تولید حوله پالتویی در مراحل زیادی انجام میشود که در ادامه به صورت مختصر به چند مورد از این موارد خواهیم پرداخت. این حوله ها با مواد اولیه مرغوب تولید میشود که باعث بالا رفتن کیفیت این محصول میشود.

تاثیر قیمت در بافت حوله پالتویی

بافت این حوله ها با استفاده از نخ های پنبه انجام میشود. این نخ ها جذب آب بالایی دارند و از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند. این حوله ها در عین استحکام و مقاومت بالا از نرمی و لطافت بالایی نیز برخوردار هستند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی کاملا اتوماتیک استفاده میشود. این دستگاه ها قابلیت بافت حوله با هر طرحی را دارد. از این دستگاه ها برای بافت حوله های تبلیغاتی نیز استفاده میشود. برای اطلاع بیشتر از این موضوع به مقاله حوله های تبلیغاتی را مطالعه کنید.

برای بافت این حوله ها از نخ های رینگ نیز استفاده میشود. این نخ ها بسیار سبک هستند و جذب آب بالایی نیز دارند.

قیمت حوله پالتویی در انواع رنگبندی

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند.

برای رنگرزی این حوله ها نیز از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی استفاده شده است که اپراتور بر اساس جنس پارچه به دستگاه برنامه میدهد و دستگاه نیز در زمان مشخص و در دمای مشخص رنگ را به حوله تزریق میکند.

این حوله ها در دوازده رنگبندی مختلف تولید میشود که هر سلیقه ای میتواند به راحتی از بین همه ی این رنگ ها حوله مورد نظر خود را انتخاب نماید. این رنگبندی عبارتنداز: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

خرید اینترنتی حوله پالتویی از تولید کننده

یکی از بهترین راه های خرید، خرید از تولید کننده این محصول است زیرا شما با قیمت کم حوله ها را خریداری میکنید. بستر اینترنت نیز خرید از تولید کننده را بسیار آسان کرده است. شما با چند کلیک ساده میتوانید خرید خود را انجام دهید.

در خرید اینترنتی شما به انواع و اقسام طرح و رنگ حوله ها دسترسی دارید و میتوانید مطابق با سلیقه ی خود حوله ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. بازدید از این تنوع رنگ و طرح فقط در بستر اینترنت ممکن است و در فضای حقیقی شما فقط به تنوع محدودی دسترسی دارید.

خرید اینترنتی این امکان را به شما میدهد که انواع طرح و رنگ را با یگدیگر مقایسه کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

قیمت حوله پالتویی

قیمت این محصول به سه عامل اصلی یعنی رنگ و نوع نخ و بسته بندی بستگی دارد که در بالا به دو مورد اول اشاره شد. در اینجا به طور مختصر به بسته بندی این حوله ها میپردازیم.

بسته بندی حوله های پالتویی در جعبه های پلاستیکی مقوایی انجام میشود که بسیار محکم و شکیل هستند. این بسته بندی از محصول در برابر ضربه و رطوبت جلوگیری میکند و تا زمان رسیدن محصول به دست مشتری از محصول محافظت میکند.

قیمت کلی حوله های پالتویی را این سه مورد مشخص میکند ولی به علت نوسانات بازار قیمت محصول هر روز تغییر میکند. برای اطلاع از قیمت این محصولات میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

خرید از تولید کننده

خرید از سایت به سادگی و به راحتی قابل انجام است. شما خریدار محترم برای خرید اینترنتی کافیست به قسمت محصولات مراجعه نمایید و پس از مشاهده محصولات و انتخاب محصول با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید و خرید خود را انجام دهید.

در این مجموعه علاوه بر حوله های پالتویی محصولات دیگری مانند ست حوله عروس و داماد و حوله پالتویی کودک نیز عرضه میشود.