نمایندگی حوله تبریز در اصفهان با بهترین کیفیت و قیمت

خرید اینترنتی حوله در اصفهان را میتوانید به سادگی با سایت امینی مارکت انجام دهید. حوله ها یا استفاده از نخ های پنبه و رنگ های ری اکتیو تولید میشود که از مرغوبترین مواد اولیه است که در ادامه بیشتر به آن میپردازیم.

تولید انواع حوله

قسمت اول تولبد بافت حوله ها میباشد. برای بافت حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است. اسن نخ ها از استحکام بالایی برخوردار هستند و علاوه بر مقاومت بالا بسیار نرم و لطیف میباشند. این نخ ها جذب آب برخوردار هستند. برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی تمام اتوماتیک استفاده شده است که قابلیت بافت هر طرحی را بر روی این حوله ها دارد.

در مرحله ی بعد حوله ها را به قسمت رنگرزی و تکمیل ارسال میکنند. حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو رنگرزی میشود. رنگ های ری اکتیو ثبات بالایی دارند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند. برای رنگرزی محصولات از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی استفاده شده است که اپراتور بر اساس جنس حوله به دستگاه برنامه رنگرزی حوله ها را وارد میکند و دستگاه نیز در زمان مشخص و در دمای مشخص به حوله ها رنگ تزریق میکند.

در مرحله ی بعد حوله ها را به قسمت بسته بندی انتقال میدهند. در این قسمت بر اساس نوع حوله ها بسته بندی انجام میشود. به عنوان مثال حوله های پالتویی د جعبه های پلاستیکی مقوایی محکم و شکیل بسته بندی میشود و حوله های ابعادی در بسته بندی های پلاستیکی ضخیم قرار داده میشود.

قیمت حوله در انواع طرح و رنگ

قیمت حوله ها رابطه تنگاتنگی با مواد اولیه استفاده شده در حوله ها دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد این حوله ها با استفاده از مواد اولیه مرغوب مانند نخ های پنبه بافته میشود و با استفاده از رنگ های ری اکتیو رنگرزی میشود.

خرید عمده این محصول نیز باعث کاهش قیمت این حوله ها میشود زیرا وقتی شما حوله را به صورت عمده سفارش میدهید تولید کننده نیز مواد اولیه مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری میکند و از طرف دیگر در خرید عمده حوله ها با تیراژ بالا و با کمترین دور زیر تولید میشود که همین امر باعث کاهش قیمت است.

خرید اینترنتی نیز باعث کاهش قیمت محصول میشود زیرا شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید.

خرید اینترنتی حوله از تولید کننده

سفارش و خرید اینترنتی به آسانی و راحتی قابل انجام است. برای اینکار ابتدا وارد قسمت محصولات میشوید و پس از بازدید از محصولات و انتخاب محصول مورد نظرتان با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

خرید اینترنتی مزایایی دارد که به چند مورد از آنها اشاره میکنیم. در خرید اینترنتی شما به انواع و اقسام طرح و رنگ دسترسی دارید و میتوانید بنا بر سلیقه ی خود محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در خرید اینترنتی میتوانید محصولات مختلفی را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین محصول را از نظر طرح و رنگ انتخاب نمایید.

در مجموعه امینی محصولاتی مانند ست حوله عروس و داماد، حوله تبلیغاتی، حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه ، حوله تن پوش کودک و غیره تولید میشود. برای اطلاع از هر کدام از این محصولات بر روی اسم محصول کلیک نمایید.

مجموعه امینی توانایی ارسال محصول به سراسر کشور را در اسرع وقت و بدون آسیب دیدگی دارد. مجموعه امینی تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما مهیا سازد.