حوله های پالتویی در انواع طرح رنگ تولید میشود. برای ارزیابی قیمت این محصول باید به سه عامل موثر در قیمت این حوله ها توجه داشته باشیم. نخ استفاده شده ، رنگ استفاده شده برای رنگرزی و نوع بسته بندی قیمت این حوله ها را مشخص میکند.

قیمت حوله تن پوش در انواع بافت

این حو له ها با استفاده از نخ های پنبه تولید میشود. این نخ ها از استحکام بالایی برخوردار هستند و لطافت و نرمی بالایی نیز دارند. حوله هایی که با این نخ ها تولید میشود از جذب آب بالایی برخوردار هستند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک بافندگی استفاده شده است که در کیفیت این محصول بسیار موثر میباشد. ایجاد طرح بر روی این حوله ها نیز با استفاده از این دستگاه ها انجام میشود.

برای بافت این حوله ها از نخ های رینگ نیز استفاده میشود که بسیار سبک هستند و از جذب آب بالایی برخوردارند.

قیمت حوله تن پوش در انواع رنگبندی

حوله های تن پوش در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که هر سلیقه ای میتواند حوله مورد نظر خود را تهیه کند. این رنگبندی عبارتند از: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

برای رنگرزی این محصول از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی استفاده شده است. این دستگاه ها قابلیت برنامه پذیری دارند و اپراتور بر اساس جنس حوله به دستگاه برنامه میدهد سپس دستگاه در زمان مشخص و در دمای مشخص رنگ را به حوله ها تزریق میکند.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند.

طراحی این حوله ها با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری انجام میشود و به دستگاه بافندگی منتقل میشود. دستگاه بافندگی نیز طبق الگوی داده شده حوله را آماده میکنند.

هر چه رنگ محصول تیره تر شود قیمت حوله بیشتر میشود و هر چه طرح حوله به پیچیده تر باشد حوله گرانتر میباشد. شما خریداران گرامی میتوانید محصول خود را به صورت کاملا سفارشی خریداری نمایید و این دو عامل را به هر نسبت که نیاز دارید تغییر دهید

خرید عمده حوله تن پوش با قیمت مناسب

خرید اینترنتی حوله تن پوش

خرید اینترنتی این محصول بسیار آسان میباشد. برای خرید این محصول کافیست به قسمت محصولات بروید و از محصولات ما دیدن نمایید و پس از اتنخاب محصول مورد نظر خود با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

در خرید اینترنتی شما با انواع و اقسام محصول در طرح ها و نقش های مختلف میتوانید ببینید این در صورتی است که در فضای حقیقی فقط با تعداد محدودی از این محصول مواجه هستید.

خرید عمده اینترنتی این محصول نیز باعث کاهش قیمت این محصول میشود. اگر شما خرید خود را به صورت عمده سفارش دهید تولید کننده نیز مواد اولیه مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری میکند و این باعث کاهش قیمت حوله ها میشود.

قیمت حوله تن پوش

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم قیمت محصول رابطه تنگاتنگی با مواد اولیه دارد. نخ استفاده شده و رنگ استفاده شده برای رنگرزی این محصول برای شما توضیح داده شد. عامل دیگر بسته بندی این محصول است.

برای بسته بندی این محصول از جعبه های مقوایی پلاستیکی محکم استفاده شده است که از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری از محصول در برابر رطوبت و ضربه محافظت میکند. برای ارزانتر شدن این محصول میتوانید این محصول را در بسته بندی های پلاستیکی سفارش دهید.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محجصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد.