قیمت حوله تن پوش مردانه و زنانه عمده و تک به عوامل مختلفی از جمله کیفیت رنگ و کیفیت نخ محصول بستگی دارد که به صورت مفصل در زیر به آن خواهیم پرداخت. حوله های تن پوش در طرح های مختلفی تولید میشود که این طرح بندی در قیمت این محصول تاثیر بسزایی دارد. حوله های پالتویی مردانه در رنگ های تیره و حوله های زنانه نیز در رنگ های روشن تولید میشود که این رنگبندی متناسب با سلیقه ی مصرف کننده میباشد.

قیمت و فروش حوله تن پوش مردانه و زنانه عمده و تک

فروش حوله تن پوش مردانه و زنانه

دلیل استفاده از حوله های پالتویی بعد از استحمام این است که احساس طراوت و سرزندگی بعد از پوشیدن این حوله به شما دست میدهد و دلیل دیگر آن استفاده ی آسان این محصول میباشد و استفاده از این محصول بعد از یک روز سخت کاری باعث رفع خستگی از بدن شما میشود.

به حوله های تن پوش، حوله ی پالتویی نیز گفته میشود که این محصول به این دو اسم در بازار شناخته میشود. حوله های تن پوش مردانه و زنانه در سایز بندی استاندارد و از پیش تعیین شده میباشد که برای اکثریت مردم قابل استفاده میباشد برای اطلاع بیشتر از سایز بندی حوله های پالتویی میتوانید به مقاله جدول سایز بندی حوله های پالتویی مراجعه نمایید. حوله های مردانه در رنگ های تیره مانند قهوه ای، مشکی و غیره تولید میشود که متناسب با شخصیت آقایان میباشد و برای بانوان نیز حوله هایی در رنگ های روشن ماند آبی، صورتی، نارنجی و غیره تولید میشود که مورد استفاده بانوان قرار میگیرد.

این محصول در دو طرح زنانه و مردانه دارای کلاه میباشد و نیاز به خرید جداگانه کلاه نمیباشد.

قیمت و فروش حوله تن پوش مردانه و زنانه عمده و تک

خرید حوله تن پوش در رنگبندی متفاوت

برای خرید حوله تن پوش میبایست به رنگ محصول توجه نماییم اگر محصول از کیفیت رنگ مطلوبی برخوردار باشد این محصول تا سالیان متمادی رنگش تغییر نکرده و از ثبات رنگی بالایی برخوردار میباشد.

برای رنگرزی این محصول از دستگاه های پیشرفته استفاده میشود که هیچ گونه آسیبی به الیاف حوله ها وارد نمیکند و از رنگ هایی به نام رنگ ری اکتیو استفاده میشود که از ثبات رنگی بالایی برخوردار میباشد و با شستشو، رنگ محصول از بین نمیرود.(شستشو به روش صحیح در دمای 60 درجه)

در هنگام رنگرزی از مواد نرم کننده برای نرم تر شدن این محصول استفاده میشود که باعث افزایش نرمی این محصول میشود. رنگ حوله های پالتویی تاثیر زیادی در قیمت این محصول دارد و توصیه میشود از حوله های تن پوش با ثبات رنگی بالا استفاده شود به دلیل اینکه اگر این محصول از کیفیت رنگ مناسبی برخوردار نباشد به مرور زمان رنگ خود را از دست میدهد.

قیمت و فروش حوله تن پوش مردانه و زنانه عمده و تک

خرید اینترنتی حوله تن پوس در طرح های متنوع

طرح بندی حوله های تن پوش در قیمت این محصول موثر میباشد و طرح بندی این محصول به دو صورت انجام میگیرد در روش اول ابتدا نخ های پنبه را رنگرزی میکنند و سپس آنها را به قمست بافندگی محصول میفرستند تا با دستگاه های بافندگی طر ح هایی بر روی این حوله ها ایجاد نمایند در روش دوم طرح ها در کارگاه بافندگی بافته میشود و سپس به قسمت رنگرزی ارسال میشود در این روش حوله های تن پوش دارای یک رنگ مشخص میباشند سپس حوله ها را به قسمت خیاطی میفرستند و در آن قسمت عملیات برشکاری روی این حوله ها انجام میشود و خیاطی میشوند سپس به قسمت بسته بندی ارسال میشود و پس از آن نیز حوله های تن پوش به قسمت کنترل کیفیت فرستاده میشوند و پس از تایید محصول، محصول آماده ارسال برای مشتری میباشد.

