فروش عمده حوله سفید هتلی

حوله های هتلی با استفاده از نخ های پنبه و رنگ های ری اکیو تولید میشود. نخ های پنبه جذب آب بالایی دارند و بسیار نرم و لطیف میباشند. رنگ های ری اکتیو ثبات رنگی بالایی دارند و به مرور زمان رنگشان تغییری نخواهد کرد.

تاثیر بافت در قیمت حوله هتلی

برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است. این نخ ها از استحکام بالایی برخوردار میباشند و در عین حال بسیار نرم و لطیف هستند. نخ های پنبه از جذب اب بالایی نیز برخوردار هستند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده میشود. این دستگاه ها قابلیت بافت هر نوع حوله با هر ضخامت و هر طرح را دارا میباشد. برای ایجاد طرح بر روی این حوله ها از این دستگاه ها استفاده میشود. این حوله ها در سایز های مختلفی تولید میشود. سایز های استاندارد این حوله ها دور ریز کمتری دارد و قیمت کمتری نیز خواهد داشت.

قیمت این محصول بستگی به نوع نخ استفاده شده در این حوله ها دارد.

تاثیر قیمت در رنگرزی حوله هتلی

برای رنگرزی این حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است. این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند. این حوله ها فقط در یک رنگ سفید تولید میشود ولی شما خریدار گرامی میتوانید محصول خود را با رنگ های دیگر نیز سفارش دهید.

برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های رنگرزی کاملا اتوماتیک استفاده شده است. اپراتور بر اساس جنس حوله ها به دستگاه برنامه میدهد و رنگ با بخار آب داغ و در طی زمانی مشخص به حوله ها تزریق میشود.

برای پایین آمدن قیمت محصول میتوان از رنگ های با کیفیت پایین تر نیز استفاده نمود اما توصیه نمیشود این رنگ ها انتخاب نمایید.

فروش عمده حوله استخری

برای خرید عمده حوله های استخری در ابتدا به بخش محصولات مراجعه نمایید و پس از بازدید از محصولات ما برای سفارش محصول و خرید محصول با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

خرید عمده این محصول باعث کاهش قیمت محصول میشود زیرا تولید کننده نیز تمامی مواد اولیه خود را به صورت عمده خریداری میکند. این محصول تنها به صورت عمده میباشد.

برای ارسال ین محصول به سراسر کشور همکاران ما تدابیری اندیشیده اند تا در اسرع وقت و بدون آسیب دیدگی محصول به دست مشتری برسد.

قیمت حوله هتلی

همانطور که در بالا به آن اشاره دو مورد مهم که قیمت حوله ها را مشخص میکند نخ استفاده شده در این حوله هاست و رنگ استفاده شده در این حوله ها.

برای اطلاع از آخرین قیمت ها میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای رید به صرفه و اقتصادی راهنمایی میکنند.

شما خریداران محترم میتوانید حوله های خود را با لوگوی هتل خودتان سفاذرش دهید.

خرید اینترنتی حوله هتلی

خرید اینترنتی این محصول به سادگی قابل انجام است. برای خرید این محصول میتوانید در ابتدا به بخش محصولات بروید و پس از مطالعه مطالب تکمیلی مربوط به هر محصول با همکاران ما تماس بگیرید.

در خرید اینترنتی شما میتوانید محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و نسبت به سلیقه ی خود محصولاتان را انتخاب نمایید.

در خرید اینترنتی قیمت تمام شده ی محصول کاهش میابد زیرا شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید و این امر باعث کاهش قیمت این محصول میشود.

خرید از سایت

مجموعه امینی آمادگی عقد قرارداد با تمامی هتل ها و استخر ها و ارگانها میباشد. شما میتوانید با عقد قرار داد از مزایای بیشمار این طرح استفاده کنید.

در مجموعه امینی علاوه بر حوله هتلی محصولات دیگری مانند حوله استخری، ست حوله عروس و داماد، حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله دست و صورت نیز عرضه میشود.

مجموعه امبنب بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی مهیا سازد.