خرید عمده حوله تن پوش با قیمت مناسب

خرید عمده حوله تن پوش از طریق اینترنتی به سهولت و به راحتی امکان پذیر است. برای تولید این حوله ها از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا استفاده شده است. این محصول در انواع طرح و رنگ تولید میشود. ارسال این محصول به گونه ای میباشد که با کمترین آسیب و در اسرع وقت به دست خریدار برسد.

تولید حوله های تن پوش با کیفیت

حوله های پالتویی از مواد اولیه مرغوب مانند نخ های پنبه تولید میشوند که از لطافت بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان حالت اولیه خود را از دست نمیدهند و از جذب
آب بالای نیز برخوردار هستند. برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که قابلیت درج طرح های مختلف بر روی این حوله ها میباشد.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود که از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند. برای رنگرزی این محصول از دستگاه های رنگرزی کاملا اتوماتیک استفاده شده است که در کیفیت محصول نقش اساسی دارد.

بسته بندی این حوله ها با استفاده از جعبه های پلاستیکی مقوایی تشکیل شده است که بسیار محکم میباشند و از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت میکند و از رسیدن رطوبت به محصول جلوگیری میکند.

در مرحله آخر همکاران ما در بخش کنترل کیفی محصول را از تمام زوایا بررسی میکنند تا محصول با کیفیت و بدون هیچ کم و کاستی به دست مشتریان برسد.

تاثیر قیمت در انواع طرح و رنگ حوله تن پوش

حوله های پالتویی در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که عبارتند از: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

این محصول در طرح های مختلفی تولید میشود که در بخش محصولات میتوانید طرح های تولید شده ی این محصول را مشاهده کنید. برای ایجاد طرح بر روی این محصول در ابتدا این با نرم افزار های کامپیوتری طرح را میکشند و سپس به دستگاه های بافندگی منتقل میکنند و دستگاه نیز طبق الگو حوله ها را آماده میکند.

قیمت حوله های پالتویی که با رنگهای تیره تولید میشود بیشتر از رنگ های روشن میباشد و هر چه طرح محصول شلوغ تر باشد قیمت محصول افزایش میابد.

قیمت حوله پالتویی ارزان ارسال به سراسر کشور

قیمت حوله تن پوش

قیمت حوله های تن پوش به مواد اولیه استفاده شده برای تولید محصول بستگی دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد این محصول از نخ های پنبه و رنگ ری اکتیو و بسته بندی محکم تولید میشود.

برای کاهش قیمت این محصول میتوانید با راهنمایی همکاران ما در بخش فروش و در خرید های عمده محصول خود را با جزئیات مد نظر خودتان سفارش دهید. قیمت محصول در انواع کیفیت رنگ و انواع کیفیت نخ استفاده شده در این حوله ها تعیین میشود.

خرید اینترنتی محصول نیز باعث کاهش قیمت حوله ها میشود و دلیل این امر این میباشد که شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید.

عرضه عمده انواع حوله تن پوش به سراسر کشور

سایزبندی حوله تن پوش

سایز بندی این حوله ها به گونه ای میباشد که هر فرد با هر قدی میتواند از این حوله ها استفاده کند. حوله های پالتویی بزرگسالان در سایز های 115، 125، 135 و 145 تولید میشود.

محاسبه سایز حوله مناسب هر فرد به این صورت میباشد از سر شانه تا زیر زانو ها را اندازه گیری میکنید(تا جایی که دوست دارید زیر زانوی شما قرار گیرد) سپس با توجه به این اندازه از بین سایز های استاندارد یکی را انتخاب مینمایید.

همچنین اندازه کامل قد خود را 40 سانت کم کنید تا به اندازه ی استاندارد برسید. تصویر زیر میتواند برای انتخاب دقیقتر کمکتان کند.

جدول سایز بندی و خرید انواع حوله تن پوش

خرید عمده حوله تن پوش

خرید عمده محصول با چند کار بسیار ساده امکان پذیر است. در ابتدا به بخش محصولات سایت مراجعه میکنید و از بخش محصولات حوله های پالتویی را مشاهده میکنید. توضیحات تکمیلی درباره محصول زیر هر محصول درج شده است.

پس از انتخاب محصول مورد نظرتان با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید همکاران ما برای ثبت سفارش و خرید محصول شما را راهنمایی خواهند کرد. بسته بندی این محصول به گونه ای میباشد که بتوان محصول را در تعداد زیاد و بدون آسیب ارسال کرد.

روشهایی برای ارسال محصول در نظر گرفته شده است تا محصول در اسرع وقت به دست مشتریان گرامی برسد.

در مجموعه امینی محصولات دیگری مانند ست حوله عروس و داماد، حوله پالتویی کودک و حوله های دستی نیز به فروش میرسد.