قیمت حوله دست و صورت بچگانه بر اساس دو مورد اصلی یعتی نخ استفاده شده برای تولید و رنگ استفاده شده برای رنگرزی این حوله ها محاسبه میشود. این حوله ها بدلیل استفاده در کودکان از الیاف بسیار نرم تولید شده است که هیچگونه آسیبی به صورت کودکان وارد نشود.

قیمت حوله دست و صورت بچگانه در انواع نخ

برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه استفاده میشود. خاصیت این نخ ها این میباشد که علاوه بر استحکام و مقاومت بالا از نرمی و لطافت بالایی برخوردار هستند. این حوله ها یا استفاده از دستگاه های بافندگی به روز بافته میشوند که باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

برای یافت این حوله ها از نخ هایی دیگری مانند نخ های رینگ نیز استفاده میشود. این نخ ها از جذب اب بالایی برخوردار است و بسیار سبک و از استحکام بالایی نیز برخوردار میباشد.

قیمت این حوله ها با توجه به نوع نخ استفاده شده در این حوله ها مشخص میشود.

تاثیر قیمت در رنگ حوله دست و صورت

حوله دست و صورت با استفاده از رنگ های ری اکتیو رنگرزی میشود. این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند.

برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی استفاده شده است که باعث افزایش کیفیت رنگ حوله ها میشود. این دستگاه رنگ با توجه به برنامه ای که از قبل به دستگاه داده شده است در طی زمان مشخص رنگ را با بخار آب داغ به حوله تزریق میکند.

این محصول در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که عبارتند از: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

هر چه حوله ها رنگشان به سمت تیره تر شدن میرود قیمت تمام شده ی این حوله ها افزایش میابد.

فروش اینترنتی حوله دست و صورت بچگانه

خرید اینترنتی حوله دست و صورت بچگانه به سادگی و به راحتی قابل انجام است. برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید به بخش محصولات دز سایت مراجعه کنید یا با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

در خرید اینترنتی قیمت کلی محصول کاهش میابد زیرا شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید و این امر باعث میشود که محصول قیمتش به شدت کاهش یابد.

در خرید اینترنتی شما به انواع و اقسام رنگ و طرح محصول دسترسی دارید و میتوانید از بین تنوع رنک و طرح حوله مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.

قیمت انواع طرح بندی حوله دست و صورت بچگانه

حوله دست و صورت بچگانه در طرح های کارتونی تولید میشود. این طرح ها متناسب با روحیه کودکان انتخاب شده است و از بین شخصیت های کارتونی که مورد علاقه بچه ها میباشد انتخاب شده است.

طرح بندی این حوله ها هم پسرانه و هم دخترانه انتخاب شده است و در هر جین از این محصول پسرانه و دخترانه قرار داده شده است. هر جید دارای دوازده عدد حوله میباشد که درون یک نایلون ضخیم قرار داده شده است.

در خرید های عمده میتوانید نوع طرح خود را انتخاب نمایید.

قیمت حوله دست و صورت بچگانه

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم قیمت این حوله ها با توجه به نخ و رنگ این محصول تعیین میشود. برای اطلاع بیشتر از این موضوع با همکاران ما تماس بگیرید.

خرید عمده این محصول نیز تاثیر زیادی در قیمت این محصول دارد. شما با خرید عمده این محصول میتوانید این محصول را با قیمت ارزان تری خریداری مایید.

مجموعه امینی علاوه بر حوله دست و صورت کودک محصولات دیگری مانند: حوله پالتویی کودک، ست حوله عروس و داماد، حوله پالتویی زنانه و مردانه نیز عرضه میکند.