حوله هتلی ارزان و فروش این محصول بصورت عمده

تولید حوله های هتلی با استفاده از بهترین مواد اولیه انجام میشود. قیمت این حوله ها نیز با توجه به مواد اولیه بکار رفته در این حوله ها محاسبه میشود. این محصول در رنگ سفید تولید میشود و مجموعه امینی قادر به دریافت سفارشات عمده نیز میباشد.

تولید حوله هتلی

برای تولید این حوله ها از نخ های پنبه استفاده میشود. این نخ ها از استحکام بالایی برخوردار هستند و در عین مقاومت بالا از نرمی و لطافت بالایی نیز برخوردار هستند. این نخ ها از جذب آب بالایی برخوردار هستند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که قابلیت بافت انواع حوله در طرح های مختلف را دارد. برای بافت حوله ها با لوگوی دلخواه میتوانید به مقاله مربوط به حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

برای بافت این حوله ها از نخ های رینگ نیز استفاده میشود. این نخ ها از جذب آب بالایی برخوردار هستند و بسیار سبک میباشند.

یسته بندی این حوله ها با پلاستیک های ضخیم انجام شده است که از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت میکند.

قیمت حوله ها در انواع رنگ

این حوله ها فقط در رنگ های سفید تولید میشود. ولی خریداران محترم میتوانند در خرید های عمده خود از رنگبندی های مختلفی استفاده کنند.

این حوله ها با رنگ های ری اکتیو رنگرزی میشوند که از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند. برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های رنگرزی تمام اتوماتیک استفاده شده است که اپراتور میتواند بر اساس جنس حوله ها برای دستگاه زمان و میزان دمای رنگرزی را برنامه ریزی کند.

برای رنگرزی این حوله ها از رنگ های با کیفیت پایین تر نیز میتوان استفاده نمود ولی استفاده از این رنگ ها توصیه نمیشود.

خرید عمده حوله هتلی

برای خرید عمده حوله های هتلی میبایست به چند نکته مهم توجه داشته باشید.

اولبن مورد سایزبندی این حوله ها میباشد. به صورت کلی سایزبندی استانداردی برای این حوله ها تعریف شده است که کمترین دور ریز در هنگام بافت و برش این حوله ها انجام میگیرد.

دومین عامل مهم در خرید  عمده تعداد سفارش این محصول میباشد. برای سفارش عمده این محصول بسته به سایز بندی این حوله ها میبایست از تعداد مشخصی این محصول بیشتر باشد.

خرید عمده این محصول باعث میشود قیمت تمام شده ی این محصول کاهش یابد زیرا با خرید عمده تولید کننده نیز مواد اولیه مورد نیاز خود را به صورت عمده تهیه میکند و همین موضوع باعث کاهش قیمت محصول میشود. البته در تیراژ های بالا دور ریز محصول کمتر میباشد و این مورد نیز در قیمت این حوله ها موثر میباشد.

خرید اینترنتی حوله هتلی

خرید اینترنتی این محصول به راحتی قابل انجام است به این صورت که در ابتدا شما به قسمت محصولات مراجعه مینمایید و از محصولات ما دیدن میکنید و پس از انتخاب محصول و مطالعه مطالب مربوطه با همکاران برای سفارش و خرید محصول تماس میگیرید.

در خرید اینترنتی شما میتوانید محصولات مختلف را از نظر رنگ و طرح با یکدیگر مقایسه کنید و بر اساس سلیقه ی خود بهترین و مناسب ترین محصول را انتخاب نمایید.

ارسال این محصول به سراسر کشور انجام میشود. برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد.

در این مجموعه علاوه بر حوله های هتلی حوله های دیگری مانند حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه ، ست حوله عروس و داماد ، حوله های استخری نیز عرضه میشود. برای اطلاع از هر کدام از این محصولات بر روی نوشته آن کلیک کنید.

مجموعه امینی تمام تلاش خود را بکار گرفته تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول برای شما خریداران گرامی مهیا سازد.