مزیت خرید اینترنتی این است که شما بدون واسطه و مستقیما از تولید کننده محصول خریداری میکنید که این امر باعث کاهش چشم گیر قیمت محصول میباشد. مزیت دیگر خرید اینترنتی این است که شما میتوانید چند محصول را با هم مقایسه کرده و بهترین انتخاب را انجام دهید برای این کار کافی است اطلاعات مربوط به این محصول را مطالعه نمایید تا به اطلاعات کلی از این محصول دسترسی پیدا کنید.قیمت سرویس حوله عروس و داماد در انواع طرح

قیمت انواع حوله تن پوش

برای برآورد قیمت این محصول میبایست به چند نکته توجه داشته باشیم.

اولین مورد موثر در قیمت این محصول نوع نخ استفاده شده در این محصول میباشد. این حوله ها از نخ های مرغوب استفاده شده است که از بهترین نخ ها میباشد. این نخ ها علاوه بر استحکام بالا و مقاومت زیاد از لطافت و نرمی بالایی برخوردار میباشند.

دومین مورد موثر در قیمت این محصول نوع رنگ استفاده شده در این حوله ها میباشد. رنگ استفاده شده دز این حوله ها رنگ های ری اکتیو میباشد که یکی از رنگ های بسیار عالی در بازار میباشد.

سومین عامل موثر در قیمت حوله های تن پوش بسته بندی این محصول میباشد. برای بسته بندی این محصول از جعبه های مقوایی پلاستیکی ضخیم استفاده شده است. مشتریان گرامی میتوانند برای خرید این محصول، محصول را در بسته بندی ساده سفارش دهند که این باعث کاهش چشم گیر قیمت این محصول میگردد.

برای اطلاع بیشتر از قیمت این محصول میتوانید به بخش محصولات سایت وارد شوید و پس از مطالعه جزئیات مربوط به هر محصول با همکاران ما برای اطلاع از آخرین قیمت ها تماس حاصل فرمایید.

مرکز عرضه مستقیم حوله های پالتویی به سراسر کشور

تاثیر قیمت در سایز بندی حوله های تن پوش

حوله ای پالتویی یا همان تن پوش به گونه ای تولید میشود که برای تمام سنین مورد استفاده قرار گیرد. برای محاسبه ی سایز مناسبتان میتوانید از دو روش استفاده کنید. در اولین روش شما باید با استفاده از یک متر از سرشانه تا زیر زانوی خود را اندازه گیری نمایید. در روش دوم میبایست قد خود را در نظر بیاورید و حدود 20 تا 25 سانت از قد خود کم کنید تا به سایز مناسب برای انتخاب حوله پالتویی مناسبتان پی ببرید.

حوله های پالتویی هرچه بزگرتر شود قیمت تمام شده آن نیز افزایش میابد و دلیل این امر این میباشد که این حوله ها هر چه سایز بیشتر شود متراژ حوله به کار رفته برای تولید این محصول بیشتر میشود و قیمت تمام شده ی محصول افزایش میابد.

قیمت و فروش حوله تن پوش مردانه و زنانه عمده و تک

طریقه خرید از سایت

برای خرید محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید. پس از انتخاب محصول مورد نظر مطالب مربوط به آن محصول را نیز مطالعه کنید و سپس با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله تبلیغاتی، حوله استخری، حوله پالتویی بچگانه.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد.