ست حوله عروس و داماد یکی از محصولاتی است که از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید شده است. این حوله ها در بسته بندی های بسیار شکیل قرار گرفته است که زیبایی محصول را دو چندان میکند. قیمت این محصول با توجه به مواد اولیه استفاده شده در ست عروس و داماد محاسبه میشود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تاثیر قیمت در بافت ست حوله عروس و داماد

نخ استفاده شده برای این محصول نخ پنبه میباشد. این نخ ها از استحکام بالایی برخوردار هستند و لطافت بالایی نیز دارند. جذب آب این حوله ها بسیار بالا میباشد. برای تولید این محصول از نخ های رینگ هم استفاده میشود که بسیار جذب آب بالایی دارد.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که باعث افزایش کیفیت محصول میشود. برای ایجاد طرح بر روی این محصول در ابتدا طرح را با استفاده از نرم افزار آماده میکنند و سپس به برنامه قابل اجرا برای دستگاه بافندگی تبدیل مینمایند.

یکی از مهمترین بخش های که در قیمت ست حوله عروس و داماد تاثیر دارد نخ استفاده شده در این حوله ها میباشد. شما خریداران گرامی میتوانید در خرید های عمده برای خرید ارزان این محصول با کمک همکاران ما در بخش فروش نخ استفاده شده برای تولید این محصول را تغییر دهید.

قیمت ست حوله عروس و داماد در انواع رنگبندی

رنگرزی این محصول با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. خاصیت این رنگ ها این میباشد که به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند و به اصطلاح ثبات رنگی بالایی دارند.

برای رنگرزی این محصول از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی استفاده شده است. اپراتور طبق جنس حوله ها به دستگاه برنامه میدهد و دستگاه نیز در زمانی مشخص و دمایی مشخص رنگ را با بخار آب داغ به حوله ها تزریق میکند.

ست حوله عروس و داماد در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که عبارتند از :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

هر چه رنگ حوله ها به سمت تیره تر شدن میرود قیمت محصول نیز افزایش میابد. در هر ست یک حوله پالتویی به رنگ روشن برای عروس وجود دارد و یک تن پوش با رنگ تیره در همان طیف رنگ برای داماد در نظر گرفته شده است.

قیمت ست حوله عروس و داماد

قیمت ست حوله عروس و داماد رابطه تنگاتنگی با مواد اولیه بکار رفته در این محصول دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد این حوله ها از نخ های پنبه ، رنگ ری اکتیو و بسته بندی محکم و زیبا تولید شده است که اجزاء اصلی این محصول میباشد.

برای اطلاع از قیمت و سفارش محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. برای کاهش قیمت این محصول نیز میتوانید در خرید های عمده هر کدام از موارد گفته شده در بالا را با راهنمایی همکاران ما تغییر دهید.

خرید اینترنتی ست حوله عروس و داماد از سایت

خرید اینترنتی دارای مزایای بیشماری است که به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

قیمت محصول در خرید اینترنتی بسیار کاهش میابد زیرا شما مستقیما از تولید کننده محصول خود را خریداری میکنید. در خرید اینترنتی شما به جدیدترین و به روزترین محصولات دسترسی دارید از قسمت محصولات سایت میتوانید محصولات مختلف را مشاهده کنید.

در خرید های اینترنتی میتوانید محصولات مختلف را مشاهده کنید و آنها را با هم مقایسه کنید و هر محصولی که باب میلتان است را خریداری نمایید.

در این مجموعه محصولات دیگری مانند حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله دست و صورت و حوله های تبلیغاتی نیز به فروش میرسد.