سفارش و خرید انواع حوله تبلیغاتی در طرح های مختلف

حوله های استخری بدلیل حجم کم و سایز متوسط از طرفداران زیادی برخوردار است. این حوله ها در تیراژ های عمده برای کسانی که علاقه چاپ لوگو یا هر طرحی بر روی این محصول هستند گزینه بسیار مناسبی میباشد. این حوله ها جنبه تبلیغاتی نیز دارد که در ادامه بیشتر به این موضوع میپردازیم.

تولید حوله استخری چاپی

برای تولید این حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است. این نخ ها از کیفیت بالایی برخوردار است و بسیار محکم میباشد. این نخ ها در عین مقاومت و استحکام بالا از نرمی و لطافت بالایی نیز برخوردار هستند.

برای تولید این حوله ها از نخ های رینگ نیز استفاده میشود. این نخ ها در عین استحکام و مقاومت بسیار سبک میباشند و جذب آب بالایی نیز دارند.

ایجاد طرح بر روی این حوله ها معمولا به دو صورت قابل انجام است. در روش اول طرح را با استفاده از شابلون بر روی این حوله ها ایجاد میکنند. در این روش ماندگاری طرح بر روی حوله بالاست ولی کیفیت روش دوم را ندارد. در روش دوم طرح را با استفاده از دستگاه های بافندگی ایجاد میکنند.

قیمت حوله استخری در انواع رنگبندی

حوله های استخری در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که جوابگوی سلیقه ی هر مصرف کننده ای میباشد. این رنگبندی عبارتند از: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود که این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهد.

برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های رنگرزی به روز استفاده شده است. این دستگاه ها قابلیت دریافت برنامه را دارا میباشند. اپراتور بر اساس جنس حوله به دستگاه برنامه رنگرزی را وارد میکند دستگاه نیز در زمان مشخص و با دمایی مشخص رنگ را به حوله ها تزریق میکند.

قیمت حوله استخری چاپی

قیمت این حوله ها رایطه تنگاتنگی با مواد اولیه به کار رفته در این محصول دارد. نخ استفاده شده در این محصول و رنگ محصول قیمت اصلی این محصول را تشکیل میدهد البته موارد دیگری در قیمت این محصول دخیل میباشد.

نخ پنبه از کیفیت بالایی برخوردار است و خصوصیات زیادی نیز دارد. در این حوله ها از نخ های با کیفیت پایین تری نیز میتوان استفاده کرد که تولید حوله با این نخ ها توصیه نمیشود.

خرید عمده این محصول نیز تاثیر زیادی در قیمت این محصول دارد. در خرید عمده قیمت کلی محصول کاهش میابد زیرا تولید کننده نیز مواد اولیه خود را به صورت عمده خریداری میکند.

خرید اینترنتی حوله استخری چاپی

خرید اینرنتی این محصول به آسانی قابل انجام است. در ابتدا وارد قسمت محصولات میشوید و از محصولات ما دیدن مینمایید و پس از مطالعه مطالب تکمیلی درباره محصول با همکاران ما تماس حاصل فرمایید همکاران ما شما را برای سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

در خرید اینترنتی شما میتوانید محصولات مختلف را از نظر طرح و رنگ با یکدیگر مقایسه نمایید و هر محصولی که متناسب با سلیقه ی شما میباشد را خریداری نمایید.

در خرید اینترنتی زمان کمتری را برای خرید صرف مینمایید. شما به راحتی در کمترین زمان ممکن میتوانید محصول خود را خریداری نمایید.

مجموعه امینی آماده عقد قرار داد با تمامی ارگانها و شرکت ها و غیره میباشد با عقد قرار داد میتوانید از مزایای زیادی که این قرارداد ها به همراه دارند بهره مند شوید.

مجموعه امینی علوه بر حوله چاپی استخری محصولات دیگری مانند ست حوله عروس و داماد، حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله دست و صورت و حوله حمامی تیز عرضه میکند.