ست حوله عروس و داماد از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تولید میشود. این حوله ها دارای رنگبندی های مختلفی است که هر سلیقه ای میتواند به راحتی حوله مورد نظر خود را پیدا کند. بسته بندی این حوله ها بسیار مقاوم میباشد و زیبایی دو چندانی به محصول میدهد.

خرید اینترنتی حوله ست عروس و داماد

خرید اینترنتی محصول دارای مزایای بیشماری است که به چند مورد آن میپردازیم.

در خرید اینترنتی شما با رنگ ها و تنوع بسیار بالای محصول مواجه هستید و میتوانید به راحتی محصول دلخواه خود را انتخاب نمایید. در بستر اینترنت انتخاب محصول بسیار راحتر است زیرا شما بدون صرف زمان زیاد به انواع و اقسام حوله ها دسترسی دارید.

شما میتوانید محصولات مختلف را نیز با هم مقایسه کنید برای اینکار کافیست به بخش محصولات بروید و مقاله مربوط به هر محصول را مطالعه کنید که باعث میشود درک دقیق تری نسبت به محصول داشته باشید.

قیمت محصول در خرید اینترنتی بسیار کم است زیرا شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید.

تولید حوله ست عروس و داماد

برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است. این نخ ها از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند و در عین استحکام، لطافت بالایی نیز دارند. استفاده از این نخ ها باعث افزایش جذب آب محصول میشود.

رنگرزی این محصول با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. این رنگ ها از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ این محصول تغییری نخواهد کرد. رنگرزی این حوله ها با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک برنامه پذیر انجام میشود کخ در کیفیت محصول بسیار تاثیر دارد.

در قسمت حوله های تولید شده را به قسمت دوخت منتقل میکنند. در این قسمت طبق الگو های مشخص حوله ها را برش میزنند و به حوله ی پالتویی تبدیل میکنند سپس حوله ها را به بخش بسته بندی منتقل میکنند و آنها را در جعبه های مقوایی پلاستیکی، بسیار زیبا و شکیل بسته بندی میکنند.

قسمت آخر پروسه تولید کنترل کیفی محصول میباشد. در این قسمت همکاران ما حوله ها را با وسواس زیاد مورد بررسی قرار میدهند که محصول با کیفیت به دست مستری برسد.

قیمت حوله ست عروس و داماد

برای اطلاع از قیمت محصول میبایست چند نکته بسیار مهم را مورد توجه قرار دهید. قیمت محصول با توجه به سه پارامتر اصلی مشخص میشود. نوع نخ استفاده شده در محصول، رنگ استفاده شده در محصول و نوع بسته بندی محصول.

همانطور که در بالا نیز به مواد اولیه محصول اشاره کردیم این محصول از نخ های پنبه تولید میشود که از بهترین نخ های موجود در بازار میباشد. شما میتوانید در خرید های عمده خود سفارش محصول را با نخ های دیگر انجام دهید.

رنگرزی این محصول نیز با استفاده از رنگ های ی اکتیو انجام میشود که از بهترین و با کیفیت ترین رنگ های بازار است.

برای اطلاع از قیمت محصولات و سفارش خرید محصول با همکاران ما تماس بگیرید.

رنگبندی و طراحی ست حوله عروس و داماد

در هر ست از این محصول دو حوله پالتویی با رنگ های مختلف وجود دارد که رنگ تیره این حوله ها مخصوص داماد است و رنگ روشن تر در همان طیف رنگ مخصوص عروس میباشد. رنگبندی این محصول عبارتند از:طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

برای طراحی این محصول نیز از نرم افزار های کامپیوتری به روز استفاده شده است. به گونه ای که در ابتدا طرح مورد نظر را با نرم افزار طراحی میکنند و به برنامه قابل اجرا برای دستگاه بافندگی تبدیل مینمایند. دستگاه بافندگی نیز طبق الگو حوله ها را آماده میکند.

طریقه خرید محصول از سایت

برای خرید محصول ار سایت کافیست به بخش محصولات مراجعه کنید و از محصولات ما دیدن فرمایید. پس از انتخا محصول مورد نظر خود میتوانید برای خرید محصول با همکاران ما تماس بگیرید.

در این مجموعه محصولات دیگری همچون حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله دست و صورت، حوله تبلیغاتی نیز به فروش میرسد.