قیمت حوله های دست و صورت به دو عامل اصلی نخ و رنگ بستگی دارد. کیفیت مواد اولیه استفاده شده در این محصول قیمت اصلی این محصول را مشخص میکند. این حوله ها در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید میشود که در ادامه به همه ی این موارد خواهیم پرداخت.

تولید حوله دست و صورت

بافت این حوله ها با استفاده از نخ های پنبه انجام میشود. خاصیت این نخ ها این میباشد که علاوه بر استحکام و مقاومت بالا از نرمی و لطافت بالایی نیز برخوردار هستند. این نخ ها جذب آب بالایی دارند. برای بافت این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک بافندگی استفاده شده که قابلیت درج هر طرحی بر روی این محصول میباشد.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. رنگ ری اکتیو ثبات رنگی بالایی دارد و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهد. برای رنگرزی این محصول از دستگاه های رنگرزی برنامه پذیر استفاده شده است که باعث افزایش کیفین محصول میشود.

بسته بندی این حوله ها با استفاده از پلاستیک های ضخیم انجام میشود که از محصول در برابر ضربه و رطوبت تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت میکند. برای بسته بندی حوله ها به صورت جین، هر دوازده حوله درون یک بسته بندی قرار میگیرد.

تاثیر قیمت در رنگبندی و طراحی حوله دست و صورت

رنگ این حوله ها از دوازده رنگ مختلف تشکیل شده است که عبارتند از: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

در خرید های عمده میتوانید حوله ها را در هر رنگبندی که مد نظرتان میباشد سفارش دهید.

برای طراحی این حوله ها نیز از برنامه های کامپیوتری استفاده میشود. در ابتدا با برنامه کامپیوتری طرح مورد نظر طراحی میشود و سپس به برنامه قابل اجرا برای دستگاه های بافندگی تبدیل میشود.

حوله ها جایگاه مناسبی برای درج تبلیغات میباشد. حوله های دست و صورت نیز برای درج لوگو ها و آرم های تجاری کوچک مورد استفاده قرار میگیرند. برای اطلاع بیشتر از این موضوع میتوانید به مقاله حوله تبلیغاتی مراجعه نمایید.

قیمت حوله دست و صورت

قیمت این حوله ها به دو عامل اصلی یعنی نخ استفاده شده و رنگ استفاده شده بستگی دارد. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم این حوله ها از نخ های پنبه تولید میشود برای کاهش قیمت این محصول میتوانید نخ های دیگر را برای تولید این حوله ها سفارش دهید.

خرید عمده و اینترنتی این حوله ها نیز تاثیر بسزایی در قیمت حوله ها دارد. در خرید اینترنتی شما بدون پرداخت پول اضافی به دلال حوله ها را تهیه میکنید. در خرید های عمده نیز قیمت محصول کاهش پیدا میکند.

خرید اینترنتی حوله دست و صورت

خرید اینترنتی یکی از روش های خرید ارزان محصول میباشد. خرید اینترنتی به سادگی قابل انجام میباشد. برای خرید اینترنتی محصول میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه نمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظر خود با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید همکاران ما شما را برای ثبت سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

در خرید اینترنتی شما میتوانید به انواع و اقسام طرح ها و رنگ های مختلف دسترسی داشته باشید و به راحتی بر اساس سلیقه ی خود محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مجموعه امینی علاوه بر حوله های دستی، محصولات دیگری مانند ست حوله عروس و داماد، حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله استخری نیز عرضه میکند.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما عزیزان مهیا سازد.

برای ارسال محصول به سراسر کشور تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون آسیب دیدگی به دست مشتریان محترم برسد.