مرکز پخش عمده انواع حوله هتلی به سراسر کشور

قیمت حوله های هتلی به دو عامل اصلی نخ استفاده شده برای بافت حوله ها و رنگ استفاده شده برای رنگرزی. خرید عمده این حوله ها به آسانی از طریق سایت قابل انجام است. این حوله ها در سایز های مختلفی تولید میشود.

تاثیر قیمت در بافت حوله هتلی

این حوله ها با نخ های پنبه تولید میشود که از بهترین نخ های موجود در بازار است. خاصیت این نخ ها این میباشد که در عین استحکام و مقاومت بالا از لطافت و نرمی بالایی برخوردار هستند. این نخ ها از جذب آب بالایی برخوردار هستند و پرز دهی کمی نیز دارند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده میشود. این دستگاه ها قابلیت درج لوگو و هر طرحی بر روی این حوله ها میباشد. برای اطلاع بیشتر از این موضوع میتوانید به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

قیمت نخ پنبه بالاتر از نخ های موجود در بازار است. نخ های رینگ نیز برای تولید این حوله ها استفاده میشود که از مرغوبیت بالایی برخوردار هستند.

قیمت حوله های هتلی سفید رنگ

حوله های هتلی معمولا با رنگ های سفید تولید میشوند زیرا مصرف کننده این حوله ها در هتل با دیدن رنگ سفید این حوله ها از تمیز بودن این حوله ها اططمینان حاصل میکند.

برای رنگرزی این حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است. این رنگ ها از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ خود را از دست نمیدهند.

برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک استفاده شده است که بر اساس جنس حوله به دستگاه برنامه میدهند. دستگاه در زمانی مشخص و در دمای تعیین شده رنگ را با بخار آب داغ به حوله ها تزریق میکند.

رنگ های ری اکتیو یکی از بهترین رنگ های موجود در بازار است. توصیه میشود برای بالا رفتن کیفیت محصول از رنگ های دیگر استفاده نشود.

خرید عمده اینترنتی حوله هتلی

خرید اینترنتی حوله دارای مزایای زیادی است که به چند مورد از آنها میپردازیم.

در خرید اینترنتی شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید و این امر باعث میشود شما محصول را با قیمت کم خریداری نمایید. در خرید اینترنتی شما میتوانید به راحتی به انواع طرح و رنگ محصول دسترسی داسته باشید.

ثبت سفارش در اینترنت بسیار اسان است. شما میتوانید برای خرید محصول به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات دیدن نمایید و برای ثبت سفارش با همکاران ما تماس بگیرید.

قیمت حوله هتلی

قیمت این حوله ها به دو عامل اصلی یعنی نخ و رنگ مربوط میشود که به صورت مفصل به هر کدام از این موارد پرداخته شد. عوامل دیگری مانند سایز محصول و نوع خرید نیز در قیمت محصول تاثیر دارد.

حوله های هتلی در سایز های متفاوتی تولید میشود که این سایز بندی متفاوت نیز باعث میشود این حوله ها چندین قیمت مختلف داشته باشند.

نوع خرید نیز در قیمت حوله ها موثر است. اگر حوله ها را به صورت عمده خریداری کنید قیمت حوله ها به شدت کاهش میابد زیرا تولید کننده نیز مواد اولیه خود را به صورت عمده خریداری مینماید.

خرید از سایت

برای خرید از سایت کافیست به قسمت محصولات بروید و از محصولات دیدن فرمایید و پس از مطالعه مطالب مربوط به هر مطلب برای ثبت سفارش و خرید محصول از سایت با همکاران ما تماس بگیرید.

برای ارسال محصول به سراسر کشور نیز همکاران ما تدابیری اندیشیده اند تا در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی محصول به دست مصرف کننده برسد.

در ین مجموعه محصولات دیگری مانند حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه و حوله های حمامی نیز به فروش میرسد.