حوله های تبلیغاتی به صورت کاملا سفارشی تولید میشود و خریدار میتواند تمامی جزئیات محصول را تعیین نماید. این حوله ها را میتوان در انواع رنگبندی تولید نمود. تولید این حوله ها با استفاده از بهترین نخ های موجود در بازار تولید میشود.

تولید عمده حوله تبلیغاتی

بافت این حوله ها با استفاده از نخ های پنبه میباشد. این نخ ها از بهترین نخ های موجود در بازار میباشد. نخ های پنبه از جذب آب بالایی برخوردار هستند و از استحکام بالایی نیز برخوردارند. حوله های تولید شده با این نخ ها بسیار نرم و لطیف میباشند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که قابلیت بافت هر طرحی بر روی حوله ها را دارند. همچنین میتوان میزان تراکم را برای این دستگاه ها مشخص کرد. میزان تراکم همان سبک و سنگینی حوله میباشد که جذب آب حوله ها را مشخص میکند.

این حوله ها در دو نوع دورو نخ و مخمل تولید میشود که هر کدام مزایای خودشان را دارند و برای مصارف گوناگون استفاده میشود.

رنگرزی حوله تبلیغاتی

برای رنگرزی حوله تبلیغاتی از رنگ های ری اکتیو استفاده میشود. این رنگ ها از بهترین رنگ های موجود در بازار میباشد و از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو حوله ها رنگ خود را از دست نمیدهند.

این حوله ها در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که انتخاب رنگ به عهده مشتری میباشد و میتواند کاملا سفارشی رنگ مورد نظر خود را انتخاب کند.این رنگبندی عبارتند از :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

رنگرزی این حوله ها با دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی انجام میشود که در کیفیت محصول نقش بسزایی دارد. اپراتور بر اساس جنس حوله ها به دستگاه برنامه میدهد که در زمان مشخص و با دمای مشخص رنگ را به حوله تزریق کند.

طراحی لوگو تبلیغاتی

این محصول برای تمامی مشاغل قابل استفاده میباشد. حوله به دلیل استفاده زیاد در طول روز گزینه مناسبی برای تبلیغات میباشد. هر تبلیغی که بیشتر در معرض دید افراد باشد تاثیر بیشتری برای در ذهن ماندن تبلیغات دارد

برای طراحی این حوله در ابتدا طرح اولیه و لوگوی مربوطه برای مجموعه امینی ارسال میشود. طراحی اولیه با رنگ مورد نظر مشتری طراحی میشود. بر روی حوله ها هر اطلاعاتی از جمله شماره تلفن و نام محصول و غیره را میتوان بافت زد.

سپس طرح اولیه طراحی شده را به برنامه قابل اجرا برای دستگاه بافندگی تبدیل میکنند و دستگاه بافندگی شروع به بافت حوله ها میکند.

خرید عمده حوله تبلیغاتی

حوله های تبلیغاتی به دو روش تولید میشوند. در روش اول لوگوی مربوطه را بر روی حوله به صورت بافت توسط دستگاه بافندگی ایجاد میکنند. در روش دوم بر روی حوله با دستگاه چاپ، نقش ایجاد میکنند.

کیفیت روش اول بیشتر از روش دوم میباشد و ماندگاری بیشری نسبت به روش اول دارد. هر طرحی که مد نظر مشتری باشد میتوان به صورت بافت بر روی حوله ها ایجاد کرد.

خرید این حوله ها فقط به صورت عمده میباشد. سایز بندی این حوله ها هم به صورت استاندارد انجام میشود. اگر سایزی بر خلاف سایز های استاندارد باشد هزینه اضافی دارد و مقرن به صرفه نمیباشد.

هر چه تعداد سفارش مشتری بیشتر باشد قیمت تمام شده ی حوله های تبلیغاتی کاهش میابد.

خرید از سایت

برای مشاهده و خرید محصول میتوانید به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید.

در مجموعه امینی محصولاتی مانند ست حوله عروس و داماد ، حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه ، حوله تن پوش کودک و غیره تولید میشود. برای اطلاع از هر کدام از این محصولات بر روی اسم محصول کلیک نمایید.

برای اطلاع از آخرین محصولات و قیمت محصولات میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. مجموعه امینی تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما مهیا سازد.