حوله های تن پوش یکی از پر مصرف ترین محصولات در زمینه حوله میباشد. این محصول بدلیل استفاده آسان و نشاط آور مورد استفاده اکثر افراد جامعه قرار میگیرد. این محصول از مواد اولیه مرغوب تولید شده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تولید حوله پالتویی

برای تولید حوله های پالتویی از مواد مرغوب استفاده شده است. برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه که از استحکام بالایی برخوردار است استفاده شده است. این نخ ها از جذب آب بالایی برخوردار هستند و بسیار نرم و لطیف هستند.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. رنگ ری اکتیو از ثبات بالایی برخوردار است و در اثر شستشو و به مرور زمان خاصیت خود را از دست نمیدهد. این حوله ها در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که مورد پسن هر سن و سلیقه ای میباشد.

بسته بندی این محصول با استفاده از جعبه های مقوایی پلاستیکی انجام میشود. این بسته بندی علاوه بر نگهداری محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری باعث زیبایی دو چندان محصول میشوند.

خرید اینترنتی حوله پالتویی

خرید اینترنتی حوله های پالتویی درارای مزایای بسیاری میباشد که در زیر به چند مورد از این موارد میپردازیم.

در خرید اینترنتی شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید و این باعث میشود که قیمت تمام شده ی محصول کاهش یابد. بارها شده است برای خرید محصول از تولید کننده زمان زیادی را صرف کرده باشید ولی در بستر اینترنت میتوانید در کمترین زمان ممکن از تولید کننده محصول خریداری نمایید.

در خرید اینترنتی شما میتوانید از انواع مختلفی از محصول دیدن نمایید و بر اساس سلیقه ی خود محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. ولی در فضای حقیقی تنها به چند نمونه مختصر از این محصول دسترسی دارید و مجبورید از بین این حوله ها یکی را انتخاب نمایید.

قیمت حوله پالتویی

برای اطلاع از قیمت محصول باید در ابتدا به چند نکته مهم توجه داشته باشیم. قیمت محصول رابطه تنگاتنگی با کیفیت محصول دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این محصول از سه قسمت اصلی تشکیل شده است. بافت حوله، رنگ حوله و بسته بندی حوله پالتویی.

برای قیمت گزاری بر روی این محصول سه قسمت اصلی بالا در نظر گرفته میشود. برای کاهش هزینه تولید و پایین آمدن قیمت محصول میتوانید هر کدام از قسمت های بالا را با مشاوره همکاران ما تغییر دهید.

برای اطلاع بیشتر از قیمت محصول و سفارش محصول با توجه به مواد اولیه میتوانید به همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

تاثیر قیمت در انواع طرح و رنگ

این حوله ها در رنگ های :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای تولید میشود که در خرید های عمده میتوانید به صورت سفارشی رنگ محصول را انتخاب نمایید.

برای طراحی این محصول نیز از نرم افزار های طراحی کامپیوتری استفاده شده است. در ابتدا طرح را بر روی کامپیوتر طراحی میکنند و سپس طرح را تبدیل به طرح قابل برنامه ریزی بر روی دستگاه بافندگی میکنند.

هر چه رنگ این حوله ها به سمت تیره شدن میرود قیمت تمام شده ی محصول افزایش میابد و هر چه طرح شلوغ تر باشد نیز قیمت افزایش میابد.

چگونگی خرید محصول از سایت

برای خرید محصول از سایت کافیست که سری به قسمت محصولات سایت بزنید و از محصولات مادیدن فرمایید و پس از انتخاب محصول خود مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه نمایید. برای سفارش محصول نیز میتوانید با همکاران تماس بگیرید.

در این مجموعه محصولات دیگری همچون سرویس حوله عروس و داماد، حوله دست و صورت، حوله حمامی و حوله پالتویی کودک و نوجوان نیز به فروش میرسد