حوله های پالتویی در رنگنبدی، طرح و سایز های متفاوتی تولید میشود. قیمت این حوله ها با توجه به نوع نخ و نوع رنگ متغییر است. بهترین نخ موجود در بازار نخ های رینگ میباشد و بهترین رنگ موجود در بازار رنگ های ری اکتیو است که بهترین ثبات رنگی را دارند.

تاثیر قیمت بافت حوله های پالتویی

حوله های پالتویی از نخ های پنبه تولید میشود که از نرمی، لطافت و استحکام بالایی برخوردار هستند. این نخ ها بسیار جاذب آب هستند و از بهترین نخ های موجود در بازار میباشند.

بافت این حوله ها با استفاده از دستگاه های بافندگی تمام اتوماتیک استفاده شده است که میتواند هر طرحی را بر روی این حوله ها ایجاد کند و در کیفیت و زیبایی این محصول نقش بسزایی دارد.

نخ های رینگ از با کیفیت ترین نخ های موجود در بازار است. تولید حوله ها با استفاده از نخ های پنبه و پلی استر نیز قابل اجراست که قیمت نهایی محصول کاهش میابد.

تاثیر قیمت رنگ حوله های پالتویی

حوله های پالتویی با استفاده از رنگ های ری اکتیو رنگرزی میشود. این رنگ ها ثبات بالایی دارند و به مرور زمان و در اثر ستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند و هیچگونه پس آبی نیز ندارند.

رنگرزی این محصول با استفاده از دستگاه های اتوماتیک اجام میشود که در یک پرسه چند دقیقه ای رنگ با دمای مشخص و در زمان مشخص به حوله ها تزریق میشود.

رنگ های ری اکتیو تا سالیان سال از بین نمیروند و همیشه رنگشان نیز تغییر نمیکند.

قیمت حوله های پالتویی

دو مورد از مهمترین پارامتر های اصلی تعیین قیمت حوله های پالتویی در بالا به صورت مختصر توضیح داده شد. پارامتر دیگر نوع بسته بندی محصول است. برای بسته بندی حوله های پالتویی از جعبه های محکم و شکیل استفاده شده است.

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت نوع خرید مشتری میباشد. اگر خرید مشتری به صورت عمده باشد قیمت محصول کاهش میابد ولی اگر خرید به صورت تک بود قیمت محصول بالاتر است.

این پنج نکته که در بالا به آن اشاره شد از مهمترین پارامتر های تعییت کننه قیمت محصول میباشد که قیمت حوله های پالتویی با توجه به این پارامتر ها تعیین میشود.

ارسال محصول

ارسال نمونه به سراسر کشور انجام میشود و اینکار با استفاده از باربری های ترمینال اتوبوسرانی انجام میشود که هزینه ی بسیار کمی در مقابل ارسال با استفاده از شرکت پست دارد.

برای ارسال عمده بار نیز تدابیری اندیشیده ایم که کالا با کمترین زمان ممکن و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست شما مشتریان گرامی برسد. بسته بندی عمده این محصول در جعبه های کارتویی است که حمل و نقل محصول را بسیار ساده کرده است.

حوله های پالتویی به دلیل داشتن بسته بندی محکم هیچگونه آسیبی در هنگام حمل و نقل نمیبینند و صحیح و سالم به دست خریدار میرسد.

سایز بندی حوله ها ی پالتویی

حوله های پالتویی در سایز های 115، 125، 135 و 145 تولید میشود که این سایز بندی از سر شانه تا زیر زانو میباشد. برای اطلاع از سایز مناسبتان میتوانید با متر از سر شانه تا زیر زانو را اندازه گیری نمایید.

حوله های پالتویی به علت سهولت در استفاده و ایجاد احساس بسیار عالی و لذت بخش در هنگام استفاده طرفداران زیادی دارد.

برای اطلاع از قیمت محصولات و محصولات جدید میتوانید به بخش محصولات مراجعه نمایید و یا با همکاران ما تماس حاصل فرمایید، همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای خرید محصول میتوانید سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید. برای خرید عمده محصول و ثبت سفارشی محصول با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

مجموعه امینی تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما خریداران محترم فراهم ساز.