قیمت ست حوله عروس و داماد به سه عامل اصلی یعنی رنگ و نخ و بسته بندی بستگی دارد. برای تولید این حوله ها از بهترین مواد اولیه استفاده شده است تا این محصول از بالاترین کیفیت برخوردار باشد.

تاثیر قیمت در بافت حوله ست عروس و داماد

نخ استفاده شده برای بافت این حوله ها نخ های پنیه میباشد. این نخ ها از جذب آب بالایی برخوردار هستند و از استحکام و مقاومت بالایی نیز برخوردار هستند. این نخ ها بسیار نرم و لطیف میباشد و به بدن هیچگونه آسیبی وارد نمیکنند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است. این دستگاه ها قابلیت بافت هر طرحی بر روی این حوله ها را دارند. استفاده از این دستگاه های به روز در کیفیت این محصول تاثیر بسزایی دارد.

برای بافت این حوله ها از نخ های رینگ نیز استفاده میشود که سبک میباشند و از جذب آب بلایی نیز برخوردار میباشند.

قیمت ست حوله عروس و داماد در انواع رنگبندی

ست حوله عروس و داماد از دوازده رنگ مختلف تولید شده است. در هر ست این مجموعه دو رنگ تیره و روشن از یک طیف رنگ قرار داده شده است. یک حوله به رنگ روشن برای خانم ها و یک حوله به رنگ تیره تر برای آقایان.

رنگرزی این محصول با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. خاصیت این رنگ ها این میباشد که به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند و تا زمان زیادی رنگشان ثابت باقی میماند.

برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک و برنامه پذیر رنگرزی استفاده شده است که اپراتور بر اساس جنس حوله برنامه را به دستگاه وارد میکند.

خرید اینترنتی ست حوله عروس و داماد

خرید اینترنتی این محصول بسیار آیان میباشد. برای خرید اینترنتی کافیست به قسمت محصولات مراجعه نمایید و پس از مشاهده محصولات و مطالعه مطالب تکمیلی با همکاران ما تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

مزیت خرید اینترنتی این میباشد که شما میتوانید محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و محصول مطابق با سلیقه خود را انتخاب نمایید.

مزیت دیگر خرید اینترنتی این میباشد که برای خرید کالا زمان بسیار کمی را صرف میکنید این در صورتی است که خرید از بازار چند برابر وقت شما را میگیرد.

قیمت ست حوله عروس و داماد

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم قیمت این حوله ها به سه عامل اصلی بستگی دارد. نخ و رنگ دو عامل اول میباشند و سومین عامل بسته بندی این حوله ها میباشد.

بسته بندی این محصول با استفاده از جعبه های پلاستیکی مقوایی محکم انجام میشود که بسیار محکم میباشد که از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت میکند و به زیبایی کالا نیز می افزاید.

برای اطلاع از آخرین قیمت ها و طرح ها میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

ست حوله عروس و داماد شامل چیست

ست حوله عروس و داماد در انواع 4 و 6 و 8 تکه تولید میشود. بیشترین ست عروس و داماد 8 تکه میباشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم.

  • 2 عدد حوله پالتویی زنانه و مردانه
  • 2 عدد نیم حمام
  • 2 عدد حوله دستی بزرگ
  • 2 جفت دمپایی

ست های حوله در انواع 6 تکه نیز تولید میشوند که در آنها دمپایی وجود ندارد .

ست های عروس و داماد به گونه ای میباشد که رنگبندی ست زنانه با رنگ روشن طراحی شده است و اجزا ست مردانه نیز از رنگ های تیره تولید شده است. در ست های عروس و داماد سعی شده است از بهترین جنس ها و رنگ ها برای تولید آنها استفاده شود زیرا زیبایی و کیفیت این محصول بسیار مورد اهمیت میباشد.

در این مجموعه محصولات دیگری مانند حوله های پالتویی زنانه و مردانه و حوله پالتویی کودک نیز به فروش میرسد.