مرکز پخش عمده انواع حوله هتلی به سراسر کشور

قیمت حوله های هتلی به دو عامل اصلی نخ استفاده شده برای بافت حوله ها و رنگ استفاده شده برای رنگرزی. خرید عمده این حوله ها به آسانی از طریق سایت قابل انجام است. این حوله ها در سایز های مختلفی تولید میشود.

تاثیر قیمت در بافت حوله هتلی

این حوله ها با نخ های پنبه و رینگ و ابن تولید میشود که از بهترین نخ های موجود در بازار است. خاصیت این نخ ها این میباشد که در عین استحکام و مقاومت بالا از لطافت و نرمی بالایی برخوردار هستند. این نخ ها از جذب آب بالایی برخوردار هستند و پرز دهی ندارند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده میشود. این دستگاه ها قابلیت درج لوگو و هر طرحی بر روی این حوله ها میباشد. برای اطلاع بیشتر از این موضوع میتوانید به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

قیمت نخ پنبه بالاتر از نخ های موجود در بازار است. نخ های رینگ نیز برای تولید این حوله ها استفاده میشود که از مرغوبیت بالایی برخوردار هستند.

قیمت حوله های هتلی سفید رنگ

حوله های هتلی معمولا با رنگ های سفید تولید میشوند زیرا مصرف کننده این حوله ها در هتل با دیدن رنگ سفید این حوله ها از تمیز بودن این حوله ها اططمینان حاصل میکند.

برای رنگرزی این حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است. این رنگ ها از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ خود را از دست نمیدهند.

برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک استفاده شده است که بر اساس جنس حوله به دستگاه برنامه میدهند. دستگاه در زمانی مشخص و در دمای تعیین شده رنگ را با بخار آب داغ به حوله ها تزریق میکند.

رنگ های ری اکتیو یکی از بهترین رنگ های موجود در بازار است. توصیه میشود برای بالا رفتن کیفیت محصول از رنگ های دیگر استفاده نشود.

خرید عمده اینترنتی حوله هتلی

خرید اینترنتی حوله دارای مزایای زیادی است که به چند مورد از آنها میپردازیم.

در خرید اینترنتی شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید و این امر باعث میشود شما محصول را با قیمت کم خریداری نمایید. در خرید اینترنتی شما میتوانید به راحتی به انواع طرح و رنگ محصول دسترسی داسته باشید.

ثبت سفارش در اینترنت بسیار اسان است. شما میتوانید برای خرید محصول به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات دیدن نمایید و برای ثبت سفارش با همکاران ما تماس بگیرید.

در خرید های اینترنتی شما به راحتی و به صهولت با تولید کننده در ارتباط هستید و نیازی به صرف ووقت و هزینه برای \یدا کردن تولید کننده ندارید.

قیمت حوله هتلی

قیمت این حوله ها به دو عامل اصلی یعنی نخ و رنگ مربوط میشود که به صورت مفصل به هر کدام از این موارد پرداخته شد. عوامل دیگری مانند سایز محصول و نوع خرید نیز در قیمت محصول تاثیر دارد.

حوله های هتلی در سایز های متفاوتی تولید میشود که این سایز بندی متفاوت نیز باعث میشود این حوله ها چندین قیمت مختلف داشته باشند.

نوع خرید نیز در قیمت حوله ها موثر است. اگر حوله ها را به صورت عمده خریداری کنید قیمت حوله ها به شدت کاهش میابد زیرا تولید کننده نیز مواد اولیه خود را به صورت عمده خریداری مینماید.

تولید کننده حوله هتلی و ارسال به سراسر کشور

سایز بندی انواع حوله هتلی

حوله های هتلی در سایز های 60*30 و 80*40 که به این سایز ها حوله های دستی گفته میشود و در سایز 130*70 که به اصطلاح حوله استخری گفته میشود و در سایز 160*100 که حوله حمامی نامیده میشود تولید میشود.

سایز هایی که در بالا نام برده شده سایز های استاندارد تولید این حوله ها میباشد. ایجاد طرح بر روی هر یک از این سایز ها امکان \ذیر است ولی هر چه حوله سایز بزرگتری داشته باشد طرح بهتر بر روی حوله ایجاد میشود.

سایز بندی بر اساس توان تولید دستگاه بافندگی و سفارش مشتری انجام میگردد.

مراحل طراحی حوله هتلی

در ابتدا با انتخاب سایز مورد نظر لوگوی خام هتل با استفاده از نرم افزار طراحی میشود. در ادامه طرح اماده شده برای خریدار ارسال میشود تا هرگونه تغییر مدنظر است در طرح ایجاد شود.

با استفاده از نرم افزار های کامبیوتری این طرح به طرح قابل اجرا بر روی دستگاه بافندگی حوله تبدیل میشود. دستگاه بافندگی بر اساس سایز انتخاب شده و طرح شروع به بافت حوله ها میکند.

حوله ها به قسمت دوخت و برش انتقال داده میشود و مراحل نهایی بر روی آنها انجام میگردد.

مراحل طراحی حوله هتلی

خرید از سایت

برای مشاهده و خرید محصول میتوانید به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید.

در مجموعه امینی محصولاتی مانند ست حوله عروس و داماد ، حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه ، حوله تن پوش کودک و غیره تولید میشود. برای اطلاع از هر کدام از این محصولات بر روی اسم محصول کلیک نمایید.

برای اطلاع از آخرین محصولات و قیمت محصولات میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. مجموعه امینی تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما مهیا سازد.

برای ارسال محصول به سراسر کشور نیز همکاران ما تدابیری اندیشیده اند تا در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی محصول به دست مصرف کننده برسد.