قیمت ست حوله پالتویی چند تکه بر اساس نوع نخ و نوع رنگ استفاده شده در این حوله ها محاسبه میشود. این حوله ها از نخ های رینگ بافته شده است و با استفاده از رنگ ری اکتیو رنگرزی آن انجام شده است.

تولید کننده حوله های تن پوش چند تکه

حوله های چند تکه شامل حوله تن پوش، حوله دستی، یک جفت دمپایی و لیف میباشد. این حوله ها با استفاده از نخ های رینگ تولید شده که جذب آب بالایی دارد و بسیار نرم و لطیف میباشد.

بافت این محصول با استفاده از دستگاه های کاملا اتوماتیک انجام میشود. این دستگاه ها قابلیت باقت حوله ها در هر طرح و رنگی را دارا میباشند. استفاده از این دستگاه ها باعث افزایش کیفیت این محصول میشود.

نخ های اپن نیز برای تولید این حوله ها استفاده میشود که استحکام و لطافت بالایی دارد.

قیمت حوله پالتویی چند تکه در انواع رنگ

رنگ استفاده شده برای حوله های پالتویی چند تکه رنگ ری اکتیو میباشد که ثبات رنگی بسیار بالایی دارد و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ محصول از بین نمیرود.

این حوله ها در شش رنگ یا دوازده رنگ مختلف تولید میشود. رنگ بندی که برای این حوله ها استفاده میشود رنگهای طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای میباشد.

رنگرزی این حوله ها نیز با استفاده از ماشین آلات به روز انجام میشود.

برش و دوخت محصول

در این مرحله طبق الگوی از پیش تعیین شده حوله ها برش داده میشوند. پس از برش محصول به قسمت خیاطی انتقال داده میشود و اجزا حوله پالتویی را به یکدیگر خیاطی میکنند.

حوله های حمامی نیز برش میخورد و دور دوزی میشود. حوله ها به صورت منظم تا میشوند و در بسته های مخصوص قرار میگیرند. محصول برای ارسال به مصرف کننده آماده میباشد.

استفاده از چرخ خیاطی مخصوص و نیروی خبره باعث بالا رفتن کیفیت محصول میشود.

بسته بندی و ارسال

بسته بندی این محصول با استفاده از بسته بندی پلاستیکی مقوایی انجام شده است که به این محصول زیبایی دو چندانی داده است و باعث شده است از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت شود.

برای ارسال این محصول نیز تدابیری اندیشیده شده است که در کمترین زمان ممکن و با هزینه کم و بدون هیچ آسیب دیدگی محصول به دست مشتری برسد. بسته بندی اساتدارد این محصول باعث میشود در هنگام حمل و نقل به محصول آسیب نرسد.

در تعداد پایین با پست ارسال میشود و در تعداد بالا باربری وظیفه حمل و نقل را بر عهده دارد.

قیمت حوله های چند تکه

حوله های چند تکه بدلیل اینکه پک کامل لوازم حمام میباشند طرفداران زیادی نیز دارند. قیمت این محصول به سه عاما نوع نخ و نوع رنگ و بسته بندی محصول بستگی دارد.

نخ استفاده شده در این حوله ها نخ رینگ میباشد و از رنگ های ری اکتیو برای رنگرزی این حوله ها استفاده شده است که به صورت مفصل به آنها پرداختیم. از نخ های اپن نیز برای تولید این حوله ها استفاده میشود که از دوام و لطافت بالایی همراه است.

بسته بندبی این محصول نیز در قیمت محصول تاثیر دارد اما در زیبایی و دوام محصول بسیار موثر میباشد.

برای اطلاع از سایز بندی و به دست آوردن سایز مورد نظرتان میتوانید که مقاله سایز بندی حوله پالتویی مراجعه نمایید.

محصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد