خرید انواع حوله مسافرتی بصورت عمده و تک

تولید حوله دست و صورت از سه بخش اصلی بافت، رنگ و بسته بندی تشکیل شده است. برای تولید این حوله ها از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. این حوله ها بدلیل تماس مستقیم با صورت از نخ های پنبه تولید شده که از لصافت بالایی برخوردار استتا.

تاثیر قیمت بافت حوله دست و صورت

برای بافت حوله های دست و صورت از نخ های پنبه استفاده شده است. این نخ ها از استحکام بالایی برخوردار هستند و حالت اولیه خود را از دست نمیدهند. خاصیت این نخ ها این میباشد که از جذب آب بالایی برخوردار هسنتد و لطافت و نرمی زیادی دارند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که باعث افرایش کیفیت محصول میشود. این دستگاه ها قابلیت بافت هر طرحی بر روی این حوله ها میباشند. حوله های تبلیغاتی نیز با استفاده از این دستگاه ها تولید میشود که برای اطلاع بیشتر میتوانید به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

قیمت نخ های پنبه بدلیل مرغوبیت بالا میباشد.

قیمت حوله دست و صورت در انواع رنگ

برای رنگرزی حوله های دست و صورت از رنگ های ری اکتیو استفاده میشود. این رنگ ها از ثبات رنگی بالایی برخوردار هسنتد و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند. این حوله ها در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که عبارتند از: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

برای رنگرزی این محصول از دستگاه های رنگرزی به روز استفاده شده است. این دستگاه ها قابلیت برنامه پذیری دارند و اپراتور بر اساس جنس حوله ها به دستگاه برنامه میدهد.

هر چه رنگ حوله ها به سمت تیره تر شدن میرود قیمت این محصول افزایش میابد.

قیمت حوله دست و صورت

قیمت این محصول به دو عامل اصلی، نخ استفاده شده برای تولید محصول و رنگ استفاده شده برای رنگرزی محصول. قیمت محصول به عوامل دیگری نیز مربوط میشود ولی این دو مورد جزء موارد اصلی قیمت این محصول است.

برای اطلاع از قیمت محصول و انواع طرح و رنگ محصول میتوانید به بخش محصولات مراجعه نمایید و یا با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

حوله ها ی دست و صورت در بسته بندی های دوازده تایی، بسته بندی میشود. میتوان این محصول را به راحتی و به آسانی به سراسر کشور ارسال نمود. از نایلون های ضخیم برای بسته بندی استفاده شده است که از حوله ها تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت میکند.

خرید اینترنتی حوله دست و صورت

خرید اینترنتی محصول مزایای بیشماری دارد که به چند مورد از این موارد میپردازیم.

در خرید اینترنتی شا محصول را ارزان تهیه مینمایید زیرا مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید. در خرید اینترنتی شما به انواع و اقسام جنس ها دسترسی دارید و میتوانید به راحتی از بین رنگ ها و طرح های مختلف محصول مورد نظر خود را پیدا کنید.

در خرید اینترنتی شما میتوانید محصولات مختلف را از نظر طرح و رنگ و جنس با یکدیگر مقایسه کنید برای اینکار کافیست به قسمت محصولات مراجعه کنید و مطالب مربوط به هر یک از این محصولات را مطالعه نمایید.

خرید از سایت

برای خرید از سایت کافیست به قسمت محصولات بروید و از محصولات دیدن فرمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظرتان برای ثبت سفارش و خرید محصول با همکاران ما تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای سفارش محصول راهنمایی میکنند.

در این محموعه محصولات دیگری مانند حوله دست و صورت کودک، حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله استخری نیز به فروش میرسد.

برای ارسال این محصول به سراسر کشور تدابیری اندیشیده شده است که محصول در اسرع وقت و بدون آسیب دیدگی به دست مصرف کننده برسد.