حوله های پالتویی در انواع و اقسام رنگ و طرح تولید میشود که هر سن و سلیقه ای میتواند در بین این تنوع محصول خرید خود را انجام دهد. رنگرزی این حوله ها با رنگ های ری اکتیو انجام میشود که از ثبات بالایی برخوردار است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت. برای ایجاد طرح بر روی این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است. این محصول در بسته بندی های شیک قرار گرفته است که از محصول تا رسیدن به دست مشتری محافظت میکند.

مراحل تولید حوله پالتویی

برای تولید این حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است که در عین استحکام از نرمی و لطافت بالایی برخوردار است. استفاده از نخ های پنبه باعث میشود که محصول از جذب آب بالایی برخودار باشد و هیچگونه بیماری پوستی به همراه نداشته باشد.

در مرحله ی رنگرزی این محصول از رنگ های ری اکتیو استفاده میشود. رنگ ری اکتیو از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ این حوله ها از بین نمیرود. برای رنگرزی حوله های پالتویی از دستگاه های رنگرزی کاملا اتوماتیک استفاده شده است که باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

در مرحله بعد نوبت به دوخت حوله های پالتویی میشود در این مرحله در کارگاه های دوخت حوله، حوله ها را طبق الگو برش میزنند و سپس حوله ها را آماده میکنند.

برای بسته بندی این محصول نیز از بسته بندی های پلاستیکی مقوایی محکم استفاده شده است که در مقابل نفوذ آب مقاوم میباشد.

 

قیمت حوله پالتویی

برای اطلاع از قیمت این محصول در ابتدا میبایست چند مورد را مد نظر داشته باشیم. همانطور که در بالا به آن اشاره شد برای تولید این محصول از نخ های پنبه و از رنگ ری اکتیو استفاده شده است و برای بسته بندی محصول نیز از بسته بندی های درجه یک استفاده شده است.

محصولاتی که با مواد اولیه درجه یک تولید میشود قیمت بالایی دارد. برای کاهش هزینه خرید محصول شما خریداران گرامی میتوانید محصول خود را به صورت کاملا سفارشی به همکاران ما سفارش دهید.

برای اطلاع بیشتر از قیمت محصولات میتوانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

 

خرید حوله پالتویی در انواع طرح و رنگ

حوله های پالتویی در دوازده رنگ جذاب و متنوع تولید میشود. این رنگبندی متنوع باعث میشود هر سلیقه ای در هر کجای کشور بتواند به راحتی خرید خود را انجام دهد. هر چه این محصول به سمت رنگ های تیره میرود قیمت تمام شده ی محصول نیز افزایش میابد.

رنگ هایی که برای تولید این محصول استفاده میشود عبارتنداز :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

طراحی این محصول با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری به روز انجام میشود و سپس به دستگاه بافندگی منتقل میشود. دستگاه بافندگی طبق الگوی مشخص شده بافت حوله را انجام میدهد.

 

چگونگی خرید محصول از سایت

برای خرید این محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و از محصولات ما دیدن فرمایید و پس از انتخاب محصول خود مطالب مربوط به آن محصول را نیز مطالعه کنید و برای ثبت سفارش و خرید محصول با همکاران ما تماس حاصل نمایید. برای اطلاع از سایز بندی این حوله ها میتوانید که مقاله سایز بندی حوله پالتویی مراجعه نمایید.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد.