خرید اینترنتی حوله دست و صورت بصورت عمده و تک

خرید اینترنتی حوله های دست و صورت باعث میشود شما محصول را با قیمت کمتری خرید نمایید و علتش هم این میباشد که شما مستقیما از تولید کننده محصول خریداری میکنید. خرید اینترنتی دارای مزایای بیشماری است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

تولید حوله دست و صورت

برای بافت این حوله دست و صورت از نخ های پنبه استفاده میشود. این حوله ها تماس مستقیم با صورت دارد و میبایست بسیار نرم و لطیف باشد. نخ های پنبه علاوه بر استحکام بالا، از جذب آب بالایی برخوردار هستند و هیچگونه بیماری پوستی نیز به همراه نخواهند داشت.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار میباشند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند. برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک استفاده شده است. این دستگاه ها قابلیت برنامه پذیری دارند و اپراتور بر اساس جنس حوله به دستگاه برنامه میدهد.

بسته بندی این محصول در پلاستیک های ضخیم انجام میشود که از محصول در برابر نفوذ آب جلوگیری میکند و از محصول تا رسیدن به دست مشتری محافظت میکند.

مرکز فروش انواع حوله حمامی با قیمت مناسب

خرید اینترنتی حوله دست و صورت

خرید اینترنتی محصول مزایای بیشماری دارد که به بخشی از انها میپردازیم.

مهمترین مزیت خرید اینترنتی محصول، خرید از تولید کننده محصول میباشد. مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است که بستری مناسب برای خرید مشتریان محترم ایجاد نماید و دست دلال و هر فرد سود جو را از معاملات کم نماید.

مزیت دیگر خرید اینترنتی این میباشد که شما میتوانید چند محصول را با هم مقایسه کنید و بهترین محصول را خریداری کنید این در صورتی است که از خرید از درب مغازه شما فقط محدود به چند طرح خاص هستید و قادر به انتخاب های زیادی نیستید.

مزیت دیگر خرید اینترنتی این میباشد که شما به اطلاعات زیادی درباره ی محصول دسترسی دارید و میتوانید با مطالعه این اطلاعات به درک دقیق تری نسبت به محصول برسید و یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید.

برای بازدید از آخرین محصولات و طرح ها میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید و برای دریافت قیمت ها و سفارش محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

قیمت حوله دست و صورت

قیمت این محصول رابطه تنگانتگی با مواد اولیه بکار رفته در محصول را دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد حوله های دست و صورت از نخ های پنبه و رنگ ری اکتیو تولید میشود. در خرید های عمده خود میتوانید محصول کاملا سفارشی خرید نمایید.

رنگ حوله ها نیز در قیمت محصول تاثیر دارد. هر چه رنگ محصول به سمت تیره برود قیمت محصول افزایش میابد.

یکی دیگر از عوامل موثر در کاهش قیمت محصول خرید عمده این محصول میباشد. وقتی شما خرید خود را بصورت عمده سفارش میدهید تولید کننده نیز مواد اولیه مورد نیاز خود را عمده خریداری میکند  و همین دلیل باعث کاهش هزینه تولید میشود.

چگونگی خرید محصول از سایت

برای خرید این محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و از محصولات ما دیدن فرمایید و پس از انتخاب محصول خود مطالب مربوط به آن محصول را نیز مطالعه کنید و برای ثبت سفارش و خرید محصول با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد.