قیمت سرویس حوله عروس و داماد در انواع طرح

قیمت ست حوله عروس و داماد بر اساس سه پارامتر اصلی تعیین میشود. نخ بکار رفته برای بافت محصول، رنگ استفاده شده برای رنگرزی و نوع بسته بندی محصول مهم ترین اجزای تشکیل دهنده این ست حوله میباشد. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد این موارد و قیمت محصول خواهیم پرداخت.

تولید ست حوله عروس و داماد

برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه که یکی از مرغوبترین نخ های موجود در بازار است استفاده شده است. خاصیت این نخ ها این میباشد که در عین لطافت و نرمی از استحکام بالایی برخوردار است و حالت اولیه خود را از دست نمیدهد. استفاده از این نخ ها باعث میشود این حوله ها از جذب آب بالایی برخوردار باشند.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو، رنگ محصول از بین نمیرود و تغیری نمیکند. برای رنگرزی این محصول از دستگاه های رنگرزی کاملا اتوماتیک و برنامه پذیر استفاده شده است. اپراتور بر اساس جنس حوله ها به دستگاه برنامه میدهد. دستگاه طبق برنامه رنگ را با بخار آب داغ در طی زمان مشخص تزریق میکند.

ست حوله عروس و داماد با استفاده از جعبه های مقوایی پلاستیکی شکیل بسته بندی میشود. این جعبه ها علاوه بر اینکه به محصول زیبایی خاصی می دهد از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت میکند و از رسیدن رطوبت به محصول جلوگیری میکند.

در قسمت آخر نوبت به کنترل کیفی محصول میباشد. همکاران ما در این بخش محصول را از تمامی زوایا بررسی میکنند تا محصولی با کیفیت عالی در اختیار مشتری قرار بگیرد.

تاثیر قیمت در انواع طرح و رنگ

برای طراحی این محصول از نرم افزار های کامپیوتری استفاده شده است. پس از طراحی محصول طرح آماده شده را به دستگاه بافندگی منتقل میکنند و دستگاه نیز طبق الگوی مشخص شده حوله ها را آماده میکند. هر چه طرح محصول شلوغ تر باشد هزینه ی محصول افزایش میابد.

این محصول در دوازده رنگ مختلف تولید میشود. در هر ست حوله عروس و داماد دو رنگ مختلف از محصول وجود دارد که این رنگبندی بسیار متنوع و جذاب میباشد و سلیقه ی تمام افراد جامعه را پوشش میدهد.

ست حوله عروس و داماد در دوازده رنگ مختلف که عبارتند از :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای تولید میشود.

در خرید های عمده میتوانید هر طرح و رنگی را برای ست حوله عروس و داماد که در ذهن دارید را سفارش دهید.

قیمت سرویس حوله عروس و داماد در انواع طرح

خرید اینترنتی ست حوله عروس و داماد

خرید اینترنتی حوله ها دارای مزایای زیادی میباشد که به چند مورد از آنها اشاره میکنیم.

در خرید اینترنتی محصول را با قیمت ارزان تر از بازار خریداری میکنید. این موضوع دلایل زیادی دارد که مهمترین آنها این میباشد که شما مستقیما از تولید کننده محصول خریداری مینمایید و باعث میشود قیمت کالا ارزان تر شود.

در هنگام خرید اینترنتی شما با تعداد زیادی از تنوع طرح و رنگ مواجه هستید و میتوانید به راحتی کالای مورد پسند خود را انتخاب کنید. این در صورتی است که در فضای حقیقی تنها به چند طرح خاص دسترسی دارید و انتخاب محدود تری دارید.

در خرید های اینترنتی میتوانید انواع مختلفی از محصول را با یکدیگر مقایسه کنید. برای اینکار کافیست به قسمت محصولات مراجعه نمایید و از تمامی طرح ها و رنگ ها دیدن فرمایید.

قیمت ست حوله عروس و داماد

همانطور که در بالا به این موضوع اشاره کردیم قیمت اصلی این محصول را سه عامل مهم که عبارتند از نخ، رنگ و بسته بندی تشکیل میدهد. شما خریداران گرامی برای کاهش قیمت محصول در خرید های عمده خود میتوانید هر کدام از عوامل گفته شده در بالا را تغییر دهید.

به عنوان مثال هر چه رنگ محصول به سمت تیره شدن میرود قیمت محصول افزایش میابد زیرا قیمت رنگ های تیره در بازار گرانتر از رنگ های روشن است و در پروسه رنگرزی نیز برای یکنواخت شدن رنگ محصول تولید کننده مجبور است رنگ زیادی را به حوله ها تزریق کند.

شما خریداران محترم میتوانید برای اطلاع از آخرین قیمت ها با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

ست حوله عروس و داماد شامل چیست

ست حوله عروس و داماد در انواع 4 و 6 و 8 تکه تولید میشود. بیشترین ست عروس و داماد 8 تکه میباشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم.

  • 2 عدد حوله پالتویی زنانه و مردانه
  • 2 عدد نیم حمام
  • 2 عدد حوله دستی بزرگ
  • 2 جفت دمپایی

ست های حوله در انواع 6 تکه نیز تولید میشوند که در آنها دمپایی وجود ندارد .

ست های عروس و داماد به گونه ای میباشد که رنگبندی ست زنانه با رنگ روشن طراحی شده است و اجزا ست مردانه نیز از رنگ های تیره تولید شده است. در ست های عروس و داماد سعی شده است از بهترین جنس ها و رنگ ها برای تولید آنها استفاده شود زیرا زیبایی و کیفیت این محصول بسیار مورد اهمیت میباشد.

برای بسته بندی ست حوله عروس و داماد از بهترین و شکیل ترین بسته بندی ها استفاده شده است که هم زیبایی دو چندانی به محصول داده است و هم اینکه در هنگام ارسال محصول برای مشتریان محترم هیچ گونه آسیبی به محصول وارد نمیشود.

قیمت ست حوله عروس و داماد ارزان در انواع طرح

چگونگی خرید ست محصول از سایت

برای خرید محصول کافیست به بخش محصولات سایت سری بزنید و از محصولات مادیدن نمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظرتان مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه کنید.

برای ثبت سفارش و خرید محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید عمده و تک محصول راهنمایی خواهند کرد.

در این مجموعه محصولات دیگری مانند حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله پالتویی کودک، حوله دست و صورت نیز به فروش میرسد.

ارسال این محصول به تمام نقاط کشور انجام میشود. برای ارسال محصول تدابیری انیشیده شده است تا در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی محصول به دست مشتری برسد.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول برای شما خریداران گرامی مهیا سازد.