حوله های دستی یکی از پر مصرف ترین حوله ها میباشد. برای تولید این حوله ها از نخ های پنبه و رنگ ری اکتیو استفاده شده است که در کیفیت این محصول بسیار تاثیر دارد. حوله های دستی در طرح های مختلفی تولید میشود. برای خرید عمده این محصول شما میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. این محصول به سراسر کشور ارسال میشود و به گونه ای طراحی و تولید شده است که برای تمامی سلیقه ها در هر شهری مناسب باشد.

تولید حوله های دستی

حوله های دستی بیشترین تماس را با صورت دارند به همین دلیل این حوله ها را با نخ های پنبه تولید میکنند. استفاده از این نخ ها باعث میشود علاوه بر استحکام این محصول بسیار نرم و لطیف باشد و هیچگونه آسیبی نیز به همراه نداشته باشد.

رنگرزی این محصول با استفاده از رنگ های ری اکتیو تولید شده است. رنگ های ری اکتیو از ثبات بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ اولیه خود را از دست نمیدهند. برای رنگرزی حوله های دستی از دستگاه های به روز استفاده شده است.

برای بسته بندی این محصول از پلاستیک های ضخیم استفاده شده است تا در هنگام ارسال محصول هیچگونه آسیبی به محصول وارد نشود و حوله ها صحیح و سالم به دست مشتریان برسد.

 

خرید اینترنتی عمده حوله دستی

یکی از بهترین روش های خرید محصول خرید اینترنتی کالا میباشد چون در خرید اینترنتی شما مستقیما از تولید کننده محصول خرید مینمایید. یکی از آسان ترین راه های ارتباط با تولید کننده محصول خرید اینترنتی است.

در خرید اینترنتی شما به طرح هی مختلفی از محصول دسترسی دارید و میتوانید در بین طرح های مختلف خرید خود را انجام دهید این در صورتی است که در فضای حقیقی فقط با تعداد محدودی طرح مواجه هستید.

خرید عمده محصول باعث کاهش قیمت محصول میشود و دلیل این امر نیز این میباشد که تولید کننده نیز مواد اولیه خود را به صورت عمده تهیه مینماید.

مرکز عرضه و فروش حوله بصورت عمده و تک در اصفهان

رنگبندی و طراحی حوله دستی

برای اینکه بتوانیم سلیقه های مختلفی را پوشش دهیم برای تولید این محصول از طیف رنگی مختلفی استفاده شده است. این محصول در دوازده رنگ مختلف تولید شده است که عبارتنداز :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

حوله های دستی در طرح های مختلفی تولید میشود که در قسمت محصولات میتوانید از تمامی طرح ها دیدن فرمایید. یکی از بهترین مکانها برای تبلیغات حوله های دستی میباشد به دلیل اینکه در طول روز از این حوله ها بسیار استفاده میشود مصرف کننده آن تبلیغ در ذهنش ثبت میشود. برای اطلاع بیشتر از جزئیات حوله تبلیغاتی میتوانید به مطلب حوله تبلیغاتی مراجعه کنید.

طراحی این حوله ها با استفاده از کامپیوتر انجام میشود. سپس این نقشه و طرح به دستگاه داده میشود و دستگاه نیز طبق نقشه حوله ها را آماده میکند.

چگونگی ثبت سفارش و خرید محصول

برای خرید محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید. پس از انتخاب محصول مورد نظر مطالب مربوط به آن محصول را نیز مطالعه کنید و سپس با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محجصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد.