قیمت سرویس حوله عروس و داماد در انواع طرح

حوله های عروس و داماد از بهترین مواد اولیه و از به روزترین طرح ها تولید شده است. این محصول در رنگبندی جذاب و زیبا تولید شده است. در این سرویس دو حوله پالتویی وجود دارد که رنگ حوله پالتویی مردانه تیره تر از حوله پالتویی زنانه میباشد. سرویس حوله عروس و داماد شامل دو نیم حمام، دو حوله پالتویی ،دو عدد حوله دستی بزرگ و دو جفت دمپایی میباشد.

خرید اینترنتی سرویس حوله عروس و داماد

خرید اینترنتی دارای مزایای زیادی میباشد که خرید مستقیم از تولید کننده یکی از این مزیت ها میباشد. در خرید اینترنتی سرویس حوله عروس و داماد شما مستقیما از تولید کننده محصول خرید مینمایید و این امر باعث میشود قیمت محصول به شدت کاهش یابد.

در خرید اینترنتی شما میتوانید به روز ترین و بهترین طرح ها را انتخاب و خرید نمایید. برای اطلاع از آخرید طرح ها نیز میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه نمایید. ست حوله عروس و داماد دارای طراحی منحصر به فرد میباشد و هر چند وقت یکبار طرح های جدیدی روانه بازار میشود.

در خرید اینترنتی شما به انواع بسیار زیادی از طرح دسترسی دارید که میتوانید با دستانی باز خرید خود را انجام دهید.

قیمت سرویس حوله عروس و داماد در انواع طرحطرح بندی ست حوله عروس و داماد

برای طراحی این محصول از به روز ترین طرح ها استفاده شده است. این محصول چون برای زوج هایی که به تازگی به خانه بخت رفته اند استفاده میشود میبایست از طرح های زیبا و جذاب استفاده شده باشد.

طراحان برای زیبایی این محصول از به روز ترین طرح ها استفاده کرده اند. این محصول در رنگهای مختلفی تولید میشود که این رنگبندی متفاوت باعث میشود که این محصول برای هر سلیقه ای مورد استفاده قرار گیرد.

در این سرویس دو حوله پالتویی قرار داده شده است که این دو حوله از رنگ های متفاوت انتخاب شده است. رنگ تیره برای استفاده آقایان و رنگ روشن تر از همان رنگ برای استفاده خانمها قرار داده شده است.

قیمت حوله پالتویی ارزان ارسال به سراسر کشور

تولید سرویس حوله عروس و داماد

برای تولید این حوله ها از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. نخ استفاده شده در این حوله ها نخ های گنبه میباشد که علاوه بر استحکام حوله ها باعث نرمی و جذب آب بالای این محصول میشود. حوله های تولید شده با این نخ ها از طول عمر زیادی برخوردار است و هیچگونه بیماری به همراه نخواهد داشت.

رنگرزی این حوله ها با رنگ های ری اکتیو انجام شده است. خاصیت این رنگ ها این میباشد که از ثبات بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو و به مرور زمان این حوله ها رنگ خود را از دست نمیدهند. در قسمت رنگرزی مواد نرم کننده نیز به این حوله ها زده میشود.

بسته یندی این محصول از جعبه های پلاستیکی مقوایی ضخیم و ضد آب تولید شده است که از محصول تا رسیدن به دست مشتری محافظت میکند و باعث زیبایی دو چندان محصول نیز میشود.

قیمت سرویس حوله عروس و داماد در انواع طرح

قیمت ست حوله عروس و داماد در انواع طرح بندی

سرویس حوله عروس و داماد در دوازده طیف رنگی تولید میشود این بدان معناست که در هر ست دو رنگ تیره و روشن از یک طیف رنگ موجود است به عنوان مثال در ست حوله صورتی رنگ تیره صورتی برای حوله های مردانه و رنگ روشن صورتی برای حوله های زنانه در نظر گرفته شده است.

طراحی این محصول با استفاده از کامپیوتر انجام میشود و سپس به دستگاه بافندگی منتقل میشود. طرح هر دو حوله زنانه و مردانه شبیه به هم میباشد و هیگونه تفاوتی نسبت به هم ندارد.

هر چه رنگبندی این ست های حوله به سمت رنگ های تیره میرود قیمت ست حوله نیز بیشتر میشود چون قیمت رنگ های تیره در بازار بیشتر از رنگ های روشن است.

قیمت سرویس حوله عروس و داماد در انواع طرح

قیمت ست حوله عروس و داماد در انواع رنگبندی

رنگرزی این محصول با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. خاصیت این رنگ ها این میباشد که به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند و به اصطلاح ثبات رنگی بالایی دارند.

برای رنگرزی این محصول از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی استفاده شده است. اپراتور طبق جنس حوله ها به دستگاه برنامه میدهد و دستگاه نیز در زمانی مشخص و دمایی مشخص رنگ را با بخار آب داغ به حوله ها تزریق میکند.

ست حوله عروس و داماد در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که عبارتند از :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

ست حوله عروس و داماد شامل چیست

ست حوله عروس و داماد در انواع 4 و 6 و 8 تکه تولید میشود. بیشترین ست عروس و داماد 8 تکه میباشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم.

  • 2 عدد حوله پالتویی زنانه و مردانه
  • 2 عدد نیم حمام
  • 2 عدد حوله دستی بزرگ
  • 2 جفت دمپایی

ست های حوله در انواع 6 تکه نیز تولید میشوند که در آنها دمپایی وجود ندارد .

ست های عروس و داماد به گونه ای میباشد که رنگبندی ست زنانه با رنگ روشن طراحی شده است و اجزا ست مردانه نیز از رنگ های تیره تولید شده است. در ست های عروس و داماد سعی شده است از بهترین جنس ها و رنگ ها برای تولید آنها استفاده شود زیرا زیبایی و کیفیت این محصول بسیار مورد اهمیت میباشد.

چگونگی خرید محصول از سایت

برای خرید محصول از سایت ابتدا به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و از محصولات ما دیدن نمایید پس از انتخاب محصول مورد نظرتان مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه کنید و پس از کسب اطلاعات کلی درباره محصول با همکاران ما تماس بگیرید همکاران ما شما را برای ثبت سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد.