مرکز فروش اینترنتی انواع حوله دست و صورت

حوله های دست و صورت بدلیل استفاده تماس مستقیم با صورت از مواد اولیه مرغوب تولید میشود. این محصول از نخ های پنبه که بسیار نرم و لطیف میباشد تولید شده است. برای رنگرزی این محصول از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است.

تاثیر قیمت در بافت حوله دستی

حوله های دستی از نخ های پنبه تولید میشوند. خاصیت این نخ ها این میباشد که در عین لطافت و نرمی بسیار مقاوم و مستحکم میباشند و از جذب آب بالایی نیز برخوردار میباشند.

برای تولید این حوله ها از نخ های رینگ نیز استفاده میشود. این نخ ها از جذب آب فوق العاده بالایی برخوردار هستند. نخ های رینگ قیمت بالایی دارند ولی در عوض جذب آب بالای آنها هزینه را توجیه میکند.

استفاده از نخ سفارشی یکی از مواردی است که در قیمت محصول تاثیر دارد و شما میتوانید این حوله ها را با نخ دلخواه خود سفارش دهید.

رنگبندی حوله دستی

حوله های دستی در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که عبارتند از :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

رنگبندی متفاوت این محصول باعث میشود هر سلیقه ای بتواند در بین محصولات به راحتی محصول مورد نظر خود را پیدا کند. برای رنگرزی این محصول از دستگاه های رنگرزی کاملا اتوماتیک استفاده شده است که باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

برای رنگرزی حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است. این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگشان تغییری نمیکند.

قیمت حوله دستی در انواع طرحبندی

برای طراحی روی این حوله ها از نرم افزار های کامپیوتری استفاده میشود. با استفاده از نرم افزار در ابتدا طرح مورد نظر را طراحی میکنند و به برنامه قابل اجرا روی دستگاه بافندگی تبدیل مینمایند.

حوله های دستی بدلیل استفاده زیاد میتواند مکان مناسبی برای درج تبلیغات باشد. به همین منظور شما میتوانید برای اطلاع بیشتر درباره ی این مو ضوع به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

هر چه حوله ها طرح شلوغ تری داشته باشند هزینه طراحی آنها نیز بیشتر میشود.

خرید اینترنتی حوله دستی

خرید اینترنتی حصول دارای مزایای زیادی است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

در خرید اینترنتی شما محصول را با قیمت کمتری خریداری مینمایید چون مستقیما و بدون واسطه از تولید کننده محصول را تهیه میکنید.

در خرید اینترنتی شما به طرح ها و رنگ های زیادی دسترسی دارید و میتوانید به راحتی با توجه به سلیقه ی خود محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید حتی میتوانید محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.

صرف زمان کمتر برای خرید حوله یکی دیگر از مزیت های خرید اینترنتی میباشد. بارها شده است برای پیدا کردن تولید کننده محصولی زمان زیادی را سپری کرده باشید ولی در بستر اینترنت به راحتی میتوانید تولید کننده محصولات را پیدا کنید.

چگونگی خرید ست محصول از سایت

برای خرید محصول کافیست به بخش محصولات سایت سری بزنید و از محصولات مادیدن نمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظرتان مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه کنید.

برای ثبت سفارش و خرید محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید عمده و تک محصول راهنمایی خواهند کرد.

در این مجموعه محصولات دیگری مانند حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله پالتویی کودک،ست حوله عروس و داماد نیز به فروش میرسد.

ارسال این محصول به تمام نقاط کشور انجام میشود. برای ارسال محصول تدابیری انیشیده شده است تا در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی محصول به دست مشتری برسد.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول برای شما خریداران گرامی مهیا سازد.