مرکز عرضه مستقیم حوله های پالتویی به سراسر کشور

برای تولید حوله های پالتویی از نخ های مرغوب پنبه استفاده میشود. این محصول در دوازده رنگ مختلف و با کیفیت عالی تهیه میشود. بسته بندی این محصول به گونه ای میباشد که میتوان در تعداد بسیار زیاد و با اشغال کمترین مکان این محصول را به سرتاسر کشور ارسال نمود. بسته بندی حوله های پالتوی از جعبه های پلاستیکی کارتونی درست شده است که از رسیدن رطوبت به این محصول جلوگیری میکند و تا هنگام رسیدن محصول به دست مشتری از کالا محافظت میکند.

قیمت حوله های پالتویی

برای بررسی قیمت حوله ها پالتویی باید در ابتدا به چند نکته توجه داشته باشیم. این محصول از نخ پنبه تولید شده است که از بهترین نخ های موجود در بازار میباشد و علاوه بر افزایش طول عمر محصول باعث جذب آب بالای محصول میگردد.

برای رنگرزی این محصول از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ محصول از بین نخواهد رفت.(شستشو در دمای 60 درجه)

خرید عمده این محصول نیز باعث پایین آمدن قیمت محصول میگردد علت این امر نیز این میباشد که تولید کننده نیز مواد اولیه مورد نیاز برای تولید حوله را عمده خریداری میکند.

با توجه به مطالب گفته شده در بالا قیمت محصول بستگی به مواد اولیه استفاده شده یرای تولید حوله میباشد. در سفارشات عمده خریدار میتواند محصول مورد نظر خود را به صورت سفارشی ثبت نماید.

مرکز عرضه مستقیم حوله های پالتویی به سراسر کشور

پخش حوله پالتویی با بهترین قیمت

حوله های پالتویی به گونه ای طراحی و تولید شده است که میتوان به راحتی به تعداد زیاد این حوله ها را به سرتاسر کشور ارسال نمود. این حوله ها را میتوان همچنین در بسته بندی های پلاستیکی قرار داد که برای انتقال محصول بسیار کمتر مکان اشغال میشود.

همکاران ما برای ارسال این محصول تمهیداتی اندیشیده اند که محصول در اسرع وقت و با کمترین صدمه به دست مشتری برسد.

برای ثبت سفارش میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید و پس از بازدید و مطالعه مطالب مربوط به هر محصول با همکاران ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را به ثبت نهایی محصول و خرید محصول راهنمایی کنند.

تولید کننده حوله های پالتویی

برای بافت حوله های پالتویی و برای ایجاد طرح روی این محصول از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است. برای بافت  سرویس حوله عروس و داماد که یکی از  شیک ترین محصولات ما میباشد نیز از این دستگاه ها استفاده میشود.

برای رنگرزی حوله های پالتویی از دستگاه های تمام اتوماتیک رنگرزی استفاده میشود. این دستگاه ها قابلیت برنامه پذیری را دارند و اپراتور با توجه به نوع حوله به دستگاه زمان تزریق رنگ و دمای مورد نیاز را وارد میکند. این محصول در دوازده رنگ که شامل طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای تولید میگردد.

حوله های پالتویی در سایزهای متفاوتی تولید میشوند که حوله های پالتویی کودکان نیز در این سایز بندی قرار میگیرد.

در ادامه حوله های پالتویی را به قسمت بسته بندی انتقال میدهند و پس از بسته بندی محصول حوله های پالتویی را به قسمت کنترل نهایی انتقال میدهند. پس از بررسی نهایی محصول، حوله های پالتویی آماده ارسال برای خریدار میشود.

خرید اینترنتی حوله های پالتویی

خرید اینترنتی حوله پالتویی دارای مزایایی میباشد که به صورت خلاصه به چند نمونه از این موارد میپردازیم. در خرید اینترنتی شما میتوانید با صرف کمترین زمان با تولید کننده محصول ارتباط برقرار کنید و محصول خود را خریداری نمایید.

در خرید اینترنتی به تنوع رنگ و محصول زیادی دسترسی دارید که این امر باعث میشود بتوانید به آسانی محصول خود را انتخاب نمایید و حتی چند محصول مختلف را با هم مقایسه کنید.

مجموعه امینی با یاری خداوند تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی حوله برای شما خریداران محترم فراهم سازد. برای سفارش و خرید محصول میتوانید با همکاران ما در قسمت فروش تماس حاصل نمایید.