سفارش حوله تبلیغاتی در انواع سایز و رنگ

حوله به دلیل استفاده زیاد یکی از بهترین مکانها برای تبلیغات است. ماندگارترین و موثرترین تبلیغات، تبلیغاتی است که در طول رور فرد چندین بار با آن مواجه شود. این حوله ها در سایز بندی های مختلف و در رنگبندی های مختلف که بنا به سفارش مشتری انتخاب میشود، تولید میشود.

تولید عمده حوله تبلیغاتی

این سفارشات فقط به صورت عمده انجام میشود. برای تولید این حوله ها در ابتدا نخ پنبه که بر روی چله پیچیده شده است را به بافندگی منتقل میکنند و بنا بر طرح داده شده به دستگاه، دستگاه شروع به بافت حوله ها میکند.

نخ های پنبه یکی از بهترین نخ های موجود در بازار است که از لطافت و نرمی بالایی برخوردار است و از جذب آب فوق العاده ای نیز دارد. حوله هایی که با این نخ ها تولید میشود استحکام بالایی دارند و نسبت به دیگر حوله ها طول عمر بالاتری نیز دارند.

دستگاه های بافندگی تمام اتوماتیک وظیفه بافت این حوله ها را بر عهده دارند.

قیمت حوله تبلیغاتی در انواع رنگ

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو تولید میشود که از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند.حوله هایی که با این رنگ ها تولید میشوند در اثر شستشو و به مرور زمان رنگ خود را از دست نمیدهند.

برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک استفاده شده است که در زمان مشخص و در دمای مشخص رنگ را به این حوله ها تزریق میکنند و این فاصله زمانی باعث بالا رفتن کیفیت رنگ حوله ها میباشد.

هر چه رنگ حوله ها به سمت تیره تر شدن میرود قیمت این محصول افزایش پیدا میکند.

طراحی حوله تبلیغاتی

در ابتدا لوگوی شرکت مربوطه دریافت میشود. با استفاده از نرم افزار های طراحی این لوگو را با رنگ و طرح قابل اجرا بر روی دستگاه بافندگی تبدیل میکنند. سپس طرح ایجاد شده را به برنامه قابل اجرا برای دستگاه تبدیل میکنند.

تمامی این مراحل با هماهنگی کامل با همکاران ما با خریدار انجام میشود و شما میتوانید هر نوع تغیر از جمله، تغییر طرح و رنگ را بر روی این حوله ها انجام دهید.

یکی از بهترین مکانها برای تبلیغات حوله میباشد. اگر دقت کرده باشید در طول روز ما چندین بار توسط حوله دست و صورت و بدن خود را پاک میکنیم. یکی از ماندگارترین و موثرترین تبلیغات، تبلیغاتی است که در طول رور فرد چندین بار با آن مواجه شود.

قیمت حوله های تبلیغاتی

قیمت حوله های تبلیغاتی به چند مورد بستگی دارد. موارد تاثیر گذار نوع نخ و نوع رنگ محصول میباشد. البته موارد جزئی نیز از جمله برش و تکمیل نیز تاثیر گذار هستند و تاثیر اصلی را آن دو مورد دارد.

نخ استفاده شده برای این حوله ها نخ های پنبه یا نخ های رینگ است. برای رنگرزی این حوله ها نیز از رنگ های ری اکتیو و رنگ ثابت استفاده میشود که تمامی این موارد از مواد اولیه بسیار عالی موجود در بازار میباشد.

مبلغی هم جهت طراحی لوگو دریافت میشود.

سفارش و خرید محصول از سایت

برای سفارش و خرید حوله ها ی تبلیغاتی تنها کافیست با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را از تمامی مراحل سفارش این محصول آگاه خواهند کرد. نمونه طرح های تولیدی ما را نیز میتوانید از بخش محصولات سایت مشاهده بفرمایید.

در مجموعه امینی محصولاتی مانند ست حوله عروس و داماد، حوله تبلیغاتی، حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه ، حوله تن پوش کودک و غیره تولید میشود. برای اطلاع از هر کدام از این محصولات بر روی اسم محصول کلیک نمایید.

ارسال این محصول به سراسر کشور انجام میشود و سعی ما بر این است که محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد.