نمایندگی حوله تبریز در اصفهان با بهترین کیفیت و قیمت

خرید اینترنتی حوله یکی از بهترین روش های خرید میباشد. در خرید اینترنتی شما میتوانید محصولات مختلف را از نظر طرح و رنگ و کیفیت محصول با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین محصول را انتخاب کنید.

تولید حوله

برای تولید حوله ها از نخ پنبه استفاده شده است. این نخ ها بسیار جاذب آب میباشند و در عین لطافت و نرمی بسیار مقاوم و با استحکام هستند. برای بافت این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک استفاده شده است.

این دستگاه های بافندگی قابلیت بافت حوله ها را در طرح های مختلف دارا میباشند. برای بافت هر طرحی ابتدا با برنامه های کامپیوتری طرح یا لوگو را آماده میکنند و سپس به دستگاه منتقل میکنند.

بعد از بافت حوله ها آنها را به قسمت رنگرزی انتقال میدهند.

تاثیر قیمت در رنگ حوله

برای رنگرزی این محصول از بهترین رنگ های موجود در بازار استفاده میشود این رنگ ها در بازار با نام رنگ ری اکتیو به فروش میرسد که از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ این حوله ها از بین نمیرود.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی انجام میشود که باعث افزایش کیفیت این محصول میشود. این دستگاه ها قابلیت برنامه پذیری دارند.

در مرحله ی بعد حوله ها را به قسمت بسته بندی انتقال میدهند. در این قسمت بر اساس نوع حوله ها بسته بندی انجام میشود. به عنوان مثال حوله های پالتویی د جعبه های پلاستیکی مقوایی محکم و شکیل بسته بندی میشود و حوله های ابعادی در بسته بندی های پلاستیکی ضخیم قرار داده میشود.

هر چه حوله ها رنگشان به سمت تیره شدن میرود قیمتشان افزایش پیدا میکند.

قیمت حوله در انواع طرح و رنگ

قیمت حوله ها رابطه تنگاتنگی با مواد اولیه استفاده شده در حوله ها دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد این حوله ها با استفاده از مواد اولیه مرغوب مانند نخ های پنبه بافته میشود و با استفاده از رنگ های ری اکتیو رنگرزی میشود.

خرید عمده این محصول نیز باعث کاهش قیمت این حوله ها میشود زیرا وقتی شما حوله را به صورت عمده سفارش میدهید تولید کننده نیز مواد اولیه مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری میکند و از طرف دیگر در خرید عمده حوله ها با تیراژ بالا و با کمترین دور زیر تولید میشود که همین امر باعث کاهش قیمت است.

خرید اینترنتی نیز باعث کاهش قیمت محصول میشود زیرا شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید.

خرید اینترنتی حوله از تولید کننده

سفارش و خرید اینترنتی به آسانی و راحتی قابل انجام است. برای اینکار ابتدا وارد قسمت محصولات میشوید و پس از بازدید از محصولات و انتخاب محصول مورد نظرتان با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

خرید اینترنتی مزایایی دارد که به چند مورد از آنها اشاره میکنیم. در خرید اینترنتی شما به انواع و اقسام طرح و رنگ دسترسی دارید و میتوانید بنا بر سلیقه ی خود محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در خرید اینترنتی میتوانید محصولات مختلفی را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین محصول را از نظر طرح و رنگ انتخاب نمایید.

در مجموعه امینی محصولاتی مانند ست حوله عروس و داماد، حوله تبلیغاتی، حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه ، حوله تن پوش کودک و غیره تولید میشود. برای اطلاع از هر کدام از این محصولات بر روی اسم محصول کلیک نمایید.

مجموعه امینی توانایی ارسال محصول به سراسر کشور را در اسرع وقت و بدون آسیب دیدگی دارد. مجموعه امینی تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما مهیا سازد.