حوله های استخری بدلیل کم حجم بودن و اشغال فضای کم از طرفداران زیادی برخوردار هستند. این حوله ها سایز کوچکی دارند و برای مسافرت و ورزش مناسب میباشند. این حوله ها در طرح ها و رنگ های زیادی تولید میشود که رنگ ها و طرح های دخترانه نیز جزء همین طرح ها میباشد.

تولید و فروش عمده حوله استخری

تولید این حوله ها از سه قسمت اصلی تشکیل شده است که به صورت مختصر به آنها میپردازیم.

بافت این حوله ها با استفاده از نخ های پنبه انجام میشود که در عین استحکام بالا از لطافت بالایی برخوردار است. استفاده از نخ های پنبه باعث میشود این حوله ها از جذب آب بالایی برخوردار باشند. برای بافت این حوله ها نیز از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که باعث افزایش کیفیت این محصول میشود.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان رنگ این حوله ها تغییر نمیکند. در اثر شستشو نیز رنگ این حوله ها تغییر نخواهد کرد. برای رنگرزی حوله ها از دستگاه های رنگرزی تمام اتوماتیک استفاده میشود.

بسته بندی این حوله ها با استفاده از پلاستیک های ضخیم انجام میشود که از محصول تا زمان رسیدن به دست مصرف کننده محافظت میکند.

قیمت حوله استخری

قیمت این حوله ها به دو عامل که در بالا نیز به آن اشاره کردیم بستگی دارد. دو عامل اصلی در قیمت این حوله ها عبارتند از نخ استفاده شده در این حوله ها، رنگ استفاده شده برای رنگرزی.

برای اطلاع از قیمت این محصول میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید. در خرید های عمده میتوانید جزئیات محصول را تغییر دهید و قیمت کلی محصول را نیز کاهش دهید. برای اینکار نیز میتوانید با راهنمایی همکاران ما سفارش خود را ثبت نمایید.

موارد دیگری نیز در قیمت این محصول موثر میباشد ولی سه عامل اصلی موارد بالا میباشد.

قیمت حوله های استخری در انواع طرح و رنگ

برای رنگرزی این حوله ها از دوازده رنگ مختلف استفاده شده است که عبارتند از: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

برای درج طرح بر روی این حوله ها نیز از دستگاه های بافندگی استفاده میشود. در ابتدا طرح مورد نظر را با استفاده از نرم افزار های به روز طراحی میکنند و سپس به برنامه قابل اجرا بر روی دستگاه بافندگی تبدیل مینمایند.

حوله های استخری جایگاه مناسبی برای درج تبلیغات و لوگو و طرح کارتونی میباشد. برای اطلاع بیشتر در این مورد میتوانید به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

خرید اینترنتی حوله استخری

خرید اینترنتی این محصول به راحتی قابل انجام است به این صورت که در ابتدا به قسمت محصولات سایت میروید و پس از بازدید از محصولات برای سفارش و خرید محصول با همکاران ما تماس میگیرید.

خرید اینترنتی دارای مزایای زیادی است. شما در خرید اینترنتی میتوانید انواع مختلفی از محصول را مشاهده کنید و با یکدیگر مقایسه نمایید.

خرید اینترنتی محصول باعث کاهش قیمت محصول میشود زیرا شما مستقیما از تولید کننده خرید مینماییدو این امر باعث کاهش قیمت محصول میشود.

خرید حوله استخری دخترانه

حوله ها استخرس دخترانه دارای طرح ها و رنگ هایی میباشد که مناسب دختر ها میباشد. برای تولید این حوله ها از طرح های دخترانه مانند سندرلا و غیره استفاده شده است.

رنگ این حوله ها از رنگ های شاد استفاده شده است رنگ هایی مانند صورتی، نارنجی و آبی و غیره استفاده شده است.

در مجموعه امینی محصولات دیگری مانند حوله های پالتویی زنانه و مردانه، حوله دست و صورت دخترانه و حوله حمام نیز عرضه میشود.