فروش انواع حوله تبلیغاتی بصورت عمده

حوله های باشگاهی در انواع طرح های آدیداس، نایک و غیره تولید میشود. باشگاه های رزشی میتوانند آرم و لوگوی شخصی خود را نیز بر روی حوله های خود درج کنند که در ادامه به این موضوع بیشتر میپردازیم.

تولید حوله باشگاهی با قیمت مناسب

برای تولید این حوله ها از نخ های پنبه استفاده میشود. این نخ ها بسیار مستحکم و مقاوم میباشند و در عین استحکام بسیار نرم و لطیف هسنتد. استفاده از این نخ ها باعث میشود که حوله جذب آب بالایی داشته باشد.

بافت این حوله ها با استفاده از دستگاه های کاملا اتوماتیک بافندگی انجام میشود. این دستگاه ها قابلیت بافت هر طرحی را بر روی حوله ها دارند. استفاده از این دستگاه ها باعث افزایش کیفیت این محصول میشود.

برای بافت این حوله ها از نخ های رینگ نیز استفاده میشود که جذب آبشان بیشتر از نخ های پنبه است.

سفارش حوله ورزشی با طرح سفارشی

حوله هایی که با طرح سفارشی تولید میشوند به اصطلاح حوله های تبلیغاتی گفته میشود. برای سفارش این حوله ها در ابتدا با همکاران ما تماس بگیرید همکاران ما شما را برای سفارش محصول راهنمایی خواهند کرد.

در ابتدا لوگوی ورزشگاه از خریدار دریافت میشود سپس لوگو با نرم افزار های کامپیوتری به حوله قابل بافت با دستگاه بافندگی تبدیل میشود. در این مرحله میتوان تمام اجزاء مانند رنگ و طرح و حاشیه را تغییر داد.

پس از تائید نهایی توسط سفارش دهنده، لوگو به برنامه قابل اجرا برای دستگاه بافندگی تبدیل میشود و دستگاه طبق الگو حوله ها را آماده میکند.

برای اطلاع بیشتر درباره این موضوع میوانید به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

تاثیر قیمت در رنگبندی حوله های ورزشی

حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو رنگرزی میشود. این رنگ ها ثبات بالایی دارند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند و بیسار مقاوم هستند.

در خرید های عمده میتوانید رنگ مورد نظر خود را برای رنگرزی این حوله ها سفارشی انجام دهید. این حوله ها با استفاده از دستگاه های اتوماتیک رنگرزی انجام میشود که باعث افزایش کیفیت این محصول میشود.

استفاده از رنگ های تیره باعث افزایش قیمت محصول میشود زیرا قیمت رنگ های تیره در بازار بیشتر از رنگ های روشن میباشد.

قیمت انواع حوله

قیمت حوله ها به سه عامل اصلی یعنی نوع نخ و نوع رنگ و نوع بسته بندی بستگی دارد. نخ استفاده شده د راین محصول نخ پنبه میباشد که از بهترین نخ های موجود در بازار است.

برای رنگرزی حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است. این رنگ ها از بهترین رنگ های موجود در بازار است که در اثر شستشو و به مرور زمان رنگ اولیه خود را از دست نمیدهند.

بسته بندی این حوله ها نیز بستگی به نوع حوله دارد. حوله های پالتویی در جعبه های مفوایی پلاستیکی قرار دارند که از محصول مراقبت میکند ولی حوله های دیگر مانند حوله های حمام و حوله های دست و صورت در بسته بندی های پلاستیکی ضخیم قرار داده میشود.

خرید و سفارش اینترنتی حوله ورزشی

خرید اینترنتی یکی از بهترین روش های خرید میباشد. در خرید های اینترنتی میتوانید محصولات مختلف را با از نظر طرح و رنگ با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین محصول را انتخاب نمایید.

خرید اینترنتی باعث سرفه جویی در اطلاف وقت میباشد. شما در کمترین زمان ممکن میتوانید محصول خود را مشاهده کنید و مقایسه کنید و کالای مورد نظر خود را خریداری نمایید.

در خرید اینترنتی میتوانید با کمترین انرژی ممکن محصول را خریداری نمایید.

چگونگی خرید ست محصول از سایت

برای خرید محصول کافیست به بخش محصولات سایت سری بزنید و از محصولات مادیدن نمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظرتان مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه کنید.

برای ثبت سفارش و خرید محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید عمده و تک محصول راهنمایی خواهند کرد.

در این مجموعه محصولات دیگری مانند حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله پالتویی کودک، حوله دست و صورت نیز به فروش میرسد.

برای ارسال این محصول نیز تمهیداتی اندیشیده شده است که محصول بدون آسیب دیدگی و در اسرع وقت به دست مشتریان گرامی برسد. مجموعه امینی تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما مهیا سازد.