قیمت انواع حوله هتلی با بهترین رنگ و نخ

قیمت حوله های هتلی به دو عامل اصلی بستگی دارد. نخ استفاده شده در این حوله ها و نوع رنگ استفاده شده برای رنگرزی این حوله ها قیمت اصلی این محصول را مشخص میکند.

 تاثیر نخ در قیمت حوله های هتلی

نخ های استفاده شده در حوله های هتلی نخ هی رینگ و اپن هستند. نخ های رینگ از لحاظ نرمی و استحکام بهتر از نخ های اپن میباشد و به همین دلیل کیفیت و قیمت بالاتری نسبت به اپن دارد.

بافندگی این حوله ها با استفاده از دستگاه بافندگی به روز انجام میشود که بسیار زیاد در کیفیت این حوله ها موثر میباشد. دستگاه های بافندگی قابلیت بافت هر لوگویی را بر روی حوله ا دارد که در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

از نخ های پنبه بذای بافت این حوله ها نیز استفاده میشود ولی کیفیتی مثل نخ رینگ را ندارد.

تاثیر رنگ در قیمت حوله های هتلی

برای رنگرزی این حوله ها میتوان از دو نوع رنگ استفاده کرد رنگ ثابت(ری اکتیو) و رنگ معمولی. رنگ های ثابت بسیار دوام بالایی دارند و از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند ولی رنگ های معمولی ضعیف تر هستند.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی انجام میشود. اپراتور بر اساس جنس نخ حوله دما و زمان تزریق رنگ را برای دستگاه مشخص میکند و دستگاه نیز در زمان مشخص و با دمای مشخص رنگ را به حوله تزریق میکند.

حوله ای هتلی بیشتر با استفاده از رنگ های سفید رنگرزی میشود و با استفاده از رنگ های ری اکتیو رنگرزی این حوله ها انجام میشود.

طراحی و بافت حوله های هتلی

در مرحله اول لوگوی خام هتل از خریدار، گرفته میشود. همکاران ما این لوگوی خام را به طرح قابل اجرا بر روی حوله تبدیل میکنند سپس با استفاده از نرم افزار طرح آماده شده را به طرح قابل اجرا بر روی دستگاه بافندگی تبدیل مینمایند.

بعد از تغییرات نهایی بر روی طرح و تایید نهایی، طرح را بر روی دستگاه بارگزاری میکنند و سپس تست اولیه بافت را انجام میدهند. اگر اشکالی در کار نبود دستگاه شروع به بافت حوله میکند.

در بردر طرح نیز میتوان نام تجاری یا سایت هتل سفارش دهنده را درج کرد.

سایز بندی انواع حوله هتلی

حوله های هتلی در سایز های استانداری مانند 60*30 و 80*40 که به حوله های دستی و سایز 120*70 که به حوله استخری و سایز 160*100 معروف است تولید میشود.

پر مصرف ترین حوله ها در این میان سایز های دستی و استخری میباشد. این دو سایز به دلیل حجم کم و کاربرد بالا جایگاه پر مصرفی در بین سایز های دیگر دارند.

سایز هایی غیر از سایز های استاندارد توصیه نمیشود زیرا مصرف آن برای مسافر بسیار سخت است.

خرید حوله هتلی بدون طرح

حوله های هتلی از قبل بافته شده و آماده شده در انبار موجود میباشد. هتلدارانی که نیازی به درج مارک بر روی حوله های خود ندارند میتوانند از این حوله ها ثبت سفارش کنند.

این حوله ها در کیفیت های مختلی تولید شده است تا هر هتلی بتواند نسبت به نیاز خود حوله مورد نظر خود را سفارش دهد. این حوله ها دارای طرح هایی مانند گل و طرح فرش هستند.

مزیت این طرح این است که هتلداران میتوانند در اسرع وقت و خیلی سریع و در انواع کیفیت حوله ها را دریافت نمایند. این حوله ها در سایز های دستی، استخری و حمامی تولید شده است و آماده ارسال برای مشتریان محترم به سرتاسر کشور میباشد.

خرید از مجموعه امینی

مجموعه امینی آمادگی دریافت سفارشات هتلداران و ارسال محصول به سرتاسر کشور را دارد. برای خرید محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

در این مجموعه همچنین حوله های تبلیغاتی تولید میشود. برای اطلاع بیشتر از این محصول میتوانید به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.