطالب مربوط به آن محصول را نیز مطالعه کنید و سپس با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محجصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد.