پخش عمده حوله دستی با بهترین قیمت به سراسر کشور

اصفهان یکی از قطب های تولید حوله میباشد. این حوله ها با بهترین مواد اولیه اولیه همچون نخ مرغوب و رنگ عالی تولید میشود. حوله های تن پوش، ست عروس و داماد، حوله حمامی، استخری و دستی از جمله تولیدات این مجموعه میباشد.

پخش عمده حوله به سراسر کشور

حوله های تولید شده در این مجموعه شامل حوله های تن پوش و ست عروس و داماد و ست های چندتکه حوله میباشد که در جعبه های مقوایی قرار داده شده است.

با توجه به این موضوع در هنگام ارسال محصول به سرتاسر کشور هیچگونه آسیبی به این محصولات وارد نمیشود و محصولات صحیح و سالم به دست مشتریان میرسد.

ارسال این محصولات از طریق باربری و پست انجام میشود که در کمترین زمان ممکن و در اسرع وقت به دست مشتری میرسد.

فروش انواع حوله پالتویی در سایز بندی و طرح متفاوت

حوله های پالتویی در سایز بندی های متفاوتی از جمله سایز بندی های بزرگسال و سایز بندی کودکانه میتوان در این نام برد. حوله های پالتویی در بزرگسالان از سایز های 115 تا 145 میباشد و سایز کودکانه از 70 تا 110 تولید میشود.

بسته بندی حوله های پالتویی با جعبه های پلاستیکی مقوایی انجام شده است که بسیار محکم میباشد. در عین استحکام بالای این جعبه ها، زیبایی دو چندانی نیز به این محصول داده است.

طرح هایی که برای این حوله ها استفاده میشود بیشتر بر روی یقه ی این حوله ها انجام میشود.

پخش حوله های ابعادی با تنوع طرح و رنگ بالا

حوله های ابعادی به حوله های ساده ای گفته میشود که در ابعاد مختلف تولید میشود. سایز های استانداردی که برای تولید این حوله ها استفاده میشود سایز های 160*100، 130*70، 80*40 و 60*30 میباشد.

سایز استاندارد حوله حمامی سایز 160*100 و سایز استاندارد برای حوله استخری 130*70 و حوله ای دستی در سایز های 80*40 و 60*30 تولید میشوند که این حوله ها بیشترین مصرف را در کشور دارند.

حوله های ابعادی در بسته بندی های، جین دوازده تایی به فروش میرسد.

صادرات حوله به کشور های همسایه

مجموعه امینی آماده همکاری با تمام تجار ایرانی و خارجی و آماده ارسال محصول به کشورهای همسایه میباشد. کشور هایی همچون عراق، ترکیه، مجارستان، پاکستان و غیره میتوانند از این طرح استفاده نمایند.

ارسال محصولات به کشور های مجاور با حمل و نقلی انجام میشود که هیچگونه آسیبی به محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری نمیرسد. این محصولات در بسته بندی های بسیار محکم بسته بندی شده است.

صادرات حوله ها بر اساس سفارش مشتری و پس از تولید محصول ارسال میشود.

پخش حوله به سرتاسر کشور

مجموعه امینی قادر به ارسال محصولات به سرتاسر کشور میباشد. برای این امر تدابیری اندیشیده شده است تا در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی بار به مقصد برسد.

شما میتوانید سفرش خود را از بین تمامی محصولات انتخاب نمایید. برای اطلاع بشیتر از محولات میتوانیدبه مقاله های زیر مراجعه نمایید.

محصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارت اند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

چگونگی خرید از سایت

برای سفارش و خرید محصولات میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را در تمامی مراحل خرید راهنمایی خواند کرد.

برای اطلاع از تنوع جنس و رنگبندی محصولات نیز میتوانید از همکاران ما در خواست ارسال عکس محصولات را جویا شوید. برای اطلاع محصولات همچنین میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه بفرمایید.

یکی از محاسن خرید اینترنتی این میباشد که شما دسترسی بسیار سریعی به تولید کننده دارید و میتوانید با تولید کننده محصول ارتباط برقرار کنید و محصول خود را خریداری نمایید.

برای اطلاع از قیمت محصولات نییز با همکاران ما تماس حاصل فرمایید. فروش آخر کار ما نیست و ابتدای تعهد ما به شماست.