خرید اینترنتی دارای مزایای زیادی است که توانایی مقایسه بسیار زیاد حوله ها از نظر طرح و رنگ یکی از کوچکترین مزیت هاست. قیمت این حوله ها در خرید اینترنتی بسیار کمتر از بازار است زیرا شما بدون واسطه خرید خود را انجام میدهید.

تولید حوله

مراحل تولید به چند بخش تقسیم میشود. مرحله اول بافت این حوله ها است. نخ های پنبه را به کارگاه های بافندگی می اورند و با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک بافندگی حوله ها را آماده میکنند.

نخ های پنبه بسیار نرم و لطیف میباشند و در عین لطافت بسیار مستحکم هستند. این نخ ها از جذب آب بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو حالت اولیه خود را از دست نمیدهند.

دستگاه های بافندگی قابلیت بافت هر طرحی بر روی این حوله ها را دارد. برای اطلاع بیشتر از این موضوع به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

تاثیر رنگ در قیمت حوله ها

دومین مرحله در تولید این حوله ها تکمیل میباشدو در این مرحله حوله ها پرزگیری میشود. مرحله سوم مرحله رنگرزی است. رنگ این حوله ها رنگ های ری اکتیو میباشد که از ثبات رنگی بالا یی همراه است.

رنگرزی این حوله  ها با استفاده از دستگاه های رنگرزی به روز انجام میشود که در کیفیت این محصول بسیار موثر است. برای رنگرزی حوله ها از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده شده که تاثیر زیادی در کیفیت محصول دارد.

استفاده از رنگ های تیره باعث افزایش قیمت این حوله ها میشود.

قیمت حوله ها در انواع بسته بندی

مرحله بعد مرحله بسته بندی محصول است. هر مدل حوله ای دارای یکبسته ندی مخصوص به خودش میباشد مثلا برای حوله های حمامی از بسته بندی های ضخیم پلاستیکی استفاده میشود و برای حوله های پالتویی از بسته بندی های جعبه ای دسته دار استفاده شده است.

نوع بسته بندی محصول قیمت محصول را تغییر میدهد. در هرید های عمده میتوانید بسته بندی محصول خود را تعیین کنید.

در قسمت آخر همکاران ما وظیفه کنترل کیفی محصول را به عهده دارند. حوله ها از نظر رنگ و بافت و غیره مورد بررسی قرار میگیرد.

قیمت حوله در انواع طرح و رنگ

قیمت حوله ها رابطه تنگاتنگی با مواد اولیه استفاده شده در حوله ها دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد این حوله ها با استفاده از مواد اولیه مرغوب مانند نخ های پنبه بافته میشود و با استفاده از رنگ های ری اکتیو رنگرزی میشود.

خرید عمده این محصول نیز باعث کاهش قیمت این حوله ها میشود زیرا وقتی شما حوله را به صورت عمده سفارش میدهید تولید کننده نیز مواد اولیه مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری میکند و از طرف دیگر در خرید عمده حوله ها با تیراژ بالا و با کمترین دور زیر تولید میشود که همین امر باعث کاهش قیمت است.

خرید اینترنتی نیز باعث کاهش قیمت محصول میشود زیرا شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید.

خرید اینترنتی حوله از تولید کننده

سفارش و خرید اینترنتی به آسانی و راحتی قابل انجام است. برای اینکار ابتدا وارد قسمت محصولات میشوید و پس از بازدید از محصولات و انتخاب محصول مورد نظرتان با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

خرید اینترنتی مزایایی دارد که به چند مورد از آنها اشاره میکنیم. در خرید اینترنتی شما به انواع و اقسام طرح و رنگ دسترسی دارید و میتوانید بنا بر سلیقه ی خود محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در خرید اینترنتی میتوانید محصولات مختلفی را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین محصول را از نظر طرح و رنگ انتخاب نمایید.

در مجموعه امینی محصولاتی مانند ست حوله عروس و داماد، حوله تبلیغاتی، حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه ، حوله تن پوش کودک و غیره تولید میشود. برای اطلاع از هر کدام از این محصولات بر روی اسم محصول کلیک نمایید.

مجموعه امینی توانایی ارسال محصول به سراسر کشور را در اسرع وقت و بدون آسیب دیدگی دارد. مجموعه امینی تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما مهیا سازد.