حوله های دست و صورت کودک در رنگبندی های جذاب و زیبا تولید میشود. این محصول در طرح بندی های متفاوتی نیز تولید میگردد. برای تولید این حوله ها از مواد اولیه مرغوب و کاملا طبیعی استفاده شده است. بدلیل استفاده در کودکان این محصول از موادی تولید شده است که این محصول را بسیار نرم و لطیف میکند. برای سفارش و خرید این محصول میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه فرمایید.

خرید حوله های دست و صورت کودک

پوست نوزادان و کودکان بسیار لطیف میباشد به همین منظور این محصول از نخ پنبه که بسیار لطیف میباشد تولید شده است. نخ های پنبه علاوه بر لطافت دارای جذب آب بالا و استحکام بالایی میباشد. استفاده از این نخ باعث میشود محصول هیچگونه بیماری پوستی برای کودکان به همراه نداشته باشد.

این محصول به گونه ای تولید شده است که هیچ رایحه ای نداشته باشد. توصیه میشود حوله ها ی کودکی که خریداری میکنید هیچگونه رایحه ای نداشته باشند زیرا این عامل باعث بروز بیماری های تنفسی در کودکان میشود.

این محصول در رنگبندی های متفاوت تولید میگردد. این محصول در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که برای کودکان دختر و پسر در هر سنی مناسب میباشد.

مرکز پخش حوله های دست و صورت کودک در طرح های مختلف

علاوه بر رنگنبدی متفاوت حوله های دست و صورت کودک در طرح های مختلفی مانند بن تن و باب اسفنجی برای کودکان پسر تولید میشود و برای تولید حوله های دخترانه از طرح هایی مانند سیندرلا و طرح های توت فرنگی و غیره اسفاده شده است.

این محصول در دوازده طرح مختلف تولید میشود که هرکدام از آنها زیبایی منحصر به فرد خود را دارا میباشند. شما خریداران گرامی میتوانید در خرید های عمده خود این محصول را با طرح سفارشی خود، سفارش دهید.

برای اطلاع بیشتر از طرح های مختلف این محصول میتوانید به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و کلیه طرح های موجود را مشاهده بفرمایید.

تولید حوله های دست و صورت کودک

برای تولید حوله های دست و صورت کودک از دستگاه های به روز استفاده شده است. برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که تاثیر بسزایی در کیفیت این محصول دارد. استفاده از این دستگاه ها باعث میشود حوله به هیچ عنوان پرز نکند.

برای رنگرزی حوله های تک رنگ از دستگاه ه های رنگرزی تمام اتوماتیک استفاده شده است که مزیت این دستگاه ها این میباشد که اپراتور نسبت به جنس و نوع حوله به دستگاه برنامه میدهد و پس از آن دستگاه به تدریج رنگ را فشار آب داغ به حوله ها تزریق میکند و این کار باعث افزایش کیفیت رنگ محصول میشود.

برای بسته بندی این حوله ها از پلاستیک های ضخیم استفاده شده است که که در هنگام ارسال محصول و تا زمان رسیدن محصول به دست مشتری هیچگونه آسیبی به این محصول وارد نشود و صحیح و سالم به دست خریدار برسد.

نحوه سفارش محصول از مجموعه امینی

برای هر محصول اطلاعات زیادی در سایت موجود میباشد که شما میتوانید با مطالعه مطالب مربوط به هر محصول به درک دقیقی نسبت به محصول دست پیدا کنید و انتخابی دقیق و مطمئن داشته باشید.

برای سفارش محصول میتوانید به بخش محصولات مراجعه نمایید و پس از بازدید از محصولات و مطالعه مطالب مربوط به هر محصول با همکاران ما تماس حاصل فرمایید و کالای مورد نظر خود را سفارش دهید.

برای ارسال این محصول به سراسر کشور مجموعه امینی تدابیری اندیشیده است که در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ آسیب دیدگی محصول مورد نظر شما به دستتان برسد.

مجموعه امینی با  تمام سعی و تلاس خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی انواع حوله برای شما خریداران محترم فراهم آورد.