ست حوله عروس و داماد به دلیل جایگاه استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تولید میشود. این حوله ها از نخ های پنبه که از جذب آب بالا و لطافت بالایی برخوردار است تولید شده است. رنگرزی این محصول نیز با استفاده از رنگ ری اکتیو انجام شده است که از ثبات بالایی برخوردار است.

تولید ست حوله عروس و داماد

ست حوله عروس و داماد از نخ های پنبه تولید میشود. این نخ ها از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان حالت اولیه خود را ازدست نمیدهند. این نخ ها بسیار نرم و لطیف میباشند و از جذب آب بالایی نیز برخوردار هستند. برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که در کیفیت این محصول بسیار تاثیر دارد.

برای رنگرزی این محصول از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است. خاصیت این رنگ ها این میباشد که از ثبات رنگی بالایی برخوردار میباشند کهبه مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند. برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی استفاده شده است که با توجه به جنس حوله ها قابلیت برنامه پذیری دارند.

بسته بندی این محصول با استفاده از جعبه های محکم پلاستیکی و مقوایی انجام شده است که از استحکام بالایی برخوردار است و به محصول زیبایی دو چندانی میدهد و از محصول تا زمان رسیدن به دست مصرف کننده محافظت میکند.

در قسمت آخر همکاران ما در بخش کنترل کیفی با دقت زیاد محصول را از تمامی جوانب مورد بررسی قرار میدهند تا محصولی با کیفیت در اختیار شما خریداران گرامی قرار گیرد.

خرید ست حوله عروس و داماد

این محصول در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که اتنخاب را برای زوج های جوان بسیار آسان کرده است. رنگبندی این محصول عبارتنداز :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

طرح بندی این محصول بسیار متنوع و جذاب میباشد. برای انتخاب طرح و رنگ دلخواه خود میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه نمایید.

قیمت ست حوله عروس و داماد

برای اطلاع از قیمت محصول میبایست در ابتدا به چند نکته توجه داشته باشید. مواد اولیه بکار رفته در این محصول نخ های پنبه میباشد و با رنگ ری اکتیو رنگرزی شده است که این امر باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

بسته بندی این محصول از بسته بندی هایی انتخاب شده است که بسیار مستحکم و با دوام باشد و از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری هیچگونه آسیبی به محصول وارد نشود.

مشتریان گرامی میتوانند برای خرید محصول تمام جزئیات توضیح داده شده در بالا را سفارشی کنند. کیفیت نخ، کیفیت رنگ، طرح محصول و بسته بندی محصول. این چند عامل قیمت اصلی ست حوله عروس و داماد را تشکیل میدهد.

ست حوله عروس و داماد شامل چیست

بیشترین ست عروس و داماد 8 تکه میباشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم

  • 2 عدد حوله پالتویی زنانه و مردانه
  • 2 عدد نیم حمام
  • 2 عدد حوله دستی بزرگ
  • 2 جفت دمپایی

ست های حوله در انواع 6 تکه نیز تولید میشوند که در آنها دمپایی وجود ندارد .

ست های عروس و داماد به گونه ای میباشد که رنگبندی ست زنانه با رنگ روشن طراحی شده است واجزا ست مردانه نیز از رنگ های تیره تولید شده است. در ست های عروس و داماد سعی شده است از بهترین جنس ها و رنگ ها برای تولید آنها استفاده شود زیرا زیبایی وکیفیت این محصول بسیار مورد اهمیت میباشد.

برای بسته بندی ست حوله عروس و داماد از بهترین و شکیل ترین بسته بندی ها استفاده شده است که هم زیبایی دو چندانی به محصول داده است و هم ایکه در هنگام ارسال محصول برای مشتریان محترم هیچ گونه آسیبی به محصول وارد نمیشود.