قیمت سرویس حوله عروس و داماد در انواع طرح

ست حوله عروس و داماد از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تولید میشود. استفاده از این مواد باعث میشود ست حوله از کیفیت بالایی برخوردار باشد. این محصول در رنگبندی های مختلفی تولید میشود. بسته بندی بسیار زیبای این محصول زیبایی دو چندانی به این محصول داده است.

تولید ست حوله عروس و داماد

برای بافت این محصول از نخ های پنبه استفاده شده است که از کیفیت بالایی برخوردار است. نخ های پنبه علاوه بر استحکام و مقاومت بالا از نرمی و لطافت خوبی نیز برخوردارند و از جذب آب بالایی نیز برخوردار میباشند.

برای تولید این حوله ها از دستگاه های بافندگی کاملا اتوماتیک استفاده شده است که قابلیت ایجاد هر طرحی بر روی این حوله ها میباشند. این دستگاه ها برنامه پذیر هستند و پس از طراحی، طرح مورد نظر میتوان طرح را به دستگاه منتقل کرد.

بسته بندی این محصول از جعبه های پلاستیکی مقوایی تولید شده است که از باعث زیبایی دو چندان این حوله ها میشود.

قیمت ست حوله عروس و داماد در انواع رنگبندی

رنگرزی این محصول با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. خاصیت این رنگ ها این میباشد که به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند و به اصطلاح ثبات رنگی بالایی دارند.

برای رنگرزی این محصول از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی استفاده شده است. اپراتور طبق جنس حوله ها به دستگاه برنامه میدهد و دستگاه نیز در زمانی مشخص و دمایی مشخص رنگ را با بخار آب داغ به حوله ها تزریق میکند.

ست حوله عروس و داماد در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که عبارتند از :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

هر چه رنگ حوله ها به سمت تیره تر شدن میرود قیمت محصول نیز افزایش میابد. در هر ست یک حوله پالتویی به رنگ روشن برای عروس وجود دارد و یک تن پوش با رنگ تیره در همان طیف رنگ برای داماد در نظر گرفته شده است.

خرید اینترنتی سرویس حوله عروس و داماد

خرید اینترنتی سرویس حوله عروس و داماد مزیت های زیادی دارد از جمله این مزیت ها این میباشد که شما با تعداد زیادی از رنگ و طرح متفاوت مواجه هستید و به راحتی میتوانید بر اساس سلیقه ی خودتان انتخابتان را انجام دهید.

در خرید اینترنتی شما میتوانید جنس ها و طرح های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین و مورد پسند ترین را انتخاب نمایید.

قیمت تمام شده ی محصول در خرید اینترنتی بسیار کمتر از بازار است زیرا شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید.

قیمت ست حوله عروس و داماد

قیمت ست حوله عروس و داماد رابطه تنگاتنگی با مواد اولیه بکار رفته در این محصول دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد این حوله ها از نخ های پنبه ، رنگ ری اکتیو و بسته بندی محکم و زیبا تولید شده است که اجزاء اصلی این محصول میباشد.

برای اطلاع از قیمت محصول میبایست در ابتدا به چند نکته توجه داشته باشید. مواد اولیه بکار رفته در این محصول نخ های پنبه میباشد و با رنگ ری اکتیو رنگرزی شده است که این امر باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

بسته بندی این محصول از بسته بندی هایی انتخاب شده است که بسیار مستحکم و با دوام باشد و از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری هیچگونه آسیبی به محصول وارد نشود.

مشتریان گرامی میتوانند برای خرید محصول تمام جزئیات توضیح داده شده در بالا را سفارشی کنند. کیفیت نخ، کیفیت رنگ، طرح محصول و بسته بندی محصول. این چند عامل قیمت اصلی ست حوله عروس و داماد را تشکیل میدهد.

قیمت سرویس حوله عروس و داماد در انواع طرح

طرح بندی ست حوله عروس و داماد

برای طراحی این محصول از به روز ترین طرح ها استفاده شده است. این محصول چون برای زوج هایی که به تازگی به خانه بخت رفته اند استفاده میشود میبایست از طرح های زیبا و جذاب استفاده شده باشد.

طراحان برای زیبایی این محصول از به روز ترین طرح ها استفاده کرده اند. این محصول در رنگهای مختلفی تولید میشود که این رنگبندی متفاوت باعث میشود که این محصول برای هر سلیقه ای مورد استفاده قرار گیرد.

در این سرویس دو حوله پالتویی قرار داده شده است که این دو حوله از رنگ های متفاوت انتخاب شده است. رنگ تیره برای استفاده آقایان و رنگ روشن تر از همان رنگ برای استفاده خانمها قرار داده شده است.

مرکز پخش انواع سرویس حوله عروس و داماد در کشور

ست حوله عروس و داماد شامل چیست

بیشترین ست عروس و داماد 8 تکه میباشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم

  • 2 عدد حوله پالتویی زنانه و مردانه
  • 2 عدد نیم حمام
  • 2 عدد حوله دستی بزرگ
  • 2 جفت دمپایی

ست های حوله در انواع 6 تکه نیز تولید میشوند که در آنها دمپایی وجود ندارد .

ست های عروس و داماد به گونه ای میباشد که رنگبندی ست زنانه با رنگ روشن طراحی شده است واجزا ست مردانه نیز از رنگ های تیره تولید شده است. در ست های عروس و داماد سعی شده است از بهترین جنس ها و رنگ ها برای تولید آنها استفاده شود زیرا زیبایی وکیفیت این محصول بسیار مورد اهمیت میباشد.

برای بسته بندی ست حوله عروس و داماد از بهترین و شکیل ترین بسته بندی ها استفاده شده است که هم زیبایی دو چندانی به محصول داده است و هم ایکه در هنگام ارسال محصول برای مشتریان محترم هیچ گونه آسیبی به محصول وارد نمیشود.

چگونگی خرید ست محصول از سایت

برای خرید محصول کافیست به بخش محصولات سایت سری بزنید و از محصولات مادیدن نمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظرتان مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه کنید.

برای ثبت سفارش و خرید محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید عمده و تک محصول راهنمایی خواهند کرد.

در این مجموعه محصولات دیگری مانند حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله پالتویی کودک، حوله دست و صورت نیز به فروش میرسد.

ارسال این محصول به تمام نقاط کشور انجام میشود. برای ارسال محصول تدابیری انیشیده شده است تا در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی محصول به دست مشتری برسد.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول برای شما خریداران گرامی مهیا سازد.