رنگ، نوع نخ استفاده شده و بسته بندی حوله های پالتویی از مهمترین عوامل قیمت حوله های پالتویی میباشد. برای تولید حوله ها از نخ های پنبه، رنگ ری اکتیو و بسته بندی مقوایی پلاستیکی استفاده شده است که هر کدام از این بخش ها قابل تغییر میباشند.

تولید عمده حوله پالتویی

نخ های پنبه از بهترین مواد اولیه ای است که برای تولید این محصول استفاده میشود. نخ های پنبه بسیار لطیف و مستحکم هستند و از جذب آب بالایی نیز همراه هستند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک بافندگی استفاده شده است که قابلیت درج هر طرحی بر روی حوله ها را دارند. استفاده از این دستگاه ها باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

تراکم حوله ها یکی از پارامتر های مهم در تولید حوله ها میباشد. تراکم تعیین کننده سبک یا سنگین بودن حوله است و این پارامتر جذب آب حوله را مشخص میکند.

قیمت عمده حوله پالتویی در انواع رنگبندی

حوله های پالتویی در دوازده رنگ مختلف تولید میشود. برای رنگرزی این محصول از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که ثبات رنگی بالایی دارد و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ، از بین نمیرود.

دستگاه های به روز بافندگی نیز برای رنگرزی این حوله ها استفاده میشود. برای رنگرزی این حوله ها اپراتور ابتدا میزان دما، میزان تزریق رنگ و زمان تزریق را مشخص میکند و دستگاه نیز بر اساس همین موضوع حوله ها را رنگ میکند.

هر چه حوله ها رنگشان به سمت تیره تر شدن میرود قیمتشان افزایش پیدا میکند. در خرید های عمده شما میتوانید رنگ محصول را کاملا سفارشی انتخاب نمایید.

خرید عمده اینترنتی حوله پالتویی

خرید اینترنتی دارای مزایای بیشماری است که در ادامه به چند مورد از انها اشاره خواهم کرد. در خرید اینترنتی شما میتوانید محصولات را از نظر طرح و رنگ و جنس با یکدیگر مقایسه کنید.

در خرید های اینترنتی شما به مدل های مختلفی از محصول دسترسی دارید که میتوانید به راحتی از بین محصولات متنوع خرید خود را انجام دهید.

خرید اینترنتی یکی از آسانترین روش های خرید محصول میباشد. شما در کمترین زمان ممکن میتوانید محصولات خود را سفارش دهید.

قیمت عمده حوله پالتویی

قیمت حوله ها به سه عامل اصلی بستگی دارد. این سه عامل شامل رنگ، نوع نخ و بسته بندی است. بهترین نخ برای بافت نخ پنبه است ولی از نخ های رینگ نیز برای تولید این حوله ها استاده میشود.

رنگ استفاده شده در این کالا در بالا توضیح داده شد. پارامتر سوم نوع بسته بندی محصول است. برای بسته بندی این محصول از جعبه های پلاستیکی مقوایی مستحکم استفاده شده است.

جعبه های استفاده شده برای بسته بندی این محصول بسیار مستحکم میباشد و باعث شکیل تر شدن محصول میشود.

خرید اینترنتی حوله پالتویی

بارها شده است برای خرید عمده محصولی زمان زیادی را برای پیدا کردن عمده فروش محصول صرف کرده باشید ولی به برکت وجود اینترنت این زمان بسیار کوتاه شده است و شما با یک سرچ ساده میتوانید با تولید کننده محصول ارتباط برقرار کنید.

مجموعه امینی تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما خریداران محترم فراهم سازد.

در این مجموعه علاوه بر حوله پالتویی محصولات دیگری مانند سرویس حوله عروس وداماد، حوله حمام، حوله های دست و صورت به صورت عمده به فروش میرسد که در قسمت محصولات سایت میتوانید از تمامی این محصولات دیدن فرمایید.

برای ارسال محصول در خرید های عمده تدابیری اندیشیده ایم تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. محصولات به گونه ای بسته بندی شده اند که میتوان در تعداد بسیار زیاد محصول را به سراسر کشور ارسال نمود.