قیمت و خرید عمده انواع حوله دست و صورت

حوله های دست و صورت یکی از پر مصرف ترین محصولات در این زمینه میباشد. هر کدام از اعضای خانواده حوله دست و صورت مخصوص خود را دارند و این حوله ها در روشویی خانه و در آشپزخانه نیز استفاده میشود. این حوله ها در دوازده رنگ تولید میشود که نیاز هر فرد با هر سلیقه ای را بر طرف میکند. این حوله ها در تراکم های نسبتا بالا تولید میشود که این باعث میشود حوله ها از جذب آب بالا و لطافت مطلوبی برخوردار باشند.

تولید حوله دست و صورت

برای بافت این حوله دست و صورت از نخ های پنبه استفاده میشود. این حوله ها تماس مستقیم با صورت دارد و میبایست بسیار نرم و لطیف باشد. نخ های پنبه علاوه بر استحکام بالا، از جذب آب بالایی برخوردار هستند و هیچگونه بیماری پوستی نیز به همراه نخواهند داشت. این محصول در سایز بندی های مختلفی مانند 30*30، 60*30، 80*30 تولید میشود که این سایز بندی متفاوت نیز در قیمت این محصول تاثیر گزار است.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار میباشند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند. برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک استفاده شده است. این دستگاه ها قابلیت برنامه پذیری دارند و اپراتور بر اساس جنس حوله به دستگاه برنامه میدهد.

بسته بندی این محصول در پلاستیک های ضخیم انجام میشود که از محصول در برابر نفوذ آب جلوگیری میکند و تا زمان رسیدن محصول به دست مشتری از حوله ها محافظت میکند.

در این مجموعه حوله های دست و صورت کودک نیز تولید میشود. برای اطلاع بیشتر از این محصول میتوانید به مقاله حوله دست و صورت کودک مراجعه نمایید.

خرید عمده حوله دست و صورت

برای خرید عمده محصول خریداران محترم میبایست مراحلی را طی کنند. اولین مرحله اطلاع پیدا کردن از کیفیت محصول و قیمت محصول میباشد. برای اطلاع از کیفیت محصول میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید و اطلاعاتی که برای هر محصول قرار داده شده است را مطالعه کنید.

برای اطلاع از قیمت محصولات هم میتوانید با مطالعه مقالات مربوط به همان محول به یک ذهنیت درباره قیمت محصول دست یابید و از قیمت محصول مطلع شوید. برای اطلاع از قیمت محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش نیز تماس حاصل فرمایید.

حوله های دست و صورت در بسته بندی هایی قرار گرفته است که میتوان این محصول را در تعداد بسیار بالا و با اشغال کمترین مکان آنها را ارسال نمود. همکاران ما برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده اند که محصول در کمترین زمان ممکن و بدون آسیب دیدگی به دست مشتریا محترم برسد.

خرید حوله دست و صورت بصورت عمده و تک

خرید حوله دست و صورت با کیفیت

حوله های دست و صورت بدلیل تماس مداوم با صورت میبایست لطیف باشد. برای همین منظور برای تولید این محصول از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. اولین موردی که در لطافت محصول موثر است استفاده از نخ مرغوب میباشد. برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه استفاده میشود که علاوه بر لطافت محصول باعث جذب بالای آب میشود.

دومین عامل در لطافت این محصول استفاده مواد نرم کننده در هنگام رنگرزی این محصول میباشد که در نرم شدن حوله های دست و صورت بسیار موثر میباشد و استفاده از این نرم کننده باعث میشود حوله بافتش نرم شود و این نرمی تا مدت زیادی باقی بماند.

یکی از مواردی که در کیفیت این حوله ها موثر است رنگ این حوله ها میباشد. برای رنگرزی این حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که از ثبات رنگی بسیار بالایی برخوردار است و در اثر شستشو و به مرور زمان از بین نمیرود.

قیمت و خرید عمده انواع حوله دست و صورت

مزایای خرید اینترنتی حوله های دست و صورت

خرید اینترنتی محصول مزایای بیشماری دارد که به بخشی از انها میپردازیم.

مهمترین مزیت خرید اینترنتی محصول، خرید از تولید کننده محصول میباشد. مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است که بستری مناسب برای خرید مشتریان محترم ایجاد نماید و دست دلال و هر فرد سود جو را از معاملات کم نماید.

مزیت دیگر خرید اینترنتی این میباشد که شما میتوانید چند محصول را با هم مقایسه کنید و بهترین محصول را خریداری کنید این در صورتی است که از خرید از درب مغازه شما فقط محدود به چند طرح خاص هستید و قادر به انتخاب های زیادی نیستید.

مزیت دیگر خرید اینترنتی این میباشد که شما به اطلاعات زیادی درباره ی محصول دسترسی دارید و میتوانید با مطالعه این اطلاعات به درک دقیق تری نسبت به محصول برسید و یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید.

برای بازدید از آخرین محصولات و طرح ها میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید و برای دریافت قیمت ها و سفارش محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

قیمت حوله دست و صورت

قیمت این محصول رابطه تنگانتگی با مواد اولیه بکار رفته در محصول را دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد حوله های دست و صورت از نخ های پنبه و رنگ ری اکتیو تولید میشود. در خرید های عمده خود میتوانید محصول کاملا سفارشی خرید نمایید.

رنگ حوله ها نیز در قیمت محصول تاثیر دارد. هر چه رنگ محصول به سمت تیره برود قیمت محصول افزایش میابد.

یکی دیگر از عوامل موثر در کاهش قیمت محصول خرید عمده این محصول میباشد. وقتی شما خرید خود را بصورت عمده سفارش میدهید تولید کننده نیز مواد اولیه مورد نیاز خود را عمده خریداری میکند  و همین دلیل باعث کاهش هزینه تولید میشود.

چگونگی خرید محصول از سایت

برای خرید این محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و از محصولات ما دیدن فرمایید و پس از انتخاب محصول خود مطالب مربوط به آن محصول را نیز مطالعه کنید و برای ثبت سفارش و خرید محصول با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد.

عقد قرار داد با مجموعه امینی

مجموعه امینی حاضر به عقد قرار داد با تمامی ارگانهای دولتی و شرکت های خصوصی میباشد. شما میتوانید محصول خود را به صورت کاملا سفارشی به مجموعه امینی سفارش دهید.

مجموعه امینی برای ارگانهایی که با این مجموعه قرار داد امضاء میکنند مزایای ویژه ای در نظر گرفته است.