قیمت حوله پالتویی سایز بزرگ

قیمت حوله پالتویی سایز بزرگ با توجه به دو عامل اصلی یعنی جنس نخ و نوع رنگ استفاده شده در این محصول مشخص میشود. این حوله ها با استفاده از بهترین مواد اولیه مرغوب همچون نخ رینگ و رنگ ری اکتیو تولید میشود.

تولید حوله پالتویی

بافت این حوله ها با استفاده از نخ های پنبه انجام میشود. خاصیت این نخ ها این میباشد که بسیار نرم و لطیف میباشند و از جذب آب بالایی برخوردار هستند و از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که قابلیت بافت هر طرح و رنگی را دارد. استفاده از این دستگاه ها تاثیر بسزایی در کیفیت این محصول دارد.

از نخ های رینگ نیز برای تولید این حوله ها استفاده میشود که بسیار سبک و از جذب آب بالایی برخوردار است. حوله های پالتویی با نخ پنبه نیز تولید میشود که از کیفیت عالی برخوردار است.

قیمت حوله های پالتویی در انواع رنگبندی

حوله های پالتویی در دوازده رنگبندی مختلف تولید میشود که انتخاب را برای شما بسیار آسان کرده است. این رنگبندی متفاوت عبارتنداز: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام شده است که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهد. هر چه رنگ محصدل تیره تر میشود قیمت تمام شده ی محصول بیشتر میشود.

برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های رنگرزی کاملا اتوماتیک و برنامه پذیر استفاده شده است. اپراتور بر اساس نوع جنس حوله به دستگاه برنامه میدهد دستگاه نیز در زمان مشخص و در دمای مشخص رنگ را به حوله تزریق میکند.

خرید اینترنتی حوله پالتویی

خرید اینترنتی حوله پالتویی بسیار آسان میباشد. شما میتوانید با مراجعه به قسمت محصولات از طرح و رنگ های مختلف حوله های پالتویی دیدن فرمایید و پس از انتخاب محصول خود با همکاران ما تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

یکی از مهمترین نکته ها در خرید حوله پالتویی انتخاب سایز مناسب میباشد. برای محاسبه سایز مناسب خود میتوانید به مقاله سایز بندی حوله های پالتویی مراجعه نمایید.

خرید اینترنتی باعث میشود شما در کمترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید. تنها با چند کلیک میتوانید محصول خود را خریداری نمایید.

قیمت حوله های پالتویی

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم سه عامل اصلی یعنی نخ و رنگ و بسته بندی قیمت حوله های پالتویی را تشکیل میدهد. دو عامل نخ و رنگ را در بالا بررسی کردیم و بسته بندی را نیز بررسی میکنیم.

بسته بندی این حوله ها در جعبه های پلاستیکی مقوایی محکم تولید میشود. این بسته بندی باعث زیبایی محصول میشود و از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری در مقابل رطوبت جلوگیری خواهد کرد.

خرید عمده این محصول تاثیر زیادی در قیمت این محصول دارد. اگر مشتری خرید خود را به صورت عمده سفارش دهد تولید کننده نیز مواد مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری میکند و همین امر باعث پایین آمدن قیمت محصول میشود.

شما خریداران گرامی میتوانید برای پایین آمدن قیمت این حوله ها حوله ها را در بسته بندی پلاستیکی ساده سفارش دهید.

خرید از سایت

برای خرید از سایت کافیست به قسمت محصولات مراجعه نمایید و پس از مقایسه محصولات مختلف، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با همکاران ما تماس بگیرید.

در این مجموعه محصولات دیگری مانند ست حوله عروس و داماد و حوله پالتویی بچگانه و حوله دست و صورت نیز به فروش میرسد.

از روش هایی برای ارسال این محصول استفاده شده است که در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد.