حوله های استخری سایز کوچک حوله های حمامی میباشد که به اصطلاح به آنها حوله استخری میگویند. در واقع سایز حوله های استخری نصف حوله های حمامی میباشد. بهترین مکان برای تبلیغات، تبلیغات بر روی حوله های تبلیغاتی میباشد.

تولید حوله های استخری

حوله استخری از مواد اولیه مرغوب تولید میشود. این حوله ها از نخ های پنبه که بسیار مستحکم و مقاوم هستند تولید شده است و دارای جذب آب بالایی نیز میباشند. برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که قابلیت درج هر طرحی بر روی این حوله ها را دارد.

رنگرزی حوله های استخری با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند. این حوله ها با دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی میشوند به باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

بسته بندی این حوله ها با استفاده از نایلونهای ضخیم انجام شده است که از نفوذ آب به داخل این محصول محافظت میکند.

خرید اینترنتی حوله استخری سایز بزرگ ارزان قیمت

خرید اینترنتی حوله های استخری

یکی از مهمترین ویژگی حوله های استخری سایز کوچک این حوله ها نسبت به حوله های حمامی میباشد. در خرید عمده اینترنتی این محصول با راهنمایی همکاران ما میتوانید این محصول را در سایز های مختلف تهیه نمایید.

در خرید اینترنتی شما محصول را با قیمت کم خریداری میکنید بدلیل اینکه شما مستقیما از تولید کننده خریداری میکنید. در خرید اینترنتی شما به انواع مختلفی از محصول دسترسی دارید و میتوانید محصول را در رنگ ها و طرح های مختلف تهیه نمایید.

این محصول جایگاه مناسبی برای تبلیغات محسوب میشود زیرا سایز حوله به گونه ای میباشد که لگو یا طرح به خوبی بر روی این حوله ها درج میشود. برای اطلاع بیشتر میتوانید به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

تفاوت قیمت حوله های استخری و حوله های حمامی

حوله های حمامی به علت حجیم بودن و سایز بندی بزرگتر از حوله های استخری قیمت بشتری دارند . حوله های حمامی برای مصارف خارج از خانه مانند باشگاه و استخر گزینه مناسبی نیست به علت این که حجم زیادی را اشغال میکند .

حوله های استخری بنا به طرح و سایز بندی در قیمت های متفاوتی تولید میشود که مصرف کننده میتواند بنا به مصرف خود از حوله ها با سایز بندی متفاوت استفاده کند.

طرح های استفاده شده در حوله ها تاثیر قیمت زیادی در حوله های استخری دارند هر چه طرح شلوغ تر باشد قیمت تمام شده ی محصول نیز افزایش میابد همچنین بسته بندی نیز تاثیر بسزایی در قیمت محصول دارد اگر محصول در بسته بندی محکم و پلاستکی با دام بالا باشد قیمت محصول افزایش میابد.

پخش عمده حوله استخری به سراسر کشور

سایز بندی انواع حوله استخری

حوله های استخری در سایز های مختلفی تولید میشود. این سایز بندی میتواند در خرید های عمده به سفارش مشتری باشد. این محصول سایزبندی های استانداردی نیز تولید میشود که مشتریان برای سهولت در خرید میتوانند خرید خود را در همین سایز ها ثبت نمایند.

سایز های استانداردی که برای این حوله ها پیش بینی شده است دلایلی دارد. اولین دلیل این کار این میباشد که دور ریز این حوله ها کمتر میشود. به این معنی میباشد که وقتی در این سایز ها تولید میشود و برش میخورد دور ریز حوله ها کمتر میشود. دومین دلیل استفاده این حوله ها برای سنین مختلف میباشد. بدلیل مصرف این حوله در تمامی سنین این حوله ها در سایز بندی های مختلفی تولید میشود.

سایز بندی های حوله های استخری عبارتند از

  • 125*60
  • 130*70
  • 140*80

قیمت حوله تبلیغاتی در انواع رنگ و طرح

حوله های تبلیغاتی در انواع و اقسام طرح و رنگ تولید میشود که سلیقه ی هر شخصی را در بر گیرد. این حوله ها در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که عبارتنداز: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

برای طراحی این حوله ها از نرم افزار های کامپیوتری استفاده شده است. با استفاده از نرم افزار طراحی در ابتدا طرح مورد نظر را طراحی میکنند و به طرح قابل اجرا بر روی دستگاه بافندگی تبدیل مینمایند. این طرح را به دستگاه میدهند و دستگاه نیز طبق الگو حوله ها را آماده میکند.

هر چه رنگ این حوله ها به سمت تیره تر شدن میرود قیمت تمام شده ی محول نیز افزایش میابد.

قیمت حوله های استخری

قیمت این حوله ها به دو عامل اصلی بستگی دارد. نوع نخ استفاده شده در این حوله ها و رنگ استفاده شده برای رنگرزی. همانطور که در بالا به آن اشاره شد این حوله ها به صورت استاندارد در سایز مشخص و با نخ های پنبه و رنگ ری اکتیو تولید میشود.

برای خری ارزان این محصول میتوانید این محصول را به صورت کاملا سفارشی تهیه نمایید به صورتی که با راهنمایی همکاران ما میتوانید نخ استفاده شده  و رنگ استفاده شده را تغییر دهید و محصول را با کیفیت رنگ و نخ دلخواه خود سفارش دهید.

عوامل دیگری هم در قیمت این حوله ها تاثیر دارد ولی مهم ترین عوامل را در بالا توضیح دادیم.

پخش انواع حوله استخری

مجموعه امینی این قابلیت را دارد که به تمام نقاط کشور محصول را ارسال کند. برای خرید محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. پس از ثبت سفارش همکاران ما پیگیری های لازم را برای ارسال کالا به سراسر کشور را انجام میدهند.

حوله های استخری در انواع و اقسام رنگ ها تولید میشود و این امر باعث شده است که بتواند پاسخگوی نیاز کلیه ی مصرف کنندگان در سرتاسر کشورمان باشد. حوله های استخری کالایی میباشد که در همه ی شهر ها استفاده میشود و فروشگاه های زیادی در همه ی استانها وجود دارد که این محصول را به فروش میرسانند به همین دلیل مجموعه امینی بستری مناسب برای خریدی آسان از سرتاسر کشور به وجود آورده است تا همکاران محترم به راحتی و با کمترین قیمت بتوانند خرید خود را انجام دهند.

خرید محصول از سایت

برای خرید محصول میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن کنید و پس از مطالعه مطالب مربوط به محصول به درک کلی از محصول برسید و برای سفارش و خرید محصول با همکاران ما تماس بگیرید.

مجموعه امینی در زمینه حوله های پالتویی، ست حوله عروس و داماد و حوله دستی نیز فعالیت دارد.