فروش عمده حوله با بهترین قیمت و ارسال به سراسر کشور

خرید عمده حوله دارای مزایای زیادی میباشد که مهمترین آنها کاهش قیمت خرید است. در خرید های عمده شما میتوانید محصول خود را در رنگ و طرح های مختلف و به صورت کاملا سفارشی تهیه نمایید.

تولید عمده حوله

تولید حوله به صورت عمده دارای مراحلی است که به صورت مختصر آنها را توضیح میدهیم. در ابتدا نخ ها را به قسمت بافندگی منتقل میکنند و با دستگاه های تمام اتوماتیک بافندگی، پروسه بافت را شروع میکنند.

در قسمت بافندگی نخ استفاده شده و تراکم حوله ها مشخص میشود. نخ حوله ها از نخ های پنبه و از نخ های رینگ استفاده میشود. که هر دو نوع این نخ ها از بهترین نخ های موجود در بازار است و جذب آب بالایی دارند و بسیار نرم و لطیف هستند.

منظور از تراکم وزن حوله ها میباشد که توسط دستگاه بافندگی تعیین میشود. تراکم بالا یعنی حوله ها سنگین تر است و جذب آب بیشتری دارد.

تاثیر رنگ در قیمت عمده حوله

رنگرزی حوله ها با استفاده از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی انجام میشود. اپراتور با وارد کردن پارامتر هایی همچون میزان دما، میزان تزریق رنگ و زمان پروسه به دستگاه برنامه میدهد.

حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو رنگرزی میشوند که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و در گذر زمان و ر اثر شستشو رنگ خود را از دست نمیدهند. رنگبندی این حوله ها در دوازده رنگ مختلف ارئه میشود.

لازم به ذکر است هر چه رنگ حوله ها به سمت تیره شدن میرود قیمت تمام شده ی این حوله ها زیاد است. در خرید های عمده شما میتوانید رنگ مورد نظر حوله خود را به صورت کاملا سفارشی انتخاب کنید.

خرید عمده حوله به صورت اینترنتی

سفارش و خرید اینترنتی یکی از بهترین و آسانترین راه های خرید حوله میباشد. در خرید اینترنتی میتوانید محصولات مختلف را از نظر رنگ، اندازه و طرح مورد بررسی قرار دهید.

در خرید اینترنتی شما میتوانید تمام جزئیات مربوط به سفارش خود را از جمله رنگ، طرح ، سایز و حتی لوگو انتخاب نمایید. برای سفارش حوله تبلیغاتی و درج لوگو بر روی حوله میتوانید به مقاله خرید حوله تبلیغاتی مراجعه نمایید.

خرید اینترنتی این امکان را به شما میدهد که با کمترین قیمت محصول خود را تهیه نمایید و قبل از خرید از تمامی جزئیات خرید خود مطلع شوید. در خرید اینترنتی همکاران ما، شما را از تمامی مراحل تولید و بسته بندی و ارسال محصول سفارش داده شده مطلع میسازند.

قیمت عمده حوله

به صورت کلی قیمت حوله ها به چند عامل بستگی دارد. عامل اول نوع نخ بکار رفته در حوله ها میباشد. نخ های پنبه و نخ رینگ از بهترین نخ های موجود در بازار میباشد.

دومین عامل موثر در قیمت محصول رنگ بکار رفته در حوله ها میباشد. برای رنگرزی این حوله هاه از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که از ثبات بالایی برخوردار است. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم هر چه رنگ محصول به سمت تیره شدن میرود مقیمت محصول افزایش پیدا میکند.

سومین عامل نوع خرید مشتری میباشد. اگر مشتری خرید خود را به صورت عمده سفارش دهد قیمت محصول کاهش پیدا میکند.

خرید از سایت

برای خرید از سایت کافیست با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما از تمامی محصولات و جنس محصولات راهنمایی خواهند کرد.

در این مجموعه علاوه بر حوله های تبلیغاتی محصولات دیگری مانند حوله دست و صورت، ست حوله عروس و داماد و حوله های پالتویی زنانه و مردانه نیز عرضه میشود. برای اطلاع از جزئیات هر کدام از این محصولات میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه نمایید.

برای ارسال این محصول نیز تمهیداتی اندیشیده شده است که محصول بدون آسیب دیدگی و در اسرع وقت به دست مشتریان گرامی برسد